Вівторок 21 Травень 2024   Українська  /   Русский       Пошук    


Біблійні притчі для дітей, часть 1

258Мультфільм "Біблійні притчі для дітей. Частина 1" включає в себе анімовані розповіді п'яти біблійних притч:

  1. "Сіяч" - Ця притча розповідає історію про сіяча, який розсіяв насіння на різні ґрунти. Вона наголошує на важливості того, як засів падає на добрий грунт.

  2. "Добрий самарянин" - Історія про доброго самарянина, який прийшов на допомогу пораненому чоловікові, показуючи милосердя та допомогу ближньому.

  3. "Загублена вівця" - Ця притча оповідає про пастуха, який залишив 99 овець, щоб рятувати загублену вівцю. Вона підкреслює важливість пошуку і спасіння загублених.

  4. "Блудний син" - Притча про сина, який відійшов від батьківського дому, але потім повернувся, і його батько його привітав. Ця притча наголошує на важливості розкаяння та прощення.

  5. "Митар і фарисей" - Притча про двох чоловіків, які молились в храмі, один з них був самовдоволеним фарисеєм, а інший – митар. Вона наголошує на скромності та покорі перед Богом.

Ці мультфільми створені, щоб допомогти дітям зрозуміти біблійні притчі та навчити їх важливим моральним цінностям. Вони можуть бути корисні для розвитку характеру та морального виховання дітей, надихнути їх на добрі справи та допомогу іншим.

Схожі