Понеділок 15 Квітень 2024   Українська  /   Русский       Пошук    Біблія в розмальовках


Коли Бог усе зробив

Коли Бог усе зробив

Книга "Біблійні історії в розмальовках" включає розповіді про біблійні історії, які допоможуть дітям пізнати та зрозуміти Біблію. Одна з таких історій - "Створення світу", де розповідається про те, як Бог створив всесвіт, небо, землю та все, що на ній. Діти можуть читати цю історію та одночасно розмальовувати чудові ілюстрації. Це може допомогти їм запам'ятати та зрозуміти біблійну історію краще.

Історія створення світу описується в Біблії у Книзі Буття. Згідно зі священним текстом, Б... (детальніше)

Початок людської печалі

Початок людської печалі

Ця історія розповідає про перші людські створіння, Адама і Єву, яких створив Бог. Вони жили у Раї, і мали відносини з Богом. Але коли вони порушили заповідь Бога і з'їли плід з дерева пізнання добра і зла, вони були вигнані з Раю. Це призвело до настання людської печалі, страждань та смерті, яка стала частою в житті людей. Книга розповідає цю історію з метою допомогти дітям розуміти значення Божих заповідей та навчити духовним цінностям. Розмальовки дозволяють дітям відчувати та досліджувати цю ... (детальніше)

Ной і Великий потоп

Ной і Великий потоп

"Ной і Великий потоп" - це одна з найвідоміших біблійних історій. Згідно зі святими письмами, Бог попередив Ноя про наступний Великий потоп, який знищить всіх живих істот на землі, і наказав Ноєві побудувати великий корабель - ковчег. Ной послухав Бога і зібрав усіх тварин, включаючи птахів, земноводних та комах, в ковчег. Коли потік води почав зростати, ковчег плавав на воді протягом 40 днів і 40 ночей, захищаючи Ноя і всіх тварин від потопу. Коли вода поволі відступила, Ной з вдячністю випусти... (детальніше)

Божа обіцянка Аврааму

Божа обіцянка Аврааму

Ця історія з Біблії розповідає про Божу обіцянку Аврааму. Бог обіцяв Аврааму, що з нього стане багата і сильна народження, і що вся земля буде благословена через нього. Авраам був дуже вірний Богові і вірив у цю обіцянку. Ця історія розкаже дітям про віру, відданість Богові та те, як важливо вірити в обіцянки, які дає Бог. Книга містить ілюстрації, які можна розмалювати, щоб зрозуміти цю історію краще.... (детальніше)

Бог випробовує Авраамову любов

Бог випробовує Авраамову любов

Ця історія розповідає про випробування, якому Бог піддав свого послушного слугу Авраама. Бог велів Авраамові пожертвувати свого єдинородного сина Ісаака на жертву. Авраам вірно слухався Бога і готувався виконати цю заповідь. Однак, саме перед тим, як він збирався вбити свого сина, Бог зупинив його і замість Ісаака дозволив принести в жертву барана. Ця історія є прикладом великої віри та послуху перед Богом і є доказом того, що Бог завжди буде провидцем та надією у складних ситуаціях. У книзі мож... (детальніше)

Яків обманець

Яків обманець

Яків, син Ісаака, був відомий своїм обманом. Він обдурив свого батька, щоб отримати благословення на успіх у житті. Також, Яків пізніше обдурив свого дядька Лавана, коли він бажав одружитися з Рахіллю, але був обманутий і одружився з її сестрою Лією. Все це сталося до того, як Яків став вірним послушним слугою Бога і був перейменований на Ізраїля. Книга розповідає цю історію та навчає дітей про те, що хитрощі та обман не є добрими рішеннями в житті і що слухняність та правдивість є важливими цін... (детальніше)

Улюблений син стає рабом

Улюблений син стає рабом

Йосип був улюбленим сином свого батька Якова, але брати заздрять йому і продали його в рабство в Єгипті. Йосип став рабом у домі Потіфара, але завдяки своїй працьовитості та мудрості, він став керівником всього дому. Однак, через брехливе звинувачення він був ув'язнений, але і тут він показав свою мудрість і Божу благодать. Це була велика перепрошення, але Бог використав його життєву ситуацію для того, щоб він став другим за владою чоловіком в Єгипті та зберіг життя багатьом людям в час голоду. ... (детальніше)

