Неділя 03 Березень 2024   Українська  /   Русский       Пошук    

5 способів використовувати свій телефон на славу Божу

Ні один пристрій в історії не вплинув на наше життя так сильно, як смартфон. Більшість людей хапаються за свої смартфони кожні 12 хвилин. Телефони змінили спосіб нашого спілкування один з одним, здійснення покупок, розваг, подорожей та багато іншого.

Вам не потрібно бути культурним критиком, щоб розуміти, що деякі з цих змін не ведуть до добра. Я писав про багато з цих небезпек у моїй попередній статті . Смартфони можуть убивати час. Вони можуть спокусити нас прийняти систему цінностей світу.

Однак, пасторе, не пропустіть таке: ваш смартфон також може бути інструментом для Божих цілей. Бути учнем у сучасному цифровому світі не означає ігнорувати технології, але навчитися використовувати їх на благо.

Ось п'ять способів використовувати свої смартфони для досягнення Божої мети, яким ви можете навчити свою громаду.

1. Ми можемо використовувати телефони, щоб висловити своє поклоніння.

Бог сказав нам, як поклонятися Йому. Ми повинні робити це «у дусі та в правді» (Івана 4:24). Але Він не сказав нам, де Йому поклонятися. Ми можемо і повинні поклонятися Йому всюди.

Смартфони можуть нам допомогти. Ми можемо слухати музику поклоніння у наших автомобілях, в офісах та у спортзалі.

Звичайно, поклоніння — це набагато більше, ніж музика. Будь-яку дію можна перетворити на акт поклоніння, якщо ви робите це для хвали, слави та задоволення Бога. Коли парафіяни роблять пожертвування своєї церкви через смартфони, вони висловлюють поклоніння Богові. Це такий самий акт поклоніння, як і кидання готівки в ящик для пожертвувань.

2. Ми можемо використовувати телефони для спілкування з іншими віруючими.

Зазвичай ми думаємо про смартфони як щось, що розриває зв'язок між людьми, тому що ми проводимо занадто багато часу, дивлячись на екрани. Але можливе й протилежне. Наші смартфони можуть допомогти нам будувати стосунки, якщо ми правильно ними користуємось.

Соціальні мережі — чудовий приклад. Вам не знадобиться багато часу у соціальних мережах, щоб побачити, як люди руйнують один одного. Але 1-ма Фессалонікійцям 5:11 дає нам інший спосіб реакції: «Умовляйте один одного і будуйте один одного» . Проводячи час у соціальних мережах, ми маємо підбадьорювати інших, а не принижувати.

По суті, найкращий час для підтримки інших у соцмережах за допомогою текстових повідомлень або будь-яким іншим способом, це коли ви самі розчаровані. Бог помножить те, що ви даєте іншим, тому, коли ви підбадьорюєте інших, ви будете надихнуті у відповідь.

3. Ми можемо використовувати телефони, щоб допомогти собі зростати духовно.

Ви можете знайти сотні програм для телефону, які допоможуть вам духовно зростати, включаючи Біблію, Біблійні уроки, проповіді і т.д. Ви можете використовувати будь-яку з таких програм, щоб зростати «в благодаті та пізнанні Господа нашого і Спасителя Ісуса Христа» (2 Петра 3:18).

Я постійно розмовляю з людьми, які зазнають труднощів у духовному зростанні, тому що не роблять це своїм повсякденним пріоритетом. Я впевнений, що ви також із такими людьми спілкувалися. Ви не можете розвиватись фізично, харчуючись один раз на тиждень, і ви не можете рости духовно, звертаючись до Слова лише раз на тиждень.

Бог дав нам такі інструменти, як програми для смартфонів, які можуть допомогти нам внести Боже Слово у повсякденне життя. Ми можемо вивчати Біблію під час наших повсякденних поїздок на роботу. Ми можемо читати Біблію, коли стоїмо у черзі в магазині.

4. Ми можемо використовувати телефони для розширення можливостей нашого служіння.

Нам потрібно подивитися на наші смартфони як місце, де ми можемо служити іншим людям.

Подумайте про те, як часто ми заходимо до соціальних мереж, щоб щось з них витягти. Наступного разу, коли хтось захоче посперечатися з вами в соцмережах, не сперечайтеся з ним; натомість моліться за людину. Запитайте себе: «Як я можу послужити цій людині?».

У Давида в його часи не було соціальних мереж, але він запитував себе: «Що віддам Господу за всі благодіяння Його до мене?» (Псалми 115:3). Подумайте про все, що дав вам Бог. Завдяки соцмережам у вас є ширші можливості для молитви та служіння іншим, якщо ви скористаєтеся ними.

5. Ми можемо використовувати телефони, щоб розширити своє свідоцтво.

Коли Ісус сказав Своїм послідовникам у Дії 1:8 бути Його свідками по всьому світу, вони не мали можливості якось полегшити це завдання. Сьогодні вам не потрібно виходити з дому, щоб свідчити про Христа. Ви можете сидіти в піжамі у своєму зручному кріслі і ділитися Благою Звісткою про Господа, і вона може досягти всіх на земній кулі.

