Понеділок 15 Квітень 2024   Українська  /   Русский       Пошук    Скачати дитячу Біблію


Біблійні історії в малюнках

Біблійні історії в малюнках

"Біблійні історії в малюнках" - це чудовий ресурс для дітей та сімей, який допомагає дітям краще розumіти та запам'ятовувати біблійні історії. Книга включає у себе набір ілюстрованих історій з Біблії, які доступні для читання онлайн або завантаження у форматі PDF. Кожна історія супроводжується запитаннями та роздумами, які допомагають дітям легше зрозуміти головну думку і навчити мораль і навчання, які містяться в кожній історії.

Кожна історія представлена в малюнках, ... (детальніше)

Біблійні історії (2023)

Біблійні історії (2023)

"Біблійні історії" - це книга, яка розповідає дітям про основні події біблійної історії. Вона має на меті зрозуміло та цікаво представити основні події та персонажів із Біблії молодшому та середньому шкільному віку.

Книга складається переважно з матеріалів, опублікованих у журналі "Стежинка" протягом різних років. Її структура сприяє зрозумілому сприйняттю біблійних оповідей дітьми та може бути корисною як основа для вивчення біблійних історій в школах та релігій... (детальніше)

Біблійні оповідання для дітей

Біблійні оповідання для дітей

"Біблійні оповідання для дітей" – це чудова дитяча Біблія, яка розповідає про важливі події та історії зі Святого Письма в доступній формі для маленьких читачів. Ця книга містить цікаві оповідання про події, які відіграли велику роль у релігійній історії. Дозвольте вам ознайомитися з деякими з них:

  1. "Творіння світу" – ця історія розповідає про те, як Бог створив світ і все, що на ньому живе.

  2. "Сатана" &nda... (детальніше)

Подорож країною притч Ісуса Христа

Подорож країною притч Ісуса Христа

Уроки "Подорож країною притч Ісуса Христа" в рамках курсу "Основи християнської етики" має на меті формування у дітей та молоді високоморальних якостей, патріотичної та громадянської свідомості, а також ціннісних орієнтирів, які сприяють розвитку особистості через пізнання Істини, Добра і Краси.

Курс "Основи християнської етики" визначається як фундамент буттєвих цінностей, не обмежуючи віру та не включаючи релігійні обряди. Він сприяє формуванню поваги... (детальніше)

Історії про Ісуса для дітей

Історії про Ісуса для дітей

Ця книга, написана італійським священиком, вкладає в себе низку надзвичайних подій з життя Ісуса Христа. Вона пропонує читачам надію і віру через прості слова та приклади, які завжди втішають та ніколи не осуджують. Події, які вже багато разів були розповідані та обговорювані, на сторінках цієї книги відкривають нові глибини, де Бог і людина йдуть разом, щоб розкрити сенс істиної віри. Простий стиль оповідання та форма роблять цю книгу доступною навіть для дітей, які шукають короткі виклади о... (детальніше)

100 улюблених Біблійних історій

100 улюблених Біблійних історій

Ця захоплююча збірка представляє собою найкращі історії із Святого Письма, створені спеціально для наймолодших. Вона дарує дітям можливість відкрити для себе прекрасний світ Біблії та вивчити важливі релігійні цінності через доступні історії.

Частина 1: Створення світу – Родина Якова

У цій частині ми знайомимо дітей з фундаментальними біблійними історіями, які лежать в основі християнської віри. Вони дізнаються про створення світу, про Адама і Єву, про ковчег Ноя та ... (детальніше)

Біблія в оповіданнях та поробках для дітей 5-8 років

Біблія в оповіданнях та поробках для дітей 5-8 років

Біблія в оповіданнях та поробках для дітей 5-8 років - це навчальний матеріал, який допомагає дітям пізнати історії Біблії за допомогою оповідань та рукоділля. Уроки призначені для дітей віком від 5 до 8 років, тобто для дітей початкової школи.