Бог прославляє раба Йосипа

Бог прославляє раба Йосипа

Ця історія розповідає про Йосипа, сина Якова, який був проданий своїми братами в рабство в Єгипеті. Йосип був потім звільнений з в'язниці за допомогою своїх дарів в передбаченні майбутнього і він став візирьом фараона. Завдяки своїй мудрості та допомозі в переживанні голоду в Єгипті, Йосип зберіг життя своїм братам, які його колись продали. В книзі "Бог прославляє раба Йосипа" ця історія розповідається з фокусом на Божій справедливості та милосердії, яке врятувало Йосипа та його родину від голод... (детальніше)

Принц з річки

Принц з річки

"Принц з річки" - це історія про те, як Мойсей був вирятований від смерті в річці, коли він був маленьким. Його мати поклала його в корзинку та випустила по річці, щоб врятувати його від масового вбивства єгипетських дітей. Корзинка потрапила до фараонської дочки, яка прийняла Мойсея як свого власного сина. Пізніше Мойсей виріс і став лідером єврейського народу, які були на роботі в Єгипті. Він отримав від Бога наказ вивести їх з рабства, що привело до подій Вихід з Єгипту. У дитячій біблії "Мой... (детальніше)

Принц стає пастухом

Принц стає пастухом

Ця історія розповідає про Мойсея, якого батьки сховали в корзинці на ріці, щоб врятувати його від фараонового наказу вбивства всіх єврейських дітей. Його знайшла дочка фараона і виростила як власного сина. Проте, коли Мойсей дорослий, він дізнався про своє єврейське коріння і вирішив захистити свій народ від рабства. Він став пастухом і пізніше Бог звернувся до нього в горі в горі Сінай і наказав йому повернутися до Єгипту і звільнити євреїв. Ця історія показує, як Мойсей став великим лідером і ... (детальніше)

Прощавай, Фараоне!

Прощавай, Фараоне!

Ця історія розповідає про те, як Мойсей врятував єврейський народ від рабства в Єгипті. Він вів народ через Червоне море і під час пустельної манни і води з каменя. Фараон і його армія були знищені, коли вони переслідували народ, але євреї знайшли новий дім в обітованій землі. Ця історія також показує, як Бог береже і захищає свій народ. Книга містить цікаві розмальовки, які допоможуть дітям краще зрозуміти цю історію та навчитися біблійним історіям.... (детальніше)

Сорок років

Сорок років

Ця біблійна історія розповідає про те, як біблійний народ Ізраїль блукали у пустелі під проводом Мойсея протягом 40 років. Після того, як Ізраїльтяни звільнилися з єгипетського рабства, вони мали піти в обітовану землю, але через своє невірування в Бога, вони були змушені блукати в пустелі довгі роки. Під час цього періоду Мойсей отримав від Бога Десять заповідей і закони, які повинні були керувати життям народу. Книгу можна розмальовувати та вивчати історію народу Божого та його відносини з Бог... (детальніше)

Самсон, Божий силач

Самсон, Божий силач

Самсон - головний герой цієї біблійної історії. Він був вибраний Богом, щоб бути його силою на землі. З дитинства він мав надзвичайну силу, яка була дана йому Богом. Самсон мав багато пригод, включаючи боротьбу з левом, перемогу над тисячею филистимлян, розривання лева, і багато інших.

Але його слабкість полягала у тому, що він був легкомисленним і дозволяв жінкам зводити його з його шляху. Його вороги филистимляни використовували це проти нього, і змогли знайти його слабину, коли йог... (детальніше)

Мала армія Гедеона

Мала армія Гедеона

Мала армія Гедеона - це історія з Книги Суддів про Гедеона, який взяв на себе місію звільнити ізраїльтян від опірних мадіанітських військ. Бог наказав Гедеону зменшити кількість своїх воїнів, щоб показати, що перемога залежить не від кількості людей, а від Божої допомоги. Так, зі 32 000 воїнів, Гедеон обрав лише 300 сильних та відважних бійців. За Божою милістю, ці 300 воїнів перемогли велику армію мадіанітів. Історія про Гедеона навчає нас, що важливо довіряти Богу та вірити в Його допомогу, на... (детальніше)

Рут: істория любові

Рут: істория любові

Книга "Рут: історія любові" розповідає історію молодої вдови Рут і її свекру Наомі, які переїжджають до Віфлеєма з Моавської землі. Там Рут знайомиться зі знатним чоловіком, Вози, і здійснюється історія любові між ними. Книга показує, як Бог благословив Рут за її вірність і відданість, а також як вона стала предком царя Давида і, врешті-решт, Ісуса Христа. Книга має чудові розмальовки і призначена для дітей, які можуть не тільки читати історію, але й розфарбовувати картинки, що допомагає їм кращ... (детальніше)

Самуїл - хлопець, який служив Богу

Самуїл - хлопець, який служив Богу

Книга "Самуїл - хопець, який служив Богу" розповідає історію про життя пророка Самуїла зі Старого Завіту. Самуїл народився у сім'ї Елкани і його дружини Ганни, яка була бездітною, але завдяки молитві народила Самуїла. Він виріс у святому служінні і навчався у священика Елі в храмі.

