Субота 18 Травень 2024   Українська  /   Русский       Пошук    Уроки з предметами, які є у кожному домі


Бог хоче, щоб Йому «дзвонили»

Бог хоче, щоб Йому «дзвонили»

Предмет: Виготовте вдома телефон.

(Вам знадобиться дві порожні жерстяні банки і досить довга мотузка. Проробіть в центрі дна кожної з банок невелику дірочку, просмикніть мотузку в дірочку і зав'яжіть вузлик так, щоб він опинився всередині банки. Попросіть дитину, яка бажає допомогти вам, піднести одну банку до вуха, потім ви відійдіть на відстань, на якій чути звук, з іншою банкою. .)

Сьогодні майже в кожному будинку та установі у Сполучених Штатах є т... (детальніше)

Бог захищає нас

Бог захищає нас

Предмет. Телефонна книга.

(Візьміть до рук телефонну книгу). У цій книзі записано багато імен. Можливо тут є імена твоїх тата, мами, бабусі та дідуся. Якщо у вас є телефон, то одного разу і твоє ім'я опиниться в телефонній книзі.

Чи знаєш ти, що на небесах є книга, яка на багато разів більша за цю? Вона називається Книгою Життя, у ній записані імена тих, хто прийняв Ісуса як свого Спасителя. У ній є імена всіх хлопчиків та дівчаток, які прийняли Ісуса!... (детальніше)

Бог захищає нас

Бог захищає нас

Предмет: Пара гумові черевики.

Якщо дозволимо Богові увійти в наше життя, Він завжди піклуватиметься про нас. Бог також знає про кожного з нас. Він знав нас до того, як ми народилися! Він знає і про наше майбутнє.

Ми ніколи не зможемо знати всього, тому Бог знає, що краще для кожного з нас, і ми маємо бути вдячні Йому за це. Біблія каже: "Завжди радійте. Невпинно моліться. За все дякуйте, бо така про вас воля Божа у Христі Ісусі" (1-Фес.5:16... (детальніше)

Життя за життя

Життя за життя

Предмет: Фруктове насіння або пакетик із насінням квітів.

Важко зрозуміти, чому Ісус мав прийти на землю і померти за нас, перш ніж ми могли стати Божими дітьми. Можливо це насіння допоможе нам (покажіть насіння).

Якби ви закопали це насіння в землю, що сталося б? Якийсь час воно лежатиме в землі. Після того, як ви полили його, а сонце зігріло його своїми променями, щось неймовірне трапиться з насінням. На поверхні землі раптом з'явиться маленький зеле... (детальніше)

Сила від Бога

Сила від Бога

Предмет. Електрична зубна щітка.

Багато зубних лікарів говорять, що якщо ретельно чистити зуби, вони ніколи не хворітимуть. Один зубний лікар має трьох дітей і вони ніколи не мучилися зубним болем. А все тому, що вони чистять зуби. Цей лікар також каже, що краще використовувати електричну зубну щітку, вона очищає зуби дуже добре.
Ось електрична зубна щітка (покажіть щітку). Як ви бачите, у ручки цієї щітки є шнур, влаштований таким чином, що його можна втикат... (детальніше)

Подорож життям

Подорож життям

Предмет: Невелика валіза з картками.

На кожній картці мають бути написані слова, наприклад: Біблія, Молитва. Віра, Любов, Послух. Добре, якщо у вас буде кілька чистих карток у валізі, щоб ви могли записати слова, які вигадають діти.

Усі люблять мандрувати. Хтось любить подорожувати великими містами, де шумно і завжди є чим зайнятися. Іншим подобається село, де тихо та спокійно. Хтось їде далеко від дому, хтось ні. Але кожен з нас, принаймні, здійснює одну ... (детальніше)

Слідуючи Божим шляхом

Слідуючи Божим шляхом

Предмет: Дорожня картка.

Чи доводилося вам їхати кудись машиною і несподівано заблукати?
Іноді, у таких випадках, водієві варто великих зусиль знайти потрібну дорогу. Він може довгий час їхати у невідомому напрямку або запитати якогось перехожого. Але людина, яку водій попросить допомогти йому, може не знати дорогу чи послати у неправильному напрямку. Іноді водій може дуже засмутитися, і замість того, щоб шукати дорогу, поїде назад додому.

„ Я... (детальніше)

Усередині, зовні

Усередині, зовні

Предмет: Дзеркало.

Що ви бачите, коли ви дивитеся у дзеркало? Ви бачите себе! Щонайменше ви бачите свою зовнішність. Дзеркало показує вам, що бачать інші люди, коли дивляться на вас. Але Бог дивиться на вас не так, як люди. Він бачить не лише вашу зовнішність, а й те, що всередині вас. Як правило, люди бачать лише те, що зазвичай відображає дзеркало: як ви зачісані та вмиті. Але Бог може бачити, чи ваші думки чисті чи ні. Він також знає, що ви відчуваєте. Бог знає все про вас. Якщо ... (детальніше)

Ісус омиває наші гріхи

Ісус омиває наші гріхи

Предмет: Шампунь та невеликий таз.

