Субота 18 Травень 2024   Українська  /   Русский       Пошук    


Біблійні уроки для найменших
Sophia Ukrainian school створила серію захоплюючих та корисних відеоуроків для дітей з теми "Біблійні уроки для дітей". У цій серії є 23 відеоуроки, які навчають малечу про важливість Біблії та Христа у нашому житті.

Один з уроків, "Давид і Голіаф. Чи варто бути собою", розповідає історію про те, як маленький Давид переміг великого Голіафа, використовуючи свої навички та віру в Бога. Цей урок показує дітям, що не завжди важливо бути найсильнішим чи найбільшим, але завжди важливо бути собою.

Інший урок, "Буря на морі. Як подолати страх. Біблійний урок для найменших", навчає дітей, як подолати страх, подібно до того, як Ісус заспокоїв бурю на морі. Цей урок надихає дітей вірити в Бога та довіряти Йому, коли вони знаходяться у важких ситуаціях.

Інші уроки, такі як "Історія про Закхея" та "Прощення - біблійний урок для дітей. Немилосердний слуга", навчають дітей про важливість прощення та того, що добрі вчинки можуть змінити життя.

Крім того, ці уроки засновані на Біблії, що дає можливість дітям дізнатися про важливість віри в Бога та про Його плани для нас. Ці відеоуроки можуть допомогти дітям розвивати свою віру та зрозуміти, як вона може бути застосована у їхньому повсякденному житті.

Зцілення розслабленого - відповідь на запитання про те, як проявити шанобливе ставлення до інших людей.

Історія про блудного сина - урок про прощення та покаяння, що показує важливість взаємин у родині та з богом.

Чудесне нагодування 5000 людей - історія, яка навчає про співчуття та допомогу тим, хто перебуває в біді.

Історія про доброго самарянина - урок про те, що кожна людина має допомагати іншим та піклуватися про їхнє благополуччя.

Ісус Чудотворець - навчання про те, що існує велика сила віри, яка може здійснити неймовірні речі.

Мудрий цар Соломон - біблійний урок про мудрість, який допомагає розуміти важливість мудрого прийняття рішень.

Притча про загублену вівцю - урок про те, що бог любить кожну людину та прагне знайти та врятувати тих, хто загубився.

Урок Вознесіння Господнього - навчання про те, що бог завжди поруч із нами та допомагає нам розуміти, що нам робити в житті.

Урок з християнської етики про вдячність - історія про зцілення 10 прокажених, яка навчає нас цінувати те, що ми маємо та бути вдячними за це.

Урок з християнської етики про чудесний план спасіння - навчання про те, що бог створив план спасіння для кожної людини, і що ми можемо знайти своє місце в цьому плані, вірячи в нього та слідуючи його навчанням.