Середа 19 Червень 2024   Українська  /   Русский       Пошук    


Біблійні онлайн уроки
Дані християнські відеоуроки - ідеальна навчальна програма для дітей, щоб поглибити своє розуміння Біблії та розширити свої знання про Христа та Його послання. Уроки містять 19 захоплюючих та легко зрозумілих відеоуроків, які навчають малечу про важливість Біблії та Христа у нашому житті.

Кожен урок зосереджений на певній темі та містить корисні поради та настанови для дітей, щоб допомогти їм краще розуміти Біблію. Уроки охоплюють різноманітні теми, такі як створення світу, життя та послання Ісуса Христа, Божі заповіді та багато іншого.

Один з важливих аспектів цих уроків полягає у тому, що вони розроблені спеціально для дітей. Уроки подані у цікавій та дитячій формі, з використанням яскравих та наочних малюнків, а також зрозумілим мовою.

Дані відеоуроки можуть бути дуже корисні для розвитку християнських цінностей у дітей. Вони навчають дітей про любов, турботу, милосердя та інші важливі риси, які Ісус Христос навчав своїх послідовників.

Якщо ви шукаєте чудовий спосіб поглибити духовні знання своєї дитини та навчити її цінностям Христа, то ці біблійні онлайн уроки будуть відмінним вибором. Вони нададуть вашій дитині знання та навички, необхідні для життя відповідно до Божої волі та стануть хорошою основою для її духовного розвитку.

Церква євангельських християн-баптистів села Катюжанка

Церква відноситься до Всеукраїнського союзу церков євангельських християн-баптистів (ВСЦ ЄХБ).

Заснована у 2000 році.
Місія Церкви
Місія помісної церкви – поклонятися Триєдиному Богу та вести якнайбільше людей до близьких та щораз глибших стосунків з Ним.
Ми бачимо помісну церкву як об’єднання відроджених від Духа Святого людей, згуртованих євангельським вченням та спільними цінностями і місією, що у своїй життєдіяльності з врахуванням викликів сьогодення усвідомлюють відповідальність перед Богом.
Здорові християнські сім’ї, об’єднані в служінні Господу та біблійному вихованні дітей.
Співіснування різних форм натхненного богослужіння, де центром є Слово Боже і поклоніння Богові.
Духовний вплив членів церкви на суспільство через добрі справи.