Неділя 04 Червень 2023   Українська  /   Русский       Пошук    


Ми раді вітати тебе на сайті Радість – моє Життя!


    Хочеться, щоб кожен, хто зайшов сюди, навчився радіти життю! Кожна мить, кожен день і в будь-якій ситуації! Щоб міг помічати красу Божу у всьому! І віддавати Господу хвалу за те сонечко, що посилає свій теплий і ласкавий промінчик! І за дощик, який орошує землю та торкається до тебе своїми краплями! І за спів птахів! І за квіточку! І за дитину, яка робить свої перші кроки! І за бабусю, яка прожила довге життя... І кожен новий день, бо він новий! І в цей день Господь створив для тебе щось нове...

    Ми хочемо сказати тобі, що в будь-якій ситуації є вихід!!! Темні хмари змінюються сонячним днем. І за чорною смугою обов'язково йде біла. І ти не сам! У тебе є Той, хто дуже тебе любить!!! І ніколи не покине і не залишить!!! Це твій небесний Отець! Який створив тебе. Знає тебе (все, все про тебе), і приготував для тебе все найкраще! Бо Він люблячий!!! І Він вірний! І Він завжди дотримує своїх обіцянок! Просто повір Йому! І почни приймати те, що Він хоче творити в твоєму житті...

    І якщо тобі зараз важко, самотньо, або ти не бачиш вихід, напиши нам! Ми завжди допоможемо і підтримаємо тебе! Адже допомагати іншим - це воля Божа для нашого життя!

 Християнські Пісні Християнські Листівки Біблійні Історії для Дітей    І ще ми хочемо, щоб на цьому сайті ми ділилися своєю радістю, своїми посмішками:)

    Адже як кажуть у дитячій пісеньці: «Від усмішки хмарний день світліший...». Давайте разом ділитися своїми посмішками! Тоді всі хмурі дні стануть світлими!

    Пишіть про свою радість! Надсилайте життєрадісні фотографії та зображення! І нехай ваше життя стане ще більш наповненим радістю, адже ви поділилися нею з іншими! І можливо, ваша фотографія чи розповідь стане для когось підтримкою чи відповіддю! Тож вперед!!!

    Нехай Радість Божа наповнює ваші серця! А Господь творить багато, багато див на вашому житті та житті тих, хто оточує вас!

    І ще:) Будемо раді бачити вас тут знову! І думаємо, що кожного разу ви будете знаходити щось нове та цікаве для себе:)


    Шановні друзі, раді вітати вас на нашому християнському сайті! Тут ви знайдете все необхідне для зміцнення своєї віри та духовного зростання. Ми впевнені, що наші матеріали, біблійні статті та коментарі, пісні, відео та багато іншого стануть для вас джерелом натхнення, настанов та божественної мудрості.

    На нашому сайті ви знайдете повну версію Біблії на різних мовах, що допоможе вам краще розуміти Слово Боже та спілкуватися з Господом у молитвах. Також ми пропонуємо вам широкий вибір музичних композицій християнської тематики, які допоможуть вам налаштуватися на духовну хвилю та насолоджуватися божественною присутністю.

    Ми впевнені, що наші відеопроповіді, трансляції богослужінь та інші відеоматеріали стануть для вас не лише джерелом духовного збагачення, але й практичним керівництвом у вирішенні повсякденних проблем.


    Наш сайт призначений для людей, які шукають Бога і прагнуть дізнатися про Нього більше. Тут ви знайдете відповіді на питання про життя, віру та божественні істини. Ми також будемо раді вашій участі в наших дискусіях, де ми можемо обмінюватися думками, досвідом та підтримкою.

    Ми бажаємо, щоб наш сайт був для вас місцем, де ви можете насолоджуватися духовними благами та навчатися жити за заповідями Божими. Сподіваємося, що наш контент буде цікавим та корисним для вас, і що ви будете часто повертатися на наш сайт, щоб поділитися своїми думками та натхненням.

    Нехай Божа благодать супроводжує вас на цьому шляху віри, і нехай наш сайт допоможе вам в цьому! З любов'ю та благословінням від нашої команди.


Християнські побажання, вітання

З нагоди святкування Трійці, хочу побажати вам духовного збагачення, спокою й благополуччя 🕊️ Нехай Божественна Трійця наповнює ваші серця любов'ю, милосердям та миром 🙏 Хай Господь благословляє вас своєю благодаттю та направляє кожен ваш крок. Бажаю, щоб Трійця принесла вам щастя, здоров'я й втіху, а ваші молитви були прийняті. Вітаю зі святом Трійці!

🕊️ З нагоди святкування Трійці, бажаю вам, щоб Дух Святий наповнив ваші серця миром, радістю та любов'ю. Нехай Божественна благодать зігріває ваші душі, даруючи вам силу, мудрість та направлення на вашому життєвому шляху. Хай Божий благословення супроводжує вас кожного дня, а ваші молитви будуть чутними. Вітаю зі святом Трійці! 🙏

Дякуємо вам, мами і татові, за те, що ви створюєте атмосферу божественної любові і милосердя в нашому домі. Ваша віра сповнює наші серця радістю і покоєм, а Божа благодать підтримує нас на нашому життєвому шляху.

Спасибі вам, наші батьки, за те, що ви навчили нас довіряти Богу в усіх обставинах життя. Ваша віра є невичерпним джерелом сили і надії, які ми завжди можемо виявляти у Божій присутності.

Хай Бог утверджує ваші серця, мамо і тато, в Його любові та милосерді, які ви втілюєте в нашому родинному житті. Ви стали посередниками Його благодаті для нас і зробили нашу родину щедрою на Божі дари.

Дорогі батьки, ваше поклоніння Богу є невичерпним джерелом благодаті й надії для нас. Ваша відданість божественному плану нагадує нам, що йдемо по святій стежці, яку ви освітили своїм прикладом.