Неділя 03 Березень 2024   Українська  /   Русский       Пошук    

Зцілення та освіження на шляху

У книзі Приповістей 3:7-8 написано: "Не будь мудрим в очах твоїх, бійся Господа і віддаляйся від зла: це буде здоров'ям для тіла твого та харчуванням для костей твоїх".

Цікаво, що Писання говорить про страх Божий, який є Його шануванням, що виражається в слухняності та покорі Йому, і про віддалення від зла як про те, що несе здоров'я тілу та харчування кісткам. При цьому варто зауважити, що це формулювання не зовсім точне.

На івриті слово, перекладене як "здоров'я" - це не те саме слово, яке вжито в Пр.4:22, і букв. означає "зцілення". А "харчування" дослівно перекладається як "напій, освіження". Таким чином, можемо говорити про те, що шанування Бога та послух Йому приносить зцілення для тіла, а віддалення від зла приносить освіження кісткам. Погляньмо на інші переклади Біблії.

Новий Живий переклад Біблії говорить: "Не будь вражений своєю власною мудрістю. Замість цього, бійся Господа і відкидайся від зла. Тоді ти матимеш зцілення для твого тіла і міцність для твоїх кісток".

Розширений переклад Біблії: "Не будь мудрими у своїх очах; бійся Господа (з благоговійним трепетом і послухом) і відкидайся від зла. Це буде здоров'ям для твого тіла [твого мозку, твоїх нервів, твоїх сухожиль, твоїх м'язів - всіх твоїх внутрішніх частин" ) та освіженням (фізичним благополуччям) для твоїх кісток".

Переклад Меседж, як завжди, оригінальний. Оскільки він наводить вірші, що розглядаються, в єдності конструкції з 5 по 12 вірші, то з 5-го і прочитаємо: " Довіряй Богу від щирого серця; не намагайся все зрозуміти самостійно. Слухай Божий голос у всьому, що ти робиш, скрізь, куди ти йдеш Він той, хто підтримуватиме тебе на шляху. Не думай, що ти все це знаєш. Біжи до Бога! Біжи від зла!

Отже, страх Божий та ухилення від зла самі по собі вже несуть, забезпечують нам зцілення, яке відновлює до здоров'я, і ​​міцність наших сил через освіження нас зсередини та через зміцнення внутрішніх частин, як сказано кісток. Тому на Божому шляху нам гарантується зцілення та здоров'я, сила та внутрішня фортеця. Адже все це важливо, щоб нам продовжувати йти - простягатися тим шляхом, яким Господь нас веде (Іс.48:17). Таким чином, зцілення та освіження є також своєрідною гарантією нашого успішного просування з Богом до досягнення Його високих цілей для нас.

Разом з цим, варто не забувати, що ми в цьому світі, тому нам доведеться зустрічатись із опіром. Як говорив К. Хейгін, проблем із дияволом не буде лише на небі. Але разом з цим нам не варто забувати його місце, яке вже під нашими ногами (Еф.1:20-23, 2:6). Ми маємо панування над ним, тому він нічого не може принести в життя дітей Божих, крім того, що вони самі дозволять своєю згодою. Адже на це спрямовані й симптоми в тому числі, які видаються як доказ наявності хвороби чи немочі, від яких ми насправді були викуплені та звільнені Христом (Гал.3:13, Кл.1:13).

Отже, нам потрібно навчитися не приймати те, чого ми були позбавлені. При цьому таке відкидання ворожої брехні та наклепів повинно виходити з серця, а не від голови, яка може говорити, що не приймає, але насправді думати і поводитись як така, що вже має підкинуте. Так що тут треба дозволити духу володіти над розумом і плоттю, для чого потрібно, щоб одкровення про визволення і непроникність опустилося всередину і оновило розум.

