Субота 18 Травень 2024   Українська  /   Русский       Пошук    Слідопити світу Біблії


Благочестивий Ной

Благочестивий Ной

Ця навчальна гра на пошуки слідів давно минулих часів може стати цікавим способом дізнатися більше про біблійні історії для дітей. Книга "Слідопити світу Біблії" Петера Мартіна та Пітера Кента відтворює культури далеких часів і народів через білі ілюстрації. Кожна ілюстрація містить окремі сюжети, які потрібно знайти, що сприяє розвитку уваги та спостережливості дітей.

Тема гри - "Благочестивий Ной", що дасть можливість дітям пізнати історію створення ковчега та ... (детальніше)

Кочовище Авраама

Кочовище Авраама

Хочете дізнатися деякі поради, як провести гру на пошуки слідів давно минулих часів "Кочовище Авраама"? Ось кілька ідей:

  1. Почніть з опису сюжету. Розкажіть дітям історію про Авраама, який залишив свій рідний край і вирушив у довгу подорож, в пошуках нового дому. Порадьте дітям уявити себе на його місці та задати питання: Як би я відчував себе, якщо б мені довелося залишити свій будинок та рідних і вирушити у невідому далечінь?

  2. Підготуйт... (детальніше)

Раби в Єгипті

Раби в Єгипті

Ця гра є чудовим інструментом для дітей, які цікавляться біблійною історією. Вона не тільки допоможе дітям засвоїти нові знання, але й розвиватиме їх увагу та спостережливість.

Тема гри "Раби в Єгипті" відноситься до важливих подій в історії Біблії. Гра надає можливість дітям знайти сліди цих подій, досліджувати, як жили люди в давні часи, які тварини і рослини були поширені в ті часи, і які були культурні відмінності.

Читання книги "Слідопити світу Біблії&q... (детальніше)

Мойсей і десять заповідей

Мойсей і десять заповідей

Слідопити світу Біблії на основі історії про Мойсея та десять заповідей можуть стати чудовою можливістю для дітей дізнатися більше про біблійні історії та культуру давніх народів. Гра на пошуки сюжетів може стати захоплюючою та стимулювати дітей до уважнішого сприйняття тексту та ілюстрацій. Також це може допомогти розвивати у дітей увагу та спостережливість, що буде корисними навичками не тільки для навчання, а й для їхнього майбутнього життя.

... (детальніше)

Освоєння земель

Освоєння земель

Гра Слідопити світу Біблії: Освоєння земель є ідеальним способом навчання і розваг для дітей, які цікавляться біблійною історією. Гравці зможуть вирушити на пошуки слідів давно минулих часів і дізнатися все про дивовижні міста, в яких відбулися важливі біблійні події, пов'язані з освоєнням земель Ханаану.

Гра має на меті розвиток уваги та спостережливості, а також допомагає дітям засвоїти історичний матеріал про культури далеких часів і народів, які населяли Біблійний світ. Гра ... (детальніше)

Битва з філістимлянами

Битва з філістимлянами

Ця гра буде цікава для дітей, які хочуть дізнатися більше про історію Біблії та події, які в ній описані. Гравців запросять стати слідопитами та допомогти Давиду перемогти філістимлян у відомій битві.

Гра може включати наступні етапи:

  1. Введення: Гравці отримають короткий опис битви та її важливості у історії Біблії. Можна також розповісти про життя і обставини Давида, який був обраний для боротьби проти філістимлян.

  2. Завдання пошуку: Гра... (детальніше)

Єрусалим царя Соломона

Єрусалим царя Соломона

Ця гра на пошуки сюжетів з Біблії, Слідопити світу Біблії, є чудовим інструментом для навчання дітей біблійної історії. Вона дає можливість дітям дізнатися більше про життя давніх людей та культури їхніх часів, а також розвиває їхні навички уважності та спостережливості.