Одного разу, коли Самуїл був ще малим, Бог покликав його і відкрив йому свої плани для Ізраїля. Пізніше, коли Самуїл став пророком, він провів багато років служби народу, передаючи їм слова Божі. Він був бл... (детальніше)

Гарний дурний цар Саул

Гарний дурний цар Саул

Ця біблійна історія розповідає про першого царя Ізраїлю - Саула, який був обраний на цю посаду пророком Самуїлом. На початку свого царювання Саул був дуже популярним серед людей, але з часом став гордим і дурним царем. Його неслухнянство та непослідовність перед Богом призвели до того, що Бог обрав наступного царя - Давида. Пророк Самуїл був тим, хто поміг обрати Давида, і він став близьким другом нового царя. Ця історія показує важливість покори Богові та його волі, а також про те, що Господь м... (детальніше)

Давид пастушок

Давид пастушок

Дитяча біблія "Давид цар: Давид пастушок" розповідає історію про Давида, який в дитинстві пас вівці свого батька. Одного разу він зустрів лева, який намагався напасти на вівці, але Давид зміг вбити його з луком і стрілою. Коли Давид доріс до дорослого віку, він став царем Ізраїлю. Його найбільш відома історія пов'язана з битвою з Голіафом, великим воїном, який викликав на бій будь-якого з ізраїльтян. Давид, візьмучись вперше за лук, вбив Голіафа з дальної відстані, використовуючи свою вправність... (детальніше)

Давид цар (частина 1)

Давид цар (частина 1)

Ця історія розповідає про початок Давидового царства, коли він був ще молодим пастухом. Давид був обраний Богом для того, щоб стати царем, і він підкорився волі Божій, виграючи битву з Голіафом, ворогом Ізраїлю. Пізніше він став любимцем царя Саула, але після того, як Саул заздрив йому і намагався вбити, Давид втік і жив у вигнанні. Протягом цього часу він набув багато пригод та досвіду, що допомогли йому стати сильним та мудрим лідером. В кінці кінців, коли Саул помер, Давид став царем Ізраїлю ... (детальніше)

Давид цар (частина 2)

Давид цар (частина 2)

Ця історія розповідає про Давида, який став царем після Саула. Він був відомий своєю силою та відвагою, а також мудрістю та розумом. Давид здобув багато перемог над ворогами та розширив територію свого царства. Він був також відомий своїми віршами та піснями до Бога. Однак, у Давида були й свої помилки, наприклад, він сподівався одружитися з Бать-Шевою, яка вже була одружена, і після того, як вона зродила йому сина, Давид вбив її чоловіка, щоб приховати свої дії. Від цього Бог дуже розсердився н... (детальніше)

Дитяча Біблія в розмальовках - це не тільки цікава та забавна книжка, але й потужний інструмент для розвитку духовності та моральних цінностей у дітей. Книга містить в собі більшість найвідоміших біблійних історій, які за допомогою яскравих малюнків можна розмалювати та запам'ятати легко.

Через використання цієї книги, діти можуть більш детально пізнати історію створення світу, життя та вчення Ісуса Христа, інших біблійних персонажів та їх пригоди. Це сприяє збагаченню дитячого досвіду, а також розвитку їх уяви та креативного мислення.

Біблійні історії допомагають дітям зрозуміти важливість людських цінностей, таких як милосердя, любов, терпіння та допомогти їм навчитися бути добрими, відповідальними та толерантними людьми. Ці історії надають можливість дітям розуміти важливість Бога в нашому житті та допомагають їм приблизитися до Нього.

У книзі є велика кількість розмальовок, що дозволяє дітям розвивати творчі здібності та фантазію, а також концентруватися на діяльності, яка поліпшує моторику рук та увагу. Крім того, ця книга може бути чудовим способом проведення часу у сімейному колі, спільним читанням та розмальовуванням історій.