П'ятниця 19 Липень 2024   Українська  /   Русский       Пошук    Дитячі книги, журнали


Великий Бог наш! (2023)

Великий Бог наш! (2023)

Книга "П. Сент-Джон" (Патриції Сент-Джон) під заголовком "Великий Бог наш!" призначена для юних читачів і створена з метою надихнути їх до щирої віри та допомогти краще розуміти Господа. Кожна оповідь у збірці розгортається в різних країнах і століттях, створюючи своєрідні притчі, які ілюструють біблійні вірші. В центрі кожної історії лежить основна біблійна тема.

Після кожної оповіді автор включає короткі розділи, такі як "Ключ," "Молитва," т... (детальніше)

Історії тітоньки Тетяни (2023)

Історії тітоньки Тетяни (2023)

"Історії тітоньки Тетяни" - це збірка християнських оповідань, написаних письменницею Вірою Кушнір. В цій збірці читач знайде проникливі та прості історії, які відзначаються своєю вірністю християнським цінностям та принципам.

Оповідання охоплюють різні аспекти життя та випробування, з якими можуть зіткнутися діти шкільного віку. Авторка розглядає такі теми, як подолання боязкості, знаходження вірного друга та вирішення конфліктів, коли тебе насміхаються. Хоча герої цих іс... (детальніше)

Хочу бути схожим на Ісуса

Хочу бути схожим на Ісуса

Видана у 2023 році книга "Хочу бути схожим на Ісуса" призначена для дітей віком від 6 до 10 років і спрямована на те, щоб готувати їх серця до святкування Пасхи. Ця великодня подорож допоможе дітям краще познайомитись з життям Ісуса та зрозуміти, як бути схожим на Нього. Книга містить цікаві завдання та текст Божого Слова, який відповідає темі кожного дня. Програма розрахована на сім днів і може бути виконана дітьми самостійно вдома.

... (детальніше)

Б. Грем - Надія на кожен день

Б. Грем - Надія на кожен день

Книга дитяча "Надія на кожен день" від Біллі Грема - це збірка коротких проповідей-роздумів, створена для дітей. Книга містить 365 коротких розділів, що призначені для щоденного читання на протязі року.

Автор надихає читачів звертатися до Біблії у пошуках сили, мудрості та сподівання на кожен день. Боже Слово проводить нас крізь усі радості та горе, перемоги та розчарування, здоров'я та недуги.

Книга "Надія на кожен день" має бути тим компаньйоном, ... (детальніше)

К. Де Бенуа - Так, це правда!

К. Де Бенуа - Так, це правда!

"Так, це правда!" - це книжка для дітей про Біблію, написана французьким письменником та істориком Клодом де Бенуа. Вона містить оповідання про найвідоміші події та персонажі Святого Письма, представлені в доступній та зрозумілій формі для дітей. Книга містить ілюстрації та короткі пояснення до кожної історії, які допомагають дітям краще зрозуміти їх зміст. Оповідання розповідають про створення світу, Адама та Єву, Ноє та потоп, Ісуса Христа та інших героїв Біблії. Книга допомагає д... (детальніше)

О. Мікула - Чий вулик кращий?

О. Мікула - Чий вулик кращий?

Ця книжка має виховний характер і спрямована на підлітків, які стикаються з різними виборами та дилемами у своєму житті. Головний герой, бджілка, символізує те, що кожна дія підлітка може мати велике значення і наслідки. Книжка вчить читачів робити правильний вибір, бути чесними, вірними та дбайливими до своїх друзів та оточення. Також книга містить християнські мотиви та вчення, що робить її корисною для формування моральних цінностей та духовної культури читача. 

Ця книжка до... (детальніше)

І. Щедрик - Віршований буквар

І. Щедрик - Віршований буквар

Це дійсно чудово, що українські діти можуть навчатись читати за допомогою такої чудової книжки, яка не тільки містить вірші на кожну букву алфавіту, а й малюнки, які допомагають зрозуміти значення слів. Крім того, важливо, що в букварі є слова, пов'язані з релігійними темами, що допомагає дітям розуміти важливість релігії в їхньому житті. Дякую за рекомендацію цієї книги!

