Четвер 13 Червень 2024   Українська  /   Русский       Пошук    

Ми раді вітати тебе на сайті Радість – моє Життя!


    Хочеться, щоб кожен, хто зайшов сюди, навчився радіти життю! Кожна мить, кожен день і в будь-якій ситуації! Щоб міг помічати красу Божу у всьому! І віддавати Господу хвалу за те сонечко, що посилає свій теплий і ласкавий промінчик! І за дощик, який орошує землю та торкається до тебе своїми краплями! І за спів птахів! І за квіточку! І за дитину, яка робить свої перші кроки! І за бабусю, яка прожила довге життя... І кожен новий день, бо він новий! І в цей день Господь створив для тебе щось нове...

    Ми хочемо сказати тобі, що в будь-якій ситуації є вихід!!! Темні хмари змінюються сонячним днем. І за чорною смугою обов'язково йде біла. І ти не сам! У тебе є Той, хто дуже тебе любить!!! І ніколи не покине і не залишить!!! Це твій небесний Отець! Який створив тебе. Знає тебе (все, все про тебе), і приготував для тебе все найкраще! Бо Він люблячий!!! І Він вірний! І Він завжди дотримує своїх обіцянок! Просто повір Йому! І почни приймати те, що Він хоче творити в твоєму житті...

    І якщо тобі зараз важко, самотньо, або ти не бачиш вихід, напиши нам! Ми завжди допоможемо і підтримаємо тебе! Адже допомагати іншим - це воля Божа для нашого життя!

 Християнські Пісні Християнські Листівки У Світі Біблії

 Цікаве на сайті

 Дитяче відео    І ще ми хочемо, щоб на цьому сайті ми ділилися своєю радістю, своїми посмішками:)

    Адже як кажуть у дитячій пісеньці: «Від усмішки хмарний день світліший...». Давайте разом ділитися своїми посмішками! Тоді всі хмурі дні стануть світлими!

    Пишіть про свою радість! Надсилайте життєрадісні фотографії та зображення! І нехай ваше життя стане ще більш наповненим радістю, адже ви поділилися нею з іншими! І можливо, ваша фотографія чи розповідь стане для когось підтримкою чи відповіддю! Тож вперед!!!

    Нехай Радість Божа наповнює ваші серця! А Господь творить багато, багато див на вашому житті та житті тих, хто оточує вас!

    І ще:) Будемо раді бачити вас тут знову! І думаємо, що кожного разу ви будете знаходити щось нове та цікаве для себе:)


    Шановні друзі, раді вітати вас на нашому християнському сайті! Тут ви знайдете все необхідне для зміцнення своєї віри та духовного зростання. Ми впевнені, що наші матеріали, біблійні статті та коментарі, пісні, відео та багато іншого стануть для вас джерелом натхнення, настанов та божественної мудрості.

    На нашому сайті ви знайдете повну версію Біблії на різних мовах, що допоможе вам краще розуміти Слово Боже та спілкуватися з Господом у молитвах. Також ми пропонуємо вам широкий вибір музичних композицій християнської тематики, які допоможуть вам налаштуватися на духовну хвилю та насолоджуватися божественною присутністю.

    Ми впевнені, що наші відеопроповіді, трансляції богослужінь та інші відеоматеріали стануть для вас не лише джерелом духовного збагачення, але й практичним керівництвом у вирішенні повсякденних проблем.


    Наш сайт призначений для людей, які шукають Бога і прагнуть дізнатися про Нього більше. Тут ви знайдете відповіді на питання про життя, віру та божественні істини. Ми також будемо раді вашій участі в наших дискусіях, де ми можемо обмінюватися думками, досвідом та підтримкою.

    Ми бажаємо, щоб наш сайт був для вас місцем, де ви можете насолоджуватися духовними благами та навчатися жити за заповідями Божими. Сподіваємося, що наш контент буде цікавим та корисним для вас, і що ви будете часто повертатися на наш сайт, щоб поділитися своїми думками та натхненням.

    Нехай Божа благодать супроводжує вас на цьому шляху віри, і нехай наш сайт допоможе вам в цьому! З любов'ю та благословінням від нашої команди.


