Неділя 19 Травень 2024   Українська  /   Русский       Пошук    Християнські Різдвяні пісні. Пісні на Різдво


НОВА РАДІСТЬ СТАЛА - Гурт Viva Viktoria

"Нова Радість Стала" у виконанні гурту Viva Viktoria – українська колядка, яка весело та радісно розповідає про народження Христа. Слова виражають радість та вдячність за цю надзвичайну подію, а мелод... (детальніше)

SKEEMANS - Прислухайся

Пісня "Прислухайся" групи Skeemans Worship привносить високий дух різдвяної радості, оспівуючи прихід ангелів, які несуть радісну новину про народження Божого Сина. Через живописний опис небесного пей... (детальніше)

Від небес до землі - Мануєла Романчук

Ця пісня, з заголовком "Від небес до землі", є різдвяною композицією, що оспівує радісну звістку про народження Месії, Ісуса Христа. Текст першої строфи описує момент, коли ангели анонсують радісну ві... (детальніше)

Колядка Роди, Боже, жито - Ярина Важатко

У колядці видно відданість природним процесам та бажання благополуччя для кожної душі. Кожен куплет вимовляє побажання для певного аспекту життя чи природи. Наприклад, згадуються родження нового жита,... (детальніше)

Родився Царь! - РІздвяна пісня

Ця пісня виражає почуття припливу віри та великої любові до Христа, зображеного як немовля в яслах. Текст висловлює бажання відчути присутність Христа, подивитися на нього як на маленьке Дитятко, яке ... (детальніше)

В ТЕМНУЮ НІЧКУ - Любомир Згурський

У цій пісні виражається поклоніння та любов до Ісуса Христа, зображеного як малий невинний маля в яслах. Текст пропонує Ісусові спати в безпеці, оточеному любов'ю і небесним світлом. Ангели, зірки та ... (детальніше)

Прийди до Христа (Різдвяна) - Тетяна Пошелок

У пісні "Прийди до Христа (Різдвяна)" Тетяни Пошелок звертається до слухачів з закликом прийти до Христа в день Його народження та висловлює надію, що хвала від їхніх сердець лине до Отця. Текст підкр... (детальніше)

Вся Слава (Різдвяна) - D.WORSHIP

Різдвяна пісня "Вся Слава" (D.WORSHIP) виспівує події, пов'язані з Різдвом Ісуса Христа. Вона відзначає прихід Спасителя, який народився в Вифлеємі, як це описано в Біблії. Текст пісні висловлює радіс... (детальніше)

Радісна звістка - Денис Майкан ft. Family of Grace

Пісня "Радісна звістка" Дениса Майкана ft. Family of Grace є християнською різдвяною піснею, яка висловлює віру в Божу любов та надію, яка приносить спасіння. Текст пісні розповідає про те, як у світі... (детальніше)

FRGVN - Земле Радіи

Ця пісня "Земле, радій" використовує музичні та словесні елементи, щоб виразити радість та велич Різдва Христового. Текст закликає Землю та всіх жителів прийняти Царя царів, віддати Йому місце у своїх... (детальніше)

Святе Різдво - Solomia Branets

Ця пісня привертає увагу до Різдва Спасителя Христа та висловлює вдячність за дарунок Бога - народження Сина для порятунку світу. Текст висвітлює різдвяну радість та надію, які несе народження Месії. ... (детальніше)

Не таке Різдво - Пісня на РІздво під час війни

Ця пісня розповідає про непокої та трагедії, які супроводжують війну, особливо в контексті святкування Різдва. Вона змальовує образ країни, де туман і вогонь в небі символізують неспокій та руйнування... (детальніше)

Нічка та радісна - R.O.M

Ця пісня розповідає про ніч народження Ісуса Христа в місті Вифлеємі. Пречиста Діва Марія народжує сина в яслах на сіні. Ангел з'являється перед пастухами, сповіщаючи їх про це велике подію, і вони сп... (детальніше)