Кожен урок містить оповідання про історію з Біблії, яка розповідається відповідно до рівня розуміння дітей. Після цього діти займаються рукоділлям, створюючи різні проекти, які пов'язані з історією, яку вони прочитали. Це може бути розмал... (детальніше)

Зустріч з Царем - Біблійні історії для дітей

Зустріч з Царем - Біблійні історії для дітей

«Зустріч з Царем!» - це кольорова євангелізаційна брошура, в якій діти можуть прочитати проЗустріч з Царем! народження, смерть і воскресіння Господа Ісуса. Брошура містить просте і зрозуміле пояснення Євангелії і надає дітям можливість записатися на Біблійні кореспондентські курси. Брошуру можна дарувати дітям особливо на Різдво та Пасху. Однак така книжечка стане гарним подарунком у будь-яку пору року.... (детальніше)

Дитяча Біблія у розмальовках та із завданнями

Дитяча Біблія у розмальовках та із завданнями

Дитяча Біблія у розмальовках та із завданнями - це чудовий інструмент для навчання дітей Біблії. Книга містить кольорові ілюстрації, які допомагають дітям зрозуміти біблійні історії та персонажів. Крім того, книга містить завдання та питання, які спонукають дітей до роздумів над біблійними історіями та їх значенням для нашого життя.

Наприклад, книга може містити завдання на знаходження слів у хрестоподібній таблиці, які пов'язані з конкретною історією, або завдання на малювання різних... (детальніше)

Новий Завіт для дітей

Новий Завіт для дітей

Дитяча Біблія - це спеціальна версія Святого Письма, призначена для дітей. У ній представлено Новий Заповіт, історію Ісуса та діяння апостолів.

Новий Заповіт розповідає про життя Ісуса Христа, його народження, вчення та діяльність. Діти дізнаються про дивні чудеса, які він вчиняв, і які стали свідченням його божественної природи. Також, в Дитячій Біблії є розповідь про страшну казнь Ісуса на хресті, яка була віддана за спасіння людей від гріха.

Діяння апостолів - це продовж... (детальніше)

Біблія в коміксах «Добро та зло»

Біблія в коміксах «Добро та зло»

Біблія в коміксах «Добро та зло» - це чудовий спосіб познайомитися з історією Біблії для дітей та дорослих. Бог відкриває себе людству через історії про пророцтва, війну, милість, суд, чудеса, смерть, життя та прощення.

Ця книга переказує ключові події Біблії в хронологічному порядку в легкодоступному форматі ілюстрованої книги коміксів. Вона проведе вас через всю Біблію, починаючи зі створення світу та закінчуючи розповіддю про ранню Церкву.

Усі цитати з Біблії вз... (детальніше)

Біблія в оповіданнях для дітей

Біблія в оповіданнях для дітей

«Священне Писання, це духовна їжа, яка прикрашає розум і робить душу сильною, твердою, мудрою».

Такою їжею є і для дорослих, і для дітей.

Душа дитяча легко захоплюється добрими прикладами; дитяче серце чуйно до великих подвигів. А де знайдеться більше таких прикладів, де зустрінеться більше таких подвигів, як не у Священній історії? Тому першими оповіданнями для дітей, які починають розуміти, повинні бути розповіді зі Святого Письма, першою книгою в руках дитини, яка навчил... (детальніше)

Стежинка - Біблійна розмальовка

Стежинка - Біблійна розмальовка

Дитяча біблія "Біблійні історії в розмальовках" - це чудовий спосіб навчити дітей про життя Ісуса Христа. Книга містить 15 історій з Життя Ісуса та кожна з них супроводжується кольоровими ілюстраціями, які діти можуть розмалювати. Книжка не тільки розвиває моторику рук, але і допомагає засвоїти біблійні історії через гру та креативність.

Тема "Стежинка - Біблійна розмальовка" є частиною цієї колекції та містить 15 розмальовок зі знаковими моментами життя Ісуса. Діти можуть розмалювати... (детальніше)

Біблійні історії в розмальовках

Біблійні історії в розмальовках

Книжка-розмальовка для дітей. Книга допомагає дитині розвивати моторику рук, також на кожній сторінці є коротка історія з життя Ісуса Христа. Написана українською мовою. Історії: Йосип та Марія Перше Різдво Пастухи та Ангели Мудреці та нова зірка Хрещення Ісуса Вечеря на повітрі Ісус вилікував дівчинку Добрий ближній Ісус зцілює хворого Друзі допомагають у біді Загублений син Люди на дорозі Ісус у Єрусалимі Ісус живий Ісус навчає друзів молитися Іздавництво: "Українське Бі... (детальніше)

Життя Ісуса Христа - Новий Заповіт у коміксах

Життя Ісуса Христа - Новий Заповіт у коміксах

Історію Ісуса Христа та першої церкви розповідається за допомогою коміксів. У першій частині описується історія Ісуса Христа з чотирьох євангелій - від Матвія, Марка, Луки та Іоанна, факти яких становлять одну спільну історію про Христа. У другій частині подана історія першої церкви, про те, як апостоли, виконуючи наказ Господа, стали проповідувати Євангеліє по всьому світу, початок церкви, чудеса, служіння перших християн. Кожна історія, подія, чудо, описане в одному з чотирьох євангелій, пр... (детальніше)