Християнські побажання, вітання

Вітаємо з чудовим і важливим святом – Хрещенням Господнім! Нехай ця свята вода очищає ваші серця, а Божа благодать завжди супроводжує вас на вашому духовному шляху. Бажаємо миру, радості та благополуччя в вашій родині!

На Хрещення Господнє, хай Божа милість та благодать наповнюють ваші серця, а свята вода нехай очищає душу й тіло. Нехай це свято принесе вам радість, спокій та віру у майбутнє. Благословінь вам у цей особливий час!

На Хрещення Господнє, бажаємо вам найкращих благословень від Господа. Нехай ця свята вода обмиває ваше серце вірою, надією та любов'ю. Хай Господь завжди буде поруч з вами, оберігаючи і керуючи вашим життям. Зичимо вам світлого та благодатного свята!

На свято Хрещення Господнього бажаємо вам нехай ваше життя буде наповнене світлом віри, теплом душі та безмежною любов'ю. Нехай ця свята вода принесе вам духовне відродження і мир у душі. Хай Господь оберігає вас і наповнює ваші дні радістю та щастям. Вітаємо зі святом Хрещення!

На свято Хрещення Господнього бажаємо вам бути водною з відкритими дверима для добра та милосердя. Нехай Господь оберігає вас від усіх негараздів та наповнює ваше серце любов'ю і світлом. Нехай ця свята вода принесе вам духовну чистоту і зміцнить вашу віру. Вітаємо зі святом Хрещення!

З нагоди Хрещення Господнього бажаємо вам багато радості, любові і щастя. Нехай це свято принесе вам духовне відродження та благополуччя. Нехай вода Йорданська оберігає вас від усіх негараздів, а благословіння Господа буде завжди на вашому шляху. Нехай цей день принесе вам духовну глибину та мир у душі. Вітаємо зі світлим і важливим святом!

Цікаве у світі Біблії

Про що розповідає Біблія, Заповіді Христові, Син Людський, Страсті Христові, Біблійні рецепти, 12 апостолів, Матері в Біблії, 15 дієвідмін радості в Біблії, Жінки Нового Завіту, Жінки Старого Завіту, Християнські вікторини, Цікаве зі світу Біблії, Плани читання Біблії, Мої друзі з Галилеї

Дитяча сторінка

Дитячі пісні, Дитяче розвиваюче відео, Дитячі християнські вірші, Дитячі християнські оповіді, Скачати дитячу Біблію, Біблія в оповіданнях для дітей, Біблійні Історії для дітей, Біблія в розмальовках, Християнські розмальовки, Дитячі християнські Головоломки, Дитячі християнські Кросворди, Біблійні кросворди, Дитячі християнські Настільні ігри, Дитяча християнська вікторина, Дитячі книги, журнали, Слідопити світу Біблії

Недільна школа

Уроки недільної школи для вчителів, Біблійні загадки, Поробки для недільної школи, Уроки з предметами, які є у кожному домі, Поробки для Недільної школи, Дитячі пісні з рухами

Християнська музика, пісні, музикальні вірші

Збірки пісень, Альбоми пісень, Християнські пісні про Україну, Весільні пісні, Пісні на Різдво, Пісні на Пасху, Пісні на Трійцю, Пісні на Свято Жнив, Вірші на Свято Жнив

Християнська бібліотека

Духовна їжа, Статті для Радості, Божа любовь, Християнське життя, Духовне зростання, Життєві труднощі, Християнська родина, Для молоді, Для жінок, Божа воля про нас, Християнські вірші, Вірші на Весілля, Думки вголос, Вступ до Завіту з Богом, Християнські привітання з Днем Народження

Псалтир: читати, слухати, скачати

Книга Псалмів, Псалтир український, Псалтир давньоукраїнський, Псалтир церковнослов'янською,

Дитяче розвиваюче відео

Біблійні онлайн уроки, Біблійні уроки для дітей, Біблійні історії для дітей, Біблійні уроки для найменших, Різні відео про Біблію, Сердечка для Христа, Біблійні уроки Kings Kids, Уроки Недільної Школи, Стародавні держави біблійних часів, Подорожі Біблійних героїв, Веселі Каруселі, Лего-історії, Діти Хиллсонг, Недільна школа, Історія Євангелії, Повчальні історії з руханками, Недільна школа Sofia Kids, Недільна школа ц.Царство Боже