... (детальніше)

П. Уайт - Пригоди Тото та її друзів

П. Уайт - Пригоди Тото та її друзів

Ця книга "Пригоди Тото та її друзів" є збіркою оповідань для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. Вона розповідає про мавпочку Тото, яка завдяки своїй необізнаності та зухвалості постійно потрапляє в скрутні ситуації, але завжди знаходить спосіб вибратися з них завдяки допомозі своїх вірних друзів. Книга має виховну спрямованість та впроваджує біблійні істини через цікаві та дотепні оповідання.

Окрім розповідей про Тото та її пригоди, у книзі також є історії про ... (детальніше)

Х. Рой - Щастя

Х. Рой - Щастя

"Щастя" - це книга Христини Рой, яка розповідає історію двох братів, Павла і Андрія, які зазнають випробування через кохання до однієї дівчини. Пізніше брати стають віруючими, але вони все ще не знають, як бути зі своїм коханням. Книга досліджує тему справжнього щастя і шлях до нього, а також досліджує значення віри та дружби. Книга була видана українською мовою в 2009 році.

Зміст:

- Біля підніжжя Муртину
- Повернення
- У Леготських
- У Топол... (детальніше)

Х. Рой - У країні сонця. Друзі. Без Бога на світі

Х. Рой - У країні сонця. Друзі. Без Бога на світі

Ця книга пропонує віртуальну подорож до країни сонця, де ми зможемо зустрітися з цікавими персонажами і вивчити важливі життєві уроки. Увесь зміст книги націлений на те, щоб навчити дітей любити Бога та інших людей. Це чудова книга для дітей старшого віку та підлітків, які хочуть розширити свої знання про християнську культуру і збагатити своє життя духовними цінностями.

... (детальніше)

В. Цорн - Плем'я дітей світла

В. Цорн - Плем'я дітей світла

Ця книга підійде для підлітків середнього і старшого шкільного віку, адже вона захоплююче розповідає про наших далеких предків та їхні вірування, надії та мрії. Авторка детально описує життя людей після вигнання з раю та показує, як схожі ми з нашими предками.

... (детальніше)

Т. Кеннет - Безліч цікавого для дітей Царя

Т. Кеннет - Безліч цікавого для дітей Царя

"Безліч цікавого для дітей Царя" - книга для дітей, написана Т. Кеннет в доступній та легкій формі. Вона допоможе малюкам ознайомитися з головними засадами життя. Рекомендується для читання дітям різного віку.

... (детальніше)

Б.

Б. "Стежинка" - Правила життя

Книга "Правила життя" знайомить дітей з десятьма заповідями, які є основою християнської моралі. У книзі також зібрані різні матеріали з журналу "Стежинка", написані різними авторами. Окрім оповідань, у книзі є пояснювальні матеріали та вірші, що допомагають дітям краще зрозуміти значення заповідей і як їх дотримуватися у повсякденному житті. Книга підходить для дітей молодшого та середнього шкільного віку, які цікавляться релігійними темами і бажають розширити свої знання... (детальніше)

П. Кент  П. Мартин - Слідопити світу Біблії

П. Кент П. Мартин - Слідопити світу Біблії

"Слідопити світу Біблії" - це книга для тих, хто цікавиться біблійною історією. Автори - П. Кент і П. Мартин - розповідають про подорожі, відкриття та археологічні знахідки, які розкривають нові деталі про життя та культуру народів, які згадуються в Біблії.

