Вівторок 21 Травень 2024   Українська  /   Русский       Пошук    


Сердечка для Христа
Відеоматеріали, що доступні онлайн, створені Церквою Воскресіння та Недільною школою Сердечка для Христа, є чудовим інструментом для дітей, які хочуть дізнатися більше про Біблію та Христа.

Уроки містять 15 захоплюючих та легко зрозумілих відеоуроків, які навчають малечу про важливість Біблії та Христа у нашому житті. Кожен урок має яскраву та інформативну анімацію, яка допомагає зрозуміти складні поняття.

Ці відеоматеріали дуже корисні для дітей, оскільки вони допомагають зрозуміти, які цінності важливі у житті, а також як важливо мати віру в Бога та відповідати за свої дії перед ним. Відеоуроки навчають про те, як допомагати іншим, про те, як бути чесними та відкритими, про те, як жити згідно з Біблією.

З Біблії можна дізнатися багато корисного, яке може допомогти дитині стати кращою та вибудувати гарні стосунки з оточуючими людьми. Відеоуроки навчають дітей цінувати Біблію та застосовувати її в житті, щоб стати кращими людьми та підтримувати інших.

Таким чином, відеоматеріали Церкви Воскресіння та Недільної школи Сердечка для Христа є чудовим ресурсом для дітей, які хочуть дізнатися більше про Біблію та Христа, а також навчитися цінним життєвим навичкам та розумінню світу.