Вівторок 21 Травень 2024   Українська  /   Русский       Пошук    


Біблійні притчі для дітей, часть 2

131"Біблійні притчі для дітей, часть 2" - це частина серії анімованих мультфільмів, призначених для дітей, щоб розказати їм біблійні притчі та навчити моральним цінностям. Ось короткий опис притч, що входять до цього відео:

  1. "Притча про таланти" - Ця притча розповідає історію про таланти, які господар віддав своїм слугам і про їхню відповідальність вживати їх мудро.

  2. "Докучливий товариш" - Ця притча розповідає про те, як важливо бути доброзичливим та терпимим у стосунках з іншими людьми.

  3. "Притча про царство" - Ця притча зображує невеличке зерно гірчиці, яке росте великим деревом, що символізує поширення Божого царства.

  4. "Притча про багача" - Ця притча розповідає історію про багача, який не поділився своїм багатством з бідним Лазарем, і наслідки цього.

  5. "Ісус і діти" - В цій притчі Ісус приймає дітей та наголошує важливість їхньої присутності та віри.

Ці мультфільми призначені для дітей, щоб розуміти біблійні притчі та вивчати моральні цінності в легкій та доступній формі. Вони можуть допомогти дітям розвивати доброзичливість, толерантність, розуміння важливості співчуття та інші позитивні риси характеру.

Схожі