Ти миєш голову? Як ти це робиш? Спочатку мочиш голову водою, а потім намилює їх за допомогою шампуні (покажіть шампунь). Після того, як на волоссі з'явиться достатньо піни, ти обполіскуєш їх під струменем води. Іноді тобі доводиться робити це кілька разів, щоб добре промити волосся. Зате, коли волосся висохне, воно буде блищати і чудово пахнути! Якщо ти хочеш вимити своє волосся, то невже ти просто сидітимеш і дивитимешся на ша... (детальніше)

Гаряче вугілля

Гаряче вугілля

Предмет: Шматок вугілля.

Біблія каже: "Якщо ворог твій голодний, нагодуй його; якщо прагне, напої його: бо, роблячи це, ти збереш йому на голову вугілля, що горить." (Рим.12:20).
"Збирати вугілля на чийсь голові" - звучить досить жорстоко. Але за часів Ісуса це не було так. Тоді ні в кого не було сірників, і вогонь у домі доводилося постійно підтримувати. Іноді через неуважність комусь не вдавалося це зробити і вогонь згасав. Вихід із тако... (детальніше)

Ми можемо довіряти Богові

Ми можемо довіряти Богові

Предмет: Булавка.

Якщо вам потрібно скріпити дві частини матеріалу разом, то ви зазвичай використовуєте шпильку. Або, коли ви далеко від дому і у вас відірвався гудзик від кофти чи куртки чи мережива від сукні, ви були б раді скористатися шпилькою.

Але чи думали ви коли-небудь про те, що якби шпилька залишилася не застебнутою, вона не тільки не принесла жодної користі, а й завдала б шкоди. Якщо ви колись наколювалися на шпильку, ви знаєте про що я говорю. ... (детальніше)

Копія Ісуса

Копія Ісуса

Предмет: Два аркуші чистого паперу, лист копірки, олівець.

Ви коли-небудь щось переписували через копірку? (Якщо хтось із дітей скаже, що ніколи не робив нічого подібного, то покладіть копірку між двома аркушами паперу, і попросіть дитину намалювати щось на верхньому аркуші паперу. Потім покажіть результат усім дітям.)

Якщо ви використовуєте копірку таким чином, у вас виходить два малюнки, причому копія виглядає так само, як і оригінал.

Коли ви п... (детальніше)

Повесь своє життя на Ісуса

Повесь своє життя на Ісуса

Предмет. Вішалка.

Коли Маша приходить додому зі школи, вона завжди перевдягається. Вона знімає свою шкільну сукню, вішає її на вішалку і одягає футболку та шорти. (Покажіть вішалку). Роблячи це, Маша може носити одну й тугішу одяг кілька днів поспіль, перш ніж вона забрудниться і її потрібно буде прати. Якщо ви хочете, щоб ваш одяг не м'явся і залишався чистим, ви повинні вішати його на вішалку. Тоді вона буде у повному порядку.
Якщо ви хочете, щоб і ваше... (детальніше)

Жива гілка

Жива гілка

Предмет: Гілка дерева (бажано з листям).

Бачите цю гілку? (Покажіть гілку). Перед тим, як її зірвали, вона була на дереві і була його важливою частиною. Дерево також відігравало велику роль у житті цієї гілки, адже воно давало їй життя. Коли гілка була частиною дерева, вона отримувала сік, що надходив до неї стовбуром. Але гілку зірвали, і тепер вона помре, вона більше не отримуватиме сік, листя на ній засохне і опаде. Ви знаєте, що сухі гілки зазвичай спалюють або ... (детальніше)

Чому ми святкуємо Вечерю Господню

Чому ми святкуємо Вечерю Господню

Предмет: Прісний хліб та чаша з виноградним соком.

Багато хто з вас бачив, як у церкві ваші батьки приймали Причастя. Декілька людей роздають хліб та чаші з виноградним соком. Іноді вино (сік) наливають у велику чашу і кожен п'є з неї.

У більшості випадків причастя приймають лише ті, хто прийняв Ісуса як свого Спасителя. Під час цієї церемонії ми згадуємо те, що Ісус зробив для нас на хресті.

Хліб є Тілом Ісуса, яке Він віддав за нас. Вино - ... (детальніше)

Бог знає, що краще

Бог знає, що краще

Предмет: Ліки.

Бог хоче, щоб ми були слухняні Йому. Він каже, що діти мають слухатися батьків, що всі мають підкорятися уряду. Але, перш за все, Він хоче, щоб ми слухалися Його. Він знає, що нам буде краще, якщо ми слухатимемося.

Ви колись були хворі та викликали лікаря? Якщо так, то, можливо, лікар прописував вам ліки, які ви повинні приймати. (Покажіть ліки). Він прописував вам ліки, тому що він думав, що вони принесуть вам користь. Але ви мали обов'... (детальніше)

Божий дар

Божий дар

Предмет: Засоби для виведення плям.

Коли ви забруднюєте одяг, ви зазвичай праєте його за допомогою мила та води. Але інколи це не допомагає. І вам потрібен сильніший засіб для того, щоб вивести пляму. (Покажіть засоб для виведення плям.)