Це може зробити кожен прихожанин вашої громади. У своїх кишенях ми носимо інструмент із глобальним охопленням. У жодного іншого покоління віруючих в історії не було такої можливості.

Давайте навчати наші збори використовувати технології, щоб робити учнів, а не розділяти віруючих.

17.10.2023

Доданки успіху

Сучасне суспільство вважає за краще дивитися на речі простіше, особливо не старатися і не турбувати себе. Ми хочемо негайних результатів. Ми хочемо отримувати бажане відразу. І завдяки стрімкому прогресу ми справді можемо багато чого отримати негайно. На Заході люди зосереджені на тому, щоб домагатися всього легко, швидко і без зусиль. Молоде покоління настільки звикло ...

Як віруючі в Ісуса можуть подолати сумніви: 4 способи

Сумнів може потопити вас. Але ви також можете потопити сумніви. Великі люди віри, такі як Авраам, Захарія, Пилип, Петро і Хома, переживали моменти сумнівів на своєму шляху віри. Деколи сумніви виникають тоді, коли очікуване нами не відбувається, а те, чого ми не чекаємо — трапляється.

Важливо знати різницю між сумнівом та зневірою. Сумнів не є зневірою, але може призвести до ньо...

Віддаляйтесь від брата, що надходить безчинно

Багато років тому в нашому служінні працювала одна дуже обдарована в музиці людина, яка, до того ж, буквально заряджала весь зал. Але в його особистому житті не було жодного порядку. Він лише постійно приймав явно неправильні рішення щодо себе, але ці рішення погано позначалися й інших людей. Як пастори ми бачили, що робив цей чоловік і як його поведінка позначалося на оточуючих....

Шукаючи Бога: Як розвивати своє духовне життя та зміцнювати віру в Христа

В цій статті можна розглянути різні аспекти розвитку духовності і зміцнення віри в Христа. Наприклад, важливість регулярної молитви і читання Святого Письма, а також розуміння біблійних принципів і цінностей.

Можна також поговорити про важливість духовного спілкування зі співвірними, розвиток християнських духовних практик, які допоможуть у зміцненні віри, і про здійснення духовного рос...

Божа сила належить вам — то черпайте її!

Нарешті, браття мої, зміцнюйтесь Господом
і могутністю Його сили.
— Ефесян 6:10

Багато років тому я проповідував кілька служінь поспіль на тему про силу Святого Духа. Наприкінці одного зі служінь бажаючих отримати хрещення Святим Духом попросили вийти вперед. Вийшло близько сотні людей. Вони опустилися навколішки, схилили голову і приготувалися просити ...

Вірити – означає знати

Вірити – це також означає знати. Робота шкіл базується не тільки на передаванні знань, а й на вірі. Учень вірить учителеві, що Земля кругла, що на планеті є п’ять континентів, існує Тихий океан, Гренландія і джунглі, а також Китай, Японія та Африка. Студент вірить викладачеві, що Н20 – це справді хімічна формула води. Він також разом з професорами вірить історичним ...

Чи не час наслідувати Бога?

Отже, наслідуйте Бога, як діти кохані.
— Ефесянам 5:1

Ви коли-небудь опинялися в такій неприємній ситуації, що ви хотіли втекти, але ви не могли цього зробити? Як ви поводилися тоді: дратувалися, обурювалися, показували своє невдоволення? Чи, взявши себе в руки, не давали волю емоціям? А може, ви стиснули зуби чи натягнуто посміхалися, намагаючись усім вигля...

Вірте у Боже благовоління до вас

«Але Господь був із Йосипом; і простяг йому милість, і дарував йому благовоління в очах начальника в'язниці».

– Буття 39-21

З Біблії ми дізнаємося про багатьох людей, яким Господь благоволив. Оскільки Бог є безстороннім (див. Дії 10:34), ми можемо бути впевнені в тому, що Він щодня проявляє до нас Своє прихильність. У 39-му розділі книги Бу...

ДЕРЕВО, ПОСАДЖЕНЕ НАД ВОДОЮ

«Благословенна людина, яка надіється на Господа, і уповання якої – Господь. Бо вона буде як дерево, посаджене біля вод, яке пускає коріння своє біля потоку; не знає воно, коли приходить спека; лист його зелений, і в час засухи воно не боїться і не перестає приносити плід» (Єр. 17:7-8).

Чи, властиво, єдине і справжнє питання для всіх нас полягає не в тому, що...

У що ви вірите, то ви отримаєте!

Не можу порахувати, скільки разів люди казали мені: «Рік, ще ніхто не зміг зробити те, що ви намагаєтеся зробити в цій частині світу. Ми знаємо кількох людей, які раніше намагалися робити те саме, але не змогли. Усі їхні спроби закінчилися повною невдачею. Тож будьте обережні. Дуже малоймовірно, що вам вдасться те, чого не вдалось іншим».

Подібні песим...