Вівторок 18 Червень 2024   Українська  /   Русский       Пошук    Пасхальні Кросворди


ГОЛГОФСЬКИЙ ХРЕСТ - Пасхальний кросворд

ГОЛГОФСЬКИЙ ХРЕСТ - Пасхальний кросворд

Це чудовий християнський кросворд, ідеальний для дітей на Пасху. Він допоможе їм весело та цікаво провести час, вивчаючи важливі біблійні теми. Відгадайте слова та заповніть кросворд на Пасху, допомагаючи дітям розвивати знання про віру та біблійні історії. Нехай ця гра стане частиною святкового настрою та надихне на духовні роздуми.

... (детальніше)

Кросворд

Кросворд "Великдень"

Кросворд "Великдень" допоможе вам перевірити свої знання про це свято та його традиції. Розгадайте завдання та перевірте свої відповіді:

 1. Яке яйце не є великоднім? (золоте)
 2. В яку пору року святкують Великдень? (весною)
 3. Який колір є традиційним для крашанок? (червоний)
 4. Яку назву має саме велике релігійне свято у християн? (Великдень)
 5. Що є символом Великодня? (яйця)
 6. Яку назву має неділя перед Великоднем? (вербна)<... (детальніше)

Кросворд

Кросворд "Великодні атрибути та традиції"

Цей кросворд "Великодні атрибути та традиції" допоможе вам перевірити свої знання про це свято та його обряди. Розгадайте завдання та перевірте свої відповіді:

 1. Легко воно б’ється, це - біле куряче (яйце).
 2. Замісили тісто і поклали в піч. На свято випікаємо смачнесенький (куліч).
 3. Щоб посвятити писанки у цю святкову днину, ми покладемо їх у плетену (корзину).
 4. На яєчку є малюнок – кольоровий (візерунок).
Кросворд

Кросворд " Великдень" для перевірки знань

Цей кросворд "Великдень" - ідеальний спосіб перевірити ваші знання про це свято та його традиції. Розв'яжіть завдання та перевірте свої відповіді:

По вертикалі

 1. На ньому був розп’ятий Ісус Христос. (Хрест)
 2. З ним ідуть на пасхальну службу. (Кошик)
 3. Барвисте яйце
 4. По столу котилось.
 5. З ковбасою подружилось,
 6. Біля хрону покрутилось,
 7. В храмі освятилось. (Писанка)
 8. Він кличе на це... (детальніше)

Кросворд

Кросворд "Перша Пасха"

"Перша Пасха" - це пасхальний кросворд, який охоплює ключові теми від подій в Гефсиманському саду до воскресіння Ісуса. Цей кросворд допомагає глибше розуміти та відзначати важливі події Великодня. Інструкції для вирішення кросворду містяться в запитаннях та відповідях. Ось деякі питання та слова, які можна включити в кросворд:

Цей кросворд може бути відмінним способом для вивчення та обговорення подій, пов'язаних із Пасхою, у групах або навіть для самостійного вивченн... (детальніше)

Пасхальні кросворди для незабутньої Великодньої розваги!

На сайті Joymylife є спеціальна сторінка, де ви зможете знайти і скачати захоплюючі пасхальні кросворди. Наша колекція містить різні пасхальні теми, які розширюють ваші знання та забезпечують цікавий відпочинок для всієї родини під час святкування Великодня.

Кросворди на Пасху та Кросворди на Великдень - це чудовий спосіб розвивати інтелектуальні навички та вивчати важливі аспекти цих свят. Ви зможете глибше погрузитися в пасхальну атмосферу, відповідаