Неділя 24 Вересень 2023   Українська  /   Русский       Пошук    


Ми раді вітати тебе на сайті Радість – моє Життя!


    Хочеться, щоб кожен, хто зайшов сюди, навчився радіти життю! Кожна мить, кожен день і в будь-якій ситуації! Щоб міг помічати красу Божу у всьому! І віддавати Господу хвалу за те сонечко, що посилає свій теплий і ласкавий промінчик! І за дощик, який орошує землю та торкається до тебе своїми краплями! І за спів птахів! І за квіточку! І за дитину, яка робить свої перші кроки! І за бабусю, яка прожила довге життя... І кожен новий день, бо він новий! І в цей день Господь створив для тебе щось нове...

    Ми хочемо сказати тобі, що в будь-якій ситуації є вихід!!! Темні хмари змінюються сонячним днем. І за чорною смугою обов'язково йде біла. І ти не сам! У тебе є Той, хто дуже тебе любить!!! І ніколи не покине і не залишить!!! Це твій небесний Отець! Який створив тебе. Знає тебе (все, все про тебе), і приготував для тебе все найкраще! Бо Він люблячий!!! І Він вірний! І Він завжди дотримує своїх обіцянок! Просто повір Йому! І почни приймати те, що Він хоче творити в твоєму житті...

    І якщо тобі зараз важко, самотньо, або ти не бачиш вихід, напиши нам! Ми завжди допоможемо і підтримаємо тебе! Адже допомагати іншим - це воля Божа для нашого життя!

 Християнські Пісні Християнські Листівки Біблійні Історії для Дітей    І ще ми хочемо, щоб на цьому сайті ми ділилися своєю радістю, своїми посмішками:)

    Адже як кажуть у дитячій пісеньці: «Від усмішки хмарний день світліший...». Давайте разом ділитися своїми посмішками! Тоді всі хмурі дні стануть світлими!

    Пишіть про свою радість! Надсилайте життєрадісні фотографії та зображення! І нехай ваше життя стане ще більш наповненим радістю, адже ви поділилися нею з іншими! І можливо, ваша фотографія чи розповідь стане для когось підтримкою чи відповіддю! Тож вперед!!!

    Нехай Радість Божа наповнює ваші серця! А Господь творить багато, багато див на вашому житті та житті тих, хто оточує вас!

    І ще:) Будемо раді бачити вас тут знову! І думаємо, що кожного разу ви будете знаходити щось нове та цікаве для себе:)


    Шановні друзі, раді вітати вас на нашому християнському сайті! Тут ви знайдете все необхідне для зміцнення своєї віри та духовного зростання. Ми впевнені, що наші матеріали, біблійні статті та коментарі, пісні, відео та багато іншого стануть для вас джерелом натхнення, настанов та божественної мудрості.

    На нашому сайті ви знайдете повну версію Біблії на різних мовах, що допоможе вам краще розуміти Слово Боже та спілкуватися з Господом у молитвах. Також ми пропонуємо вам широкий вибір музичних композицій християнської тематики, які допоможуть вам налаштуватися на духовну хвилю та насолоджуватися божественною присутністю.

    Ми впевнені, що наші відеопроповіді, трансляції богослужінь та інші відеоматеріали стануть для вас не лише джерелом духовного збагачення, але й практичним керівництвом у вирішенні повсякденних проблем.


    Наш сайт призначений для людей, які шукають Бога і прагнуть дізнатися про Нього більше. Тут ви знайдете відповіді на питання про життя, віру та божественні істини. Ми також будемо раді вашій участі в наших дискусіях, де ми можемо обмінюватися думками, досвідом та підтримкою.

    Ми бажаємо, щоб наш сайт був для вас місцем, де ви можете насолоджуватися духовними благами та навчатися жити за заповідями Божими. Сподіваємося, що наш контент буде цікавим та корисним для вас, і що ви будете часто повертатися на наш сайт, щоб поділитися своїми думками та натхненням.

    Нехай Божа благодать супроводжує вас на цьому шляху віри, і нехай наш сайт допоможе вам в цьому! З любов'ю та благословінням від нашої команди.


Християнські побажання, вітання

Друзі, в День Подяки дякуємо Богу за Його безмежну любов і благодать. Нехай наші дії та труди будуть плодами нашої віри і вдячності перед Ним. Нехай ми завжди будемо служити Йому в радість та годування душі.

З Днем Подяки! Нехай наш труд на жнивах Божої милості буде нашою відповіддю на Божу любов. Нехай наші життя будуть прикладом вдячності і віри.

Вітаємо з Днем Подяки! Нехай наша вдячність перед Богом за плоди Його благодаті буде яскравим світлом для інших, щоб вони також прагнули принести плоди віри та добрих справ.

З Днем Подяки! Нехай наші життя будуть як жертовники, де ми приносимо Богу плоди нашого віри та добрих справ. Нехай ця вдячність переповнює нас радістю та благословенством.

Дорогі брати і сестри! В День Подяки нехай наш труд на жнивах Божої доброти приносить славу і вдячність Спасителю. Нехай плоди нашої віри ростуть як пшениця на полі, готові до жертви і любові.

Дорогі друзі! Вітаємо вас з Днем Подяки! Нехай цей святковий день приносить вам найбільше щастя, а ваша вдячність росте з кожним роком. Нехай ви завжди пам'ятаєте, наскільки ви благословені мати один одного.