Тема гри на цей раз - Єрусалим царя Соломона, одного з найвідоміших правителів давнього Ізраїлю. Гравці повинні будуть знайти різні сюжети, пов'язані з цим містом, такі як побудова Храму Соломона та інші важливі... (детальніше)

Навала ассирійців

Навала ассирійців

Ця гра має на меті навчити дітей про біблійну історію та історію давніх народів через інтерактивну форму гри. Тема гри - Навала ассирійців - розповідає про історичну подію, коли ассирійці захопили Ізраїль та полонили його народ. Гравці повинні знайти різні сліди та предмети, щоб зібрати інформацію про історію та дізнатися про те, як жили люди раніше, які були їхні звичаї та як вони взаємодіяли між собою.

Ця гра також допоможе дітям розвивати навички уважності та спостережливості, ос... (детальніше)

Вавилонський полон

Вавилонський полон

Ця гра на пошуки сюжетів Слідопити світу Біблії дозволить дітям дізнатися більше про Вавилонський полон та історію Єрусалиму. Гравці отримають можливість відправитися в захоплюючий пригодницький шлях, шукаючи сліди про життя та культуру народів, які жили в ті часи. Вони зможуть дізнатися про життя єврейського народу в епоху Вавилонського полону, а також про відновлення Єрусалимського храму та повернення з полону. Ця гра допоможе дітям розвивати свою увагу та спостережливість, а також збагатит... (детальніше)

Перепис у Віфлеємі

Перепис у Віфлеємі

Ця гра на пошуки слідів давно минулих часів пропонує дітям дізнатися більше про біблійну історію, зосереджуючись на події перепису у Віфлеємі. Гравці повинні знайти різні предмети та символи, пов'язані з цією історією, такі як ясла, зірку, тростину, овець та інші.

Також гра пропонує дітям можливість досліджувати життя та культуру людей, які жили в давнину, та з'ясувати, як вони жили та що робили. Вона також допомагає дітям розвивати увагу та спостережливість, оскільки вони п... (детальніше)

Учень у Назареті

Учень у Назареті

Учень у Назареті може бути захоплюючим та корисним досвідом для дітей, які цікавляться біблійною історією. Пропоную кілька ідей для реалізації цієї гри:

  1. Карта міста Назарета: створіть детальну карту міста, де діти можуть знайти і дослідити різні місця, пов'язані з дитинством Ісуса, такі як Його рідний будинок, місце де він грався з друзями, майстерню Йосипа тощо.

  2. Пошук певних предметів: на кожному місці, діти можуть шукати певні предмети, по... (детальніше)

Рибальське село на березі Генісаретського озера

Рибальське село на березі Генісаретського озера

Ця гра має на меті допомогти дітям краще зрозуміти біблійну історію через віртуальний візит до рибальського села на березі Генісаретського озера. Гравці будуть мусити знайти різні сюжети та елементи, пов'язані з цим місцем, які допоможуть їм зрозуміти, як жили люди в давнину, що їли, які заняття вони мали та які були різні тварини та рослини, що росли на території села та його навколишньої місцевості.

Гра буде включати різні завдання, такі як пошук певних об'єктів на екрані,... (детальніше)

У дворі храму

У дворі храму

Ласкаво просимо до гри "У дворі храму часів ісуса"! Тут ви можете стати слідопитом і дізнатися більше про життя в Біблійні часи.

Вирушайте на пошуки слідів давно минулих часів в дворі храму. Тут ви знайдете багато цікавого про те, як жили люди раніше, чим харчувалися, чим займалися, які тварини жили в тій годині та які рослини росли. Також ви дізнаєтеся більше про дивовижні міста, в яких відбулися важливі біблійні події.

Для пошуку слідів потрібно знайти певні пр... (детальніше)

Смерть Ісуса

Смерть Ісуса

Слідопити світу Біблії - це захоплива настільна гра, яка пропонує тобі вирушити у захопливу подорож до давнини і дізнатися більше про життя народів та культур минулих часів. Гра містить різноманітні ілюстрації, які передають історії з Біблії та розкривають життя тих часів.

Твоє завдання полягає у пошуку слідів давно минулих часів, відповіді на запитання та виконанні завдань на основі ілюстрацій. Гра дозволяє детально вивчити біблійну історію та культуру, а також навчитися сприймати ... (детальніше)

Петро розповідає про ісуса

Петро розповідає про ісуса

Ця гра на пошук слідів давно минулих часів є чудовим інструментом для дітей, які хочуть дізнатися більше про біблійні історії. Вона дозволяє гравцям зануритися у світ Біблії та відчути, як жили люди в минулому.