Моя Книга Біблійних оповідань

Моя Книга Біблійних оповідань

Дитяча Біблія "Моя Книга Біблійних оповідань" - це книжка, яка складається з 116 оповідань з Біблії, які розповідають про історію світу, людей, що згадуються в Біблії, та про те, що Бог обіцяє зробити в майбутньому. Оповідання написані легкозрозумілою мовою і згруповані у вісьмох частинах, кожна з яких коротко обговорює зміст тієї частини. Книжка містить цитати з Біблії, на основі яких написані оповідання, і допоможе дітям познайомитись з Біблією, зрозуміти, як події пов’язані між собою і яку на... (детальніше)

Ісус та Його життя. Євангеліє від Марка

Ісус та Його життя. Євангеліє від Марка

Дитяча Біблія у 365 оповіданнях - це збірник біблійних історій, які призначені для дітей. Кожен день року присвячений окремій історії, що допомагає дітям вивчати та зрозуміти Біблію крок за кроком.

Ісус та Його життя. Євангеліє від Марка для дітей (1997) - це ілюстроване видання Євангелія від Марка, яке призначене для дітей. Воно містить життєву історію Ісуса, Його дії та науки, які Він передав своїм послідовникам. Ілюстрації та спрощений текст допомагають дітям зрозуміти складні конц... (детальніше)

Дитяча Біблія у 365 оповіданнях

Дитяча Біблія у 365 оповіданнях

Книга "Дитяча Біблія у 365 оповіданнях" є переказом Біблії, яка складається з 66 книг і була створена різними людьми протягом століть. У книзі міститься по одній розповіді на кожен день року, що розповідає про події з Біблії.

Біблія складається з двох основних розділів - Старого Заповіту, написаного давньоєврейською мовою, та Нового Заповіту, написаного давньогрецькою мовою, яку розуміли всі жителі Римської імперії за часів життя Ісуса на землі. У книзі містяться найбільш цікаві та за... (детальніше)

Дитяча Біблія - Подорож по Старому Заповіту

Дитяча Біблія - Подорож по Старому Заповіту

Дитяча Біблія - подорож по Старому Заповіту є книгою, яка містить цікаві історії про події, що описані в Старому Заповіті - першій частині Біблії. Ця книга містить багато різних історій, які допоможуть дітям краще зрозуміти Біблію. Деякі історії проілюстровані, щоб допомогти дітям легше уявити, як усе було спочатку, в давнину. Прочитавши цю книгу, діти дізнаються про створення світу та перших людей, про праведного Ноя та його нащадків, про всесвітній потоп, життя на Землі після нього та багато-б... (детальніше)

Дитяча Біблія - Подорож по Новому Заповіту

Дитяча Біблія - Подорож по Новому Заповіту

"Дитяча Біблія - подорож по Новому Заповіту" - це дитяче видання Святого Письма, яке складається з історій з другої частини Біблії, а саме з Нового Заповіту. Книга містить найважливіші історії про життя Ісуса Христа та його послання, а також про події, які сталися після його смерті та воскресіння. Автор книги пропонує читачам зануритися в ці історії, зрозуміти сенс життя та отримати прощення гріхів і вічне життя. Книга має мету допомогти дітям зрозуміти важливість віри в Бога та любові до ближнь... (детальніше)

Дитяча біблія в картинках - це прекрасний засіб для формування духовності та моральних цінностей у дітей. Вона не тільки розвиває фантазію та творчі здібності, а й вчить дітей правильним життєвим принципам.

Картинки допомагають малечі краще зрозуміти та запам'ятати біблійні історії, оскільки вони візуально передають події та персонажів. Крім того, розмальовки розвивають дрібну моторику та координацію рухів дитини.

Дитина, яка знає біблійні історії, має можливість побачити світ з іншого боку та розуміти важливість милосердя, добра, терпимості та інших цінностей. Крім того, відчуття спільності з Богом та іншими людьми допомагає дитині розвивати віру та підтримує її у складних життєвих ситуаціях.

Отже, дитяча біблія в картинках - це не тільки інструмент для вивчення Біблії, але й можливість для виховання моральних цінностей та підвищення духовності дітей. Розмальовки та картинки створюють особливу атмосферу, де дитина може зрозуміти істинні цінності життя та відчути тепло та любов близьких.