Книга містить історії про знаменитих персонажів Біблії, таких як Мойсей, Ісус Христос, Йосип та Давид, і розповідає про те, як археологічні дослідження допомогли розкрити більше інформації про їхні життя та досягнення. ... (детальніше)

О. Мікула - Жива книга

О. Мікула - Жива книга

"Жива книга" - це збірка оповідань, призначених для дітей, які допоможуть їм зрозуміти навколишній світ. У книзі відповідається на запитання про такі явища, як звук, час, біль та краса, а також пояснюється, хто зберігає корисні копалини у землі та чому хліб є святим. Відповіді на ці запитання надаються зрозуміло та доступно для дитини.

... (детальніше)

О. Чепілка - Двійнята (2018)

О. Чепілка - Двійнята (2018)

Ця книжка розповідає про двійнят, які стикаються з різними пригодами і проблемами у своєму житті. Вони намагаються долати ці проблеми самостійно, але їхні рішення не завжди правильні. Тато і мама їм допомагають і підказують, але також можуть і покарати, якщо діти поводяться неправильно. В результаті діти навчаються, що правда завжди перемагає, а допомагати людям і розповідати про Бога - це приємно і корисно.

Ця книжка може бути цікавою для дітей дошкільного і молодшого шкільного вік... (детальніше)

П. Кеннеди - Велика книга маленьких історій про Боже творіння

П. Кеннеди - Велика книга маленьких історій про Боже творіння

Книга "Двійнята" авторства О. Чепілка, опублікована в 2018 році, призначена для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. Ця книга навчає, що не потрібно вирушати у пошуках пригод далеко від дому, оскільки несподівані та дивовижні події можуть трапитися в будь-який час та місце, включаючи рідний дім, подвір'я або дорогу до школи.

Головні герої книги - двійнята, які самі створюють собі проблеми, але також знаходять способи їх подолати. Їхні рішення не завжди правил... (детальніше)

О. Чепілка - Світлячок (2018)

О. Чепілка - Світлячок (2018)

Ця книжка розповідає історію про маленького світлячка, який живе на лісовому ставочку разом з багатьма іншими комашками та жучками. Він тільки починає знайомство з цим світом, але вже зіткнувся з безліччю небезпек. Однак завжди є ті, хто готові йому допомогти. Світлячок сам теж завжди готовий допомогти, адже він повинен світити вночі, щоб ніхто не заблукав у пітьмі й не загинув. Ця книжка буде цікавою для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку.

... (детальніше)

Е. Портер - Полліанна (2019)

Е. Портер - Полліанна (2019)

Полліанна - це історія про дівчинку Полліанну, яка після смерті батьків живе зі своєю бабусею в провінційному містечку. Вона є дуже життєрадісною та оптимістичною особою і вчиться знаходити радість у найбільш незвичайних ситуаціях. Її філософія життя полягає в тому, що завжди можна знайти щось добре в будь-якій ситуації, якщо звернути на це увагу.

Коли Полліанна приїздить до своєї тітки, вона дізнається, що її тітка є дуже замкненою і нещасною жінкою, яка не бачить радості в житті. ... (детальніше)

Б. Стежинка - Заповіді Ісуса про щастя (2019)

Б. Стежинка - Заповіді Ісуса про щастя (2019)

Ця книга знайомить дітей зі Заповідями блаженства, які були висловлені Ісусом Христом в Євангелії. Вона містить статті з журналу "Стежинка", які розкривають значення кожної Заповіді та допомагають зрозуміти, як їх втілювати в життя. Також у книзі є оповідання та вірші різних авторів, що доповнюють тему. Книга підходить для дітей молодшого та середнього шкільного віку.

... (детальніше)

Християнські дитячі книги українською скачати

Християнські дитячі книги є прекрасним інструментом, щоб допомогти дітям зрозуміти Євангеліє та основні принципи християнської віри. Ці книги не тільки навчають дітей про Біблію та її історії, а й розвивають їх духовну свідомість та моральні цінності.