Тема гри "Петро розповідає про Ісуса" дозволяє дітям дізнатися більше про життя та навчання Ісуса, його вчення та послання. Гравці будуть виконувати завдання, які дозволять їм знайти сюжети, пов'язані з Ісусом та його посланням, на кожній ілюстрації.

Ц... (детальніше)

Проповідь у Коринті

Проповідь у Коринті

Ця гра на пошуки сюжетів давно минулих часів зацікавить дітей, які люблять біблійні історії. Книга "Слідопити світу Біблії" містить білі ілюстрації з різних історій з Біблії, які відтворюють культури далеких часів і народів. У цій грі, діти можуть дізнатися більше про Проповідь у Коринті та інші важливі події, які відбулися за участю Ісуса та його учнів. Гра допомагає розвивати увагу та спостережливість, що сприяє більш ефективному засвоєнню матеріалу.

... (детальніше)

Порт у Кесарії

Порт у Кесарії

Гра на пошуки слідів давно минулих часів "Порт у Кесарії часів учнів Ісуса" може бути цікавою та пізнавальною для дітей, які хочуть дізнатися більше про біблійні історії. Гра може складатися з декількох етапів, включаючи:

  1. Передгра: відеопрезентація про Кесарію та її порт у часи Ісуса. Діти дізнаються про історію Кесарії, її значення у той час, про будівництво порту та його функції.

  2. Головна гра: діти отримують карту порту Кесарії та спи... (детальніше)

Скачуй, друкуй, грай з дітьми! Де завгодно - вдома, на служінні, на природі!

Слідопити світу Біблії - це захоплива настільна гра, яка пропонує тобі вирушити у захопливу подорож до давнини і дізнатися більше про життя народів та культур минулих часів. Гра містить різноманітні ілюстрації, які передають історії з Біблії та розкривають життя тих часів.

Твоє завдання полягає у пошуку слідів давно минулих часів, відповіді на запитання та виконанні завдань на основі ілюстрацій. Гра дозволяє детально вивчити біблійну історію та культуру, а також навчитися сприймати і розуміти зображення.

Завдяки грі ти зможеш дізнатися більше про життя тих часів, що допоможе краще зрозуміти історію Біблії та її значення. Крім того, це чудовий спосіб провести час з друзями та родиною, збільшити свої знання про світ і забавитися одночасно. Необхідно тільки роздрукувати картинки та готові до пригод матеріали, і пригода може починатися!

Біблійна гра Слідопити світу Біблії 

Дитяча ігронастрольна - це інтерактивна гра, в якій діти шукають різні завдання на картинках. У цьому випадку, дитина повинна знайти різні сюжети з Біблії на кожній ілюстрації. Гра має на меті розвивати увагу, кмітливість та допитливість дітей, а також допомагає вивчати історію та культуру різних народів.

На кожній ілюстрації є різні сюжети з Біблії, які діти повинні знайти. Серед них можуть бути зображені події з життя благочестивого Ноя, кочовище Авраама, рабство в Єгипті, Мойсей та десять заповідей, освоєння земель, битва з філістимлянами, Єрусалим царя Соломона, напад ассирійців, Вавилонський полон, перепис у Віфлеємі, учень у Назареті, рибальське село на березі Генісаретського озера, у дворі храму, смерть Ісуса та інші.

Крім того, гра сприяє вивченню культури різних народів і часів, так як на кожній ілюстрації можуть бути зображені тварини, рослини, міста та інші елементи, що відтворюють життя давніх часів.

Усі завдання, що діти повинні знайти на кожній картинці, пов'язані з біблійними темами, що допомагає їм вивчати історію і культуру, пов'язані з релігією. Ця гра може бути цікавою та корисною для дітей, які цікавляться біблійною історією.

Дитяча ігронастрольна гра: на пошуки біблійних сюжетів

Дитяча ігронастрольна гра на пошуки біблійних сюжетів - це захоплююча та цікава гра для дітей, яка допомагає їм розвивати кмітливість та логічне мислення. У грі дитина повинна знайти різні елементи на картинці, які пов'язані з біблійними сюжетами. Вона має шукати, де стоїть та що робить кожен персонаж, які тварини та рослини зображені на картинці, що знаходиться у будівлях та на вулицях.

