Неділя 19 Травень 2024   Українська  /   Русский       Пошук    


Створення світу - Дитяча Біблія

114Створення світу є однією з найважливіших та найпопулярніших біблійних історій, і вона може бути чудовою темою для дитячого відео в рамках воскресної школи. Ось деякі ідеї для створення такого відео:

  1. Вступ: Почніть відео веселим та привітним вступом, вітаючи дітей і пояснюючи, що ви будете розповідати історію про те, як Бог створив світ.

  2. Сім днів створення: Розповісти історію створення світу протягом семи днів, починаючи зі створення неба і землі, а потім переходячи до створення рослин, сонця, місяця, зірок, птахів, тварин і людей.

  3. Важливі уроки: Підкресліть важливі уроки з кожного дня створення, такі як доброта Бога, створення людини на Божий подобі, та відповідальність за догляд за створіннями.

  4. Інтерактивність: Запитайте дітей питання під час розповіді і заохочуйте їх роздумувати про створення світу та їхню роль у ньому.

  5. Заключення: Підсумуйте історію та підкресліть важливість подяки Богу за створення світу.

  6. Молитва: Завершіть відео короткою молитвою, де ви можете запросити дітей подякувати Богу за створення світу і попросити Його допомоги в бережливому ставленні до природи та інших створінь.

Це відео допоможе дітям краще зрозуміти біблійну історію про створення світу та надихне їх подякувати Богу за цей прекрасний дар.

Дивитися інші серії