Однією з найбільших переваг християнських дитячих книг є те, що вони допомагають дітям зрозуміти складні поняття та історії у легкій та зрозумілій формі. Книги про Біблію часто містять кольорові малюнки та ілюстрації, що допомагають дітям відчути атмосферу, в якій відбувалися події, та краще зрозуміти їх значення. Крім того, християнські книги можуть містити пісні та молитви, що збагачують духовний світ дитини.

Однією з найважливіших рис християнських книг є їх здатність допомагати дітям розвивати моральні цінності та духовну свідомість. Дитина, яка читає християнські книги, навчається дотримуватися християнських цінностей, таких як любов до ближнього, скромність та милосердя. Крім того, ці книги можуть допомогти дітям зрозуміти, як важливо мати міцну духовну основу, щоб протистояти життєвим випробуванням.

Одним з ключових моментів в християнських дитячих книгах є навчання добрим моральним цінностям та етиці, що базуються на принципах біблійних історій. Діти вчаться прощенню, любові до ближнього, відданості, скромності, терпимості та іншим важливим якостям. Християнські книги також допомагають дітям розвивати свою віру та духовний ріст. Це допомагає дітям зрозуміти Біблію та її значення, розуміти Христа та Його послання, і навіть підготуватися до першої спільної причасті.

Християнські дитячі книги є важливою частиною християнської освіти та виховання дитини. Вони допомагають формувати моральні цінності та виховувати духовності, що є важливим фактором в розвитку дитини в цілому. Читання християнських книг не тільки дає дітям можливість вчитися новим речам, але і сприяє підвищенню їхнього рівня самосвідомості та розвитку різноманітних навичок, таких як читання, мовлення, розуміння текстів та інших.


Переваги дитячих християнських книг

  1. Вони допомагають формувати моральні цінності та навички, що ґрунтуються на біблійних принципах. Це допомагає дітям розуміти, що є правильним та морально прийнятним.

  2. Дитячі християнські книги надають дітям зрозумілий та доступний спосіб знайомства з Біблією та її повчанням. Вони допомагають розкрити важливі історії та події, які становлять основу християнської віри.

  3. Ці книги розвивають уяву та творчість дітей, вони надають можливість увійти в захопливий світ історій, що захоплюють їхні увагу.

  4. Вони допомагають зрозуміти, що християнські цінності та принципи мають відношення до життя дітей, а не є лише чимось абстрактним.

  5. Дитячі християнські книги є прекрасним засобом релігійної освіти та формування віри. Вони допомагають дітям зрозуміти, що єдиний шлях до щастя та духовної наснаги - це віра в Бога та дотримання християнських цінностей.

  6. Вони надають дітям можливість зберігати цінності віри та співпрацювати з іншими людьми, які діляться їхніми переконаннями.

  7. Дитячі християнські книги надають батькам можливість діалогу з дітьми про Бога та християнські цінності. Це допомагає зберегти та зміцнити духовну зв'язок між батьками та дітьми.

На нашому сайті ви можете знайти великий вибір дитячих християнських книг, які доступні для безкоштовного завантаження. Ці книги представлені у форматах PDF, EPUB та MOBI, що дозволяє читати їх на більшості електронних пристроях.

Наші книги пропонують чудову можливість для дітей досліджувати Слово Боже, вивчати історії з Біблії, збагачуватися духовними знаннями та розвивати свої моральні та етичні переконання.

Ми прагнемо забезпечити нашим читачам доступ до якісних християнських книг для дітей, які містять морально-етичні цінності та допомагають дітям зростати в гармонії зі Словом Божим.

Щоб скачати книгу, достатньо знайти на сайті потрібну книгу та натиснути на посилання «Завантажити». Після цього, файл книги автоматично зберігається на вашому пристрої. Також на нашому сайті є можливість прочитати книгу онлайн без необхідності її завантажувати.

Завантаження дитячих християнських книг з нашого сайту - це прекрасний спосіб навчити дітей любові до Бога та Його Слова, розвивати духовність та моральні цінності.