Гра має багато переваг для розвитку дітей. Вона сприяє розвитку уяви та фантазії дитини, а також допомагає розвивати зорову та моторну координацію. Діти мають зосереджувати увагу на деталях, що допомагає розвивати їхні навички спостереження та концентрації. Крім того, гра навчає дітей логічно мислити та відбирати важливу інформацію з-поміж багатої кількості даних.

Однією з головних переваг даного виду гри є те, що вона базується на біблійних сюжетах. Це дозволяє дітям дізнаватися більше про історію та культуру далеких часів і народів, які описані в Біблії. Вони можуть досліджувати життя людей раніше, їхні звичаї та традиції, харчування та заняття. Також гра навчає дітей біблійним цінностям та моральним принципам, що є важливим елементом їхнього релігійного виховання.

Дитяча ігронастрольна гра: на пошуки біблійних сюжетів

Гра на пошуки біблійних сюжетів - це чудовий спосіб розвивати кмітливість та логічне мислення дітей, водночас дозволяючи їм більше дізнатися про біблійні історії та познайомитися з культурою далеких часів та народів.

Одна з найбільших переваг цієї гри полягає в тому, що вона дозволяє дітям активно досліджувати та вивчати історії з Біблії, сприяючи їхньому розвитку духовності та моральних цінностей. Ця гра дає дітям можливість знайти на ілюстраціях різні сюжети з Біблії та розгадати завдання, збільшуючи тим самим їхні знання про біблійні історії та їхню значимість.

Гра на пошуки біблійних сюжетів сприяє розвитку логічного мислення дітей. Пошуки та розгадування загадок вимагають від дітей концентрації уваги та аналізу інформації, що розвиває їхню здатність до логічного мислення та прийняття обґрунтованих рішень. Ця гра також сприяє розвитку вміння бачити деталі та знаходити зв'язки між ними, що є важливими компетенціями в будь-якій сфері життя.

Гра на пошуки біблійних сюжетів дозволяє дітям дізнатися більше про культуру далеких часів та народів. Вона підвищує зацікавленість дітей в історії та дозволяє їм розширити свої знання про світ та його історію.

Ігронастрольна гра: заняття, яке поєднує розвагу та навчання

Ігронастрольна гра - це заняття, яке може допомогти дітям поєднати розвагу та навчання. Гра на пошуки біблійних історій може забезпечити дітям цікаве та змістовне проведення часу, а також сприяти їхньому когнітивному розвитку.

Гра на пошуки біблійних історій може стимулювати дітей до дослідницької діяльності та пошуку знань. Діти повинні виявляти кмітливість та логічне мислення, щоб знайти різні сюжети на картинках, відтворити культуру та життя далеких часів, а також навчитися розпізнавати біблійні персонажі та історії.

Крім того, гра на пошуки біблійних історій може допомогти дітям більше дізнатися про біблійні історії та познайомитися з культурою далеких часів та народів. Гра може бути використана як додатковий засіб навчання для дітей, які вивчають релігію, або як засіб розвитку загальної культури та історичного бачення світу.

Таким чином, ігронастрольна гра на пошуки біблійних історій може бути корисним та цікавим заняттям для дітей, яке може поєднати розвагу та навчання. Гра може допомогти дітям розвивати кмітливість та логічне мислення, стимулювати їх до дослідницької діяльності та пошуку знань, а також познайомити їх з культурою та історією далеких часів та народів.

Скачати ігронастрольну гру

Цю гру можна завантажити з нашого сайту та роздрукувати, щоб використовувати її вдома з дітьми, або під час служіння в церкві. Гра допоможе дітям не тільки навчитися біблійним історіям, але й розвинути їхню кмітливість та логічне мислення. Вона стимулює дітей до дослідницької діяльності та пошуку знань, а також допоможе познайомитися з культурою та традиціями далеких часів та народів. Наш сайт пропонує цю гру безкоштовно, щоб допомогти батькам та педагогам виховувати дітей в релігійній атмосфері.