Понеділок 04 Грудень 2023   Українська  /   Русский       Пошук    Християнські Різдвяні пісні. Пісні на Різдво


РІЗДВО - Lana Demko & гурт Мелодія душі

Пісня "РІЗДВО" виконується Lana Demko та гуртом "Мелодія душі". Текст пісні висвітлює різдвяну тематику та вбачається як відзначення народження Ісуса Христа, яке приносить радість і надію. Перший купл... (детальніше)

НАОМІ - Нам родилось Немовля

Ця пісня на Різдво відзначає радість і диво народження Христа. Текст пісні описує тихий, спокійний момент, коли народжується Боже Дитятко. У пісні висловлюється захоплення та зачарування цим світлим і... (детальніше)

Свята ніч - Пісня на Різво

Ця різдвяна пісня описує тиху та святу ніч Різдва, коли народжується Дитя Пресвятої Діви. Текст висловлює радість і велич цього моменту, звертаючись до Божого Сина як до Спасителя, який прийшов любов'... (детальніше)

Над землею ніч спустилась - Татьяна Кулька

Ця колискова пісня написана в контексті різдвяної історії, яка відзначає народження Ісуса Христа. Текст пропонує Ісусові відпочити і знаходити спокій, висвітлюючи його світлу та мирну роль у світі. Ме... (детальніше)

ВЕСЕЛОГО РІЗДВА! - Різдвяна пісня

Пісня "Веселого Різдва!" передає атмосферу та радість Різдвяних свят. Текст вітає слухачів з прийдешнім Різдвом і веде їх через зимову казку, де сніг поширює свою білу обійму, а Різдвяні свята роблять... (детальніше)

Діана Бігун - колядка «Нічка та радісна»

Пісня "Нічка та радісна" освітлює події Різдва Христового і викликає в слухача відчуття радості, світла і покою. Текст описує ніч, коли народився Ісус Христос, зорі, які світять на небі, та події в Би... (детальніше)

Різдво - Zinouchyk Brothers

Текст пісні "Різдво" від Zinouchyk Brothers відзначається святковим настроєм та глибокою вірою у велич Різдва. Основний акцент робиться на прихід Різдва та його значущості для кожного. Вірші оспівують... (детальніше)

Ангелів хори співають - Бабчаник Емелі & Рахіль

Текст пісні "Ангелів хори співають" від Бабчаник Емелі та Рахіль вражає своєрідною простотою та водночас глибоким відчуттям величі Різдва та спасіння. Перші рядки збірно передають велич і важливість м... (детальніше)

Стала новина - Тетяна Чирик

Колядка "Стала новина" Тетяни Чирик висвітлює радісну новину про народження Христа. Пісня оспівує світле свято Різдва, де велика радість і любов наповнюють серця віруючих. Зірка яскрава символізує нар... (детальніше)

По всьому світу стала новина - Тетяна Чирик, Михайло Стародуб

Написана колядка "По всьому світу стала новина" висвітлює радісну новину про Різдво Христове, яка розноситься по всьому світу. Пісня висловлює радість, щасливе здивування та благословення, які приноси... (детальніше)

Скачати та Слухати Християнські Песні на Різдво

Різдвяні свята завжди наповнені радістю та вірою, і немає кращого способу відчути цю атмосферу, ніж слухати чудові християнські пісні на Різдво. Наша сторінка пропонує вам унікальну можливість скачати та слухати ці пісні, щоб подарувати собі і вашим близьким особливий музичний дарунок на це свято.

Скачати Колядки та Пісні на Різдво Українською мовою

Наша колекція містить найкращі християнські пісні та колядки на українському мові, призначені спеціально для Різдвяних свят. Ви можете легко скачати ці пісні і насолоджуватися ними, коли вам заманеться - в машині, в дорозі до церкви чи просто вдома, створюючи незабутню атмосферу свята.

Нові та Традиційні Пісні на Різдво для Вашого Душевного Піднесення

Наша підбірка включає як нові, так і традиційні пісні на Різдво, які допоможуть вам відчути дух свята та глибше зануритися в цю найбільш особливу пору року. Ви можете слухати їх онлайн або скачати для подальшого використання.

Нехай ці християнські пісні на Різдво стануть вашим супутником у цьому чудовому святковому сезоні, даруючи вам незабутні миті радості та покою. Відчуйте всю магію Різдва разом із нами.
Християнські пісні на Різдво - Нові колядки на українській мові

Якщо ви шукаєте християнські пісні на Різдво, то ви потрапили за адресою! Наші колядки на українській мові принесуть вам незабутню атмосферу свята та духовне надбання.

Завантажити християнські пісні на Різдво

У нас ви можете завантажити колядки на Різдво та насолоджуватися ними у будь-який зручний час. Просто перейдіть до списку пісень і оберіть ті, які вам подобаються, щоб завантажити їх на свій телефон чи інше пристрій. З нашими піснями ваше Різдво стане яскравішим і запам'ятовуваним!

Слухати пісні на Різдво онлайн

Не хочете завантажувати пісні? Ви можете просто слухати християнські колядки на Різдво онлайн! Наш плейлист з автовідтворенням створений спеціально для вас. Просто натисніть "Play" і насолоджуйтесь душевною музикою в будь-якому місці - будь то дім, автомобіль або церква.