Отже, поки ми на шляху, ми можемо з чимось стикатися, однак ми маємо протистояти цьому. Ісус же нам і не обіцяв, що в світі у нас все буде ідеально, як на небі, але Він обіцяв нам перемогу, яку вже й забезпечив, і дарував нам (Ін.16:33, 1Кор.15:57, 2Кор.2 :14). Тому ми завжди можемо покластися на Божу допомогу та підтримку, яка не дасть похитнутись праведникові (пс.54:23). І частиною цього є і те, що Він, як каже Писання, не допустить спокуси понад сили (1Кор.10:13), так що ми повинні знати і розуміти, що в нас достатньо сили та здібності, і Божої благодаті для того, щоб упоратися з усім, що зустрінеться нам на шляху.

Разом з цим ми маємо милість і благодать Божу в Завіті. І Божа милість, Його благодать і благовоління часто незрозумілі та цілком незбагненні. Наприклад, як пояснити те, що Він віддав Свого власного Сина постраждати за нас? Ну, так, Писання пояснює нам це Його великою любов'ю (Ів.3:16), але чи можемо ми її осягнути в повноті? З людей мені ніхто не відомий, хто наважився б спеціально і навмисно віддати свою дитину заради блага суспільства, але Бог це зробив. Тоді як ми можемо це зрозуміти, збагнути? І, звісно, ​​Бог зробив це, бо бачив, передбачив, воскресіння.

Але як би там не було, Божа милість і благодать, Його милість і любов до нас більше, ніж ми можемо собі уявити. Тому деякі речі, думками про які навіть може і намагатися дурити ворог, Бог просто не допустить у житті Своїх обраних і помазаних, а все тому, що Він має для них особливу мету і особливе завдання, від якого Він не може дозволити їм серйозно. відволіктися, якщо вони пішли за Ним, перебуваючи в послуху на Його шляху і віддаляючись від зла. З цієї причини Він і сказав, що в послуху Йому ми знайдемо зцілення та здоров'я, і ​​на відстані від зла та підступних шляхів темряви ми знайдемо фортецю для наших кісток.

Це коли люди йдуть темним шляхом дурості, то спотикаючись і падаючи на ньому, не маючи Божої підтримки згори, можуть терпіти й скруху кісток – шлях беззаконня та невігластва завдає травм. Божий шлях гарантує їм цілісність, тому що на ньому приготоване і доступне зцілення і освіження, які й несуть відновлення до цілісності в повноті - в дусі, душі і тілі.

Отже, йдучи Божим шляхом і залишаючись на ньому у послуху, ми знайдемо зцілення та відновлення, освіження та оновлення, бо Бог присвятив нам досягти нашої мети. Тому Своєю підтримкою, захистом і підкріпленням за Своєю великою милістю і благодаттю, за Своєю любов'ю і благоволенням до нас Він робить нас непереборними і непереможними, даруючи компенсацію за будь-який дискомфорт, заподіяний нам опіром (Іс.30:26, 61:3). 

Більш того, у даному нам пророчому видінні Бог обіцяв нам прибрати все, що турбувало або турбувало, ліквідувавши опір (2Пар.20:23,30) і знешкодивши ворога (Іс.65:25). І нам потрібно вірити в це, не керуючись видимим, в якому ворог може влаштовувати шоу, яке не більше, ніж дим, що швидко роздмухується і забирається вітром, якщо ми тільки не приймемо його, наділивши повноваженнями мати місце в нашому житті. І Господь, я вірю, допоможе нам у цьому, адже Він є Начальник і Совершитель нашої віри (Євр.12:2), а це означає, що Він відповідальний за нас у тому, щоб на Його шляху ми знайшли те, до чого прагнули. у послуху та довірі Йому.

Алілуя! Слава Богу! Чудовий наш Бог!

16.10.2023

Радість та мир

Мені не забути, як один так званий брат у Христі намагався знищити наше служіння в одному місті. Коли я розкрив його підступний задум, то був приголомшений. Я не міг повірити, що диявол примудрився використати людину, якій я довіряв. Історія Іуди Іскаріота знову повторилася. Завдяки Святому Духу і пильності наших співробітників ми запідозрили недобре, простежили за цією люди...