Святий Бог не може дивитись на те, що не святе. Він не може бачити брудні плями на наших серцях, Він не приймає те, що не є чистим. Кожна людина у світі розділена з Богом, тому що "всі згрішили і позбавлені Божої слав... (детальніше)

Бог любить нас

Бог любить нас

Предмет: Ковдра та стілець.

Коли Ісус помер на хресті, Він віддав своє життя за нас. Він не мав цього робити. Він зробив це через Свою любов до нас. Його любов більше, набагато більше будь-якої іншої.

Бог так сильно полюбив нас, що коли ми були грішниками, Його єдиний Син помер за нас. Він полюбив нас, незважаючи на те, що ми робили речі, які йому не подобалися. Ми брехали, крали, завдавали біль іншим людям. І найголовніше – ми не любили Його!

... (детальніше)

Ми як сіль

Ми як сіль

Предмет: Сіль.

Сіль здається нам настільки звичайною річчю, що ми про неї майже не думаємо. Але якщо той чи інший продукт не солоний, то це відразу відчуваємо.
Сіль нам просто потрібна. По-перше, вона надає смаку продуктам. Ви куштували колись несолону картоплю? Якщо, так, то ви знаєте, яка вона несмачна. Але варто додати лише трохи солі, і все зміниться.

Крім того, сіль оберігає продукти від псування. Ось чому багато овочів і фруктів засолюють. Сіл... (детальніше)

Бог хоче використати нас

Бог хоче використати нас

Предмет: Сільничка.

Бог має план для кожного з нас. Перш, ніж Бог створив світ, Він знав все про вас: як ви виглядатимете, хто будуть ваші батьки, чим ви займатиметеся в житті.
Божий план завжди чудовий, бо знає все. Бог любить нас і хоче нам добра. Але іноді ми робимо невірно. Ми просто не довіряємо Богові. Ми надто вперті, щоб слухати Бога у всьому.

Візьмемо цю сільничку, наприклад (покажіть сільничку). Вона була створена з певною метою. Вона прав... (детальніше)

Навчайте дітей біблійним історіям вдома: матеріали для недільної школи

Знаходьте віру та розуміння Біблії разом з нашими уроками, які базуються на простих предметах, що доступні у кожному домі. Ми пропонуємо короткі та зрозумілі уроки, які готові до використання вчителем.

З нашого сайту ви зможете знайти широкий вибір матеріалів для недільної школи, включаючи уроки, ігри та пісні, які допоможуть батькам та вчителям залучити дітей до вивчення біблійних історій та вчення Ісуса Христа. Наші уроки базуються на Біблійній істині та підготовлені спеціально для святкування Нового Року, Великодня, Дня Подяки та Різдва.

Зробіть навчання релігії простішим за допомогою уроків з предметами вдома

А щоб зробити навчання більш захопливим, ми вигадали цікаві завдання та ігри, які можна виконувати з використанням простих предметів, що є у кожному домі. Наприклад, з використанням різноманітних кухонних приладів можна вивчити про те, як Бог приготував їжу для пророків у пустелі. А з використанням звичайного картону можна створити чудові ілюстрації до біблійних історій.

Не зволікайте, долучайтеся до нашої недільної школи та допоможіть вашим дітям зміцнити свою віру в Бога! Наші онлайн-ресурси завжди доступні для вас.

Знайдіть корисні матеріали для недільної школи на нашому сайті

Нарешті, важливо пам'ятати, що навчання дітей біблійним історіям та вченню Ісуса Христа повинно бути динамічним та цікавим. Використовуйте різноманітні методики та матеріали, такі як ігри, фільми та ролеві ігри, щоб зробити навчання більш захоплюючим та цікавим для дітей.

Ігри можуть бути чудовим інструментом для навчання дітей. Они не тільки роблять процес навчання цікавим та забавним, але і допомагають дітям запам'ятовувати та розуміти матеріал краще. Ось кілька порад, які допоможуть вам вчити дітей за допомогою ігор:

  1. Використовуйте ігри, що сприяють розвитку певних навичок. Наприклад, ігри на розвиток мовлення, логіки, математичних навичок тощо.

  2. Робіть ігри цікавими та забавними. Діти відчувають більше задоволення, коли гра цікава та забавна. Використовуйте яскраві та цікаві матеріали для гри.

  3. Використовуйте ігри, які підтримують співпрацю та співробітництво між дітьми. Наприклад, гра, в якій потрібно працювати в команді, щоб досягти спільної мети.

  4. Використовуйте ігри, які стимулюють дітей до досліджень та відкриттів. Наприклад, гра, в якій діти мають знайти відповіді на запитання про конкретну тему.

  5. Використовуйте ігри, які забезпечують взаємодію з реальним світом. Наприклад, гра, в якій діти мають виконувати завдання в реальному світі, такі як знаходження певного предмету.

Ігри можуть стати важливою складовою процесу навчання дітей. Вони допоможуть зробити процес навчання цікавішим, забавнішим та ефективнішим.