Колядки - Українські Різдвяні пісні

Цей чудовий набір українських різдвяних пісень створює атмосферу святкового свята, переповненого традиційною українською душею. Пісня "Добрий вечір тобі, пане господарю" виконана гуртом VIP відзначаєт... (детальніше)

Забута стародавня колядка Три славнії царі - Юлія Левковська

Ми хочемо представити колядку, як невід'ємну частину нашого сучасного життя, а не лише глибоко шанованим реліктом, прихованим у глибинах скарбниці історії. У нас сформувалась своя власна традиція щор... (детальніше)

Дух Різдва - гурт Popry vse

Пісня "Дух Різдва" гурту "Popry vse" оспівує радісну атмосферу та настрій, які супроводжують Різдво. Текст відображає традиційні різдвяні образи та події, такі як сніг, зірка на небі, засніжені поля, ... (детальніше)

Народивсь Ісус маленький - Олександр Клименко

Ця пісня виспівує радісну атмосферу Різдва та описує народження Ісуса Христа в темну зимову ніч. У пісні виразно висвітлено радість і ніжність моменту, коли Боже Дитятко народжується в Вифлеємі, ангел... (детальніше)

В Темную Нічку - Автор та композитор ієродиякон Іпатий

Ця пісня святкує народження Ісуса Христа в Різдво. Вона описує темну зимову ніч, коли народжується Спаситель, і викликає в серцях радість та надію. Ангели, Марія та Йосип входять у зображення, створюю... (детальніше)

Прийдіть і поклоніться- PRAISE BAND

Пісня "Прийдіть і поклоніться" від PRAISE BAND є урочистим і вірно виконаним викликом до поклоніння Христу народженому. Заповнена радісним хвалінням та захоплюючими виразами, пісня закликає всіх вірни... (детальніше)

Скачати та Слухати Християнські Песні на Різдво

Різдвяні свята завжди наповнені радістю та вірою, і немає кращого способу відчути цю атмосферу, ніж слухати чудові християнські пісні на Різдво. Наша сторінка пропонує вам унікальну можливість скачати та слухати ці пісні, щоб подарувати собі і вашим близьким особливий музичний дарунок на це свято.

Скачати Колядки та Пісні на Різдво Українською мовою

Наша колекція містить найкращі християнські пісні та колядки на українському мові, призначені спеціально для Різдвяних свят. Ви можете легко скачати ці пісні і насолоджуватися ними, коли вам заманеться - в машині, в дорозі до церкви чи просто вдома, створюючи незабутню атмосферу свята.

Нові та Традиційні Пісні на Різдво для Вашого Душевного Піднесення

Наша підбірка включає як нові, так і традиційні пісні на Різдво, які допоможуть вам відчути дух свята та глибше зануритися в цю найбільш особливу пору року. Ви можете слухати їх онлайн або скачати для подальшого використання.

Нехай ці християнські пісні на Різдво стануть вашим супутником у цьому чудовому святковому сезоні, даруючи вам незабутні миті радості та покою. Відчуйте всю магію Різдва разом із нами.
Християнські пісні на Різдво - Нові колядки на українській мові

Якщо ви шукаєте християнські пісні на Різдво, то ви потрапили за адресою! Наші колядки на українській мові принесуть вам незабутню атмосферу свята та духовне надбання.

Завантажити християнські пісні на Різдво

У нас ви можете завантажити колядки на Різдво та насолоджуватися ними у будь-який зручний час. Просто перейдіть до списку пісень і оберіть ті, які вам подобаються, щоб завантажити їх на свій телефон чи інше пристрій. З нашими піснями ваше Різдво стане яскравішим і запам'ятовуваним!

Слухати пісні на Різдво онлайн

Не хочете завантажувати пісні? Ви можете просто слухати християнські колядки на Різдво онлайн! Наш плейлист з автовідтворенням створений спеціально для вас. Просто натисніть "Play" і насолоджуйтесь душевною музикою в будь-якому місці - будь то дім, автомобіль або церква.