Благодать, милість та мир

Якщо ви відчуваєте, що проблеми ростуть і оточують вас з усіх боків і у вас вже немає жодних сил боротися з ними, тоді у мене є для вас гарна новина! Сьогодні ви дізнаєтеся, що Бог дарує особливу милість людям, які тонуть у життєвих турботах. Не перегортайте сторінку і не закривайте книгу, адже зараз ви прочитаєте те, з чого вам потрібно розпочинати свій день.

Усі свої посл...

Подолаємо смуток та самотність

Кажуть, що в сучасному світі горе та самотність – це проблеми, з якими люди стикаються найчастіше. Люди втрачають близьких і, на жаль, не можуть після цього оговтатися. Коли відбувається трагедія і біль втрати здається нестерпним, сатана намагається скористатися ситуацією, щоб назавжди поневолити людину чи всю сім'ю.

Смерть близьких, розлучення чи розрив стосунків із ...

Чути голос Бога не так вже й складно

«А вівці йдуть за Ним, бо знають Його голос. За чужим (ні за що) не підуть».
– Євангеліє від Івана 10:4-5

Господь розмовляє з нами по-різному. Багато віруючих вважають, що не чують Бога, тому що шукають якихось знамень, але не знаходять їх, оскільки найчастіше Бог звертається до нас тихим, спокійним голосом, який звучить цілком природно, а не надприро...

Молитва – дорога до зцілення

ірю, шановний читачу, що у твоїй родині, серед сусідів, друзів чи товаришів є хтось, кому ти хотів би допомогти стати людянішим, духовно здоровим, тобто добрим, справедливим і чесним.

Можливо, ти переживаєш важку кризу через те, що не знаєш, як допомогти цій людині. Адже вже розмовляв з нею, робив їй зауваження, переконував її протистояти злу, навіть погрожував, але все марно.

...

Зустріч з Біблією: Як читати Писання і застосовувати його вчення у повсякденному житті

Біблія - це одна з найважливіших книг для християн, але не завжди легко знайти в ній той зміст, який необхідний для нашого духовного розвитку. Якщо ви хочете краще зрозуміти Біблію і застосувати її учення у повсякденному житті, розглянемо деякі практичні поради.

  1. Розуміння Біблії: Почніть з базових знань про Біблію та її історію. Досліджуйте культурні та історичні контексти, ...

Що ви маєте думати про себе?

Якщо ви самі собі не подобаєтеся, то і життям своїм насолоджуватися не зможете. Людям, які не приймають себе, дуже важко жити з іншими. У Біблії написано: «Полюби свого ближнього, як самого себе». Протягом багатьох років я стикалася з багатьма проблемами у стосунках з іншими людьми, але, вивчаючи Боже Слово, зрозуміла, що корінь моїх проблем у стосунках з іншими людьм...

Любов без лицемірства

Чи бувало з вами так: людина, яку ви вважали своїм другом, казала вам, що цінує вас і цінує вас, а сама обговорювала вас за очі, пліткувала про вас і вела себе. зовсім не як друг? Коли ви розмовляли з ним начистоту щодо його відносин і поведінки, чи визнавав він, що винен, і вибачався? Чи брехав, намагаючись прикрити свою провину? Чи було вам боляче дивитися, як він вдавав вашого...

Шануй кожну з десяти заповідей

Вірити в Бога – означає бути багатогранною, духовно багатою людиною, яка все може й здатна будь-куди дістатися. Для того, щоб я зміг поїхати до Австралії, мені потрібна інформація про те, як туди долетіти. Щоб ці відомості були для мене корисними й практичними, мушу вірити людині, яка їх надає мені. Якщо хтось розповість мені про авіакомпанію, літаки котрої туди літають, повідомить, де мо...

5 причин насолоджуватися богослов'ям

Роберт Дженсон якось сказав, що богослов'я – це певний вид “граматики”. Можна сказати, що церква, як громада, говорить “християнською мовою”, а богослов'я формулює синтаксис та семантику цієї мови.

Слово "теологія", що складається з двох грецьких слів Теос (Бог) і Логос (слово), буквально означає "слово про Бога" або "бесі...