Вівторок 18 Червень 2024   Українська  /   Русский       Пошук    


Біблійні притчі для дітей, часть 3

155Відео "Біблійні притчі для дітей, часть 3" - це частина серії анімованих мультфільмів, спрямованих на наймолодших глядачів, які навчають дітей моральним цінностям і біблійним притчам. У цій частині мультфільму вміщені такі притчі:

  1. "Віднайдена драхма" - Ця притча розповідає історію жінки, яка втратила одну з десяти драхм та відчайдушно шукала її, аж поки не знайшла та влаштувала святковий обід.

  2. "Добрий пастир" - Ця притча відзначає зображення Христа як доброго пастиря, який знайшов втрачених овець та дбає про них.

  3. "Дім на скелі" - В цій притчі Ісус порівнює той, хто слухає та діє за Його словом, з розумним будівельником, який звів свій будинок на скелі, а той, хто ігнорує Його слово, з безтолковим будівельником, який побудував будинок на піску.

Ці анімовані притчі відзначають важливі моральні і біблійні поняття, такі як любов, відданість, віра та покора, розповідаючи їхні історії в доступній та цікавій формі для дітей. Вони допомагають малюкам розуміти цінності, які рекомендується слідувати в християнському житті, та надихають добрі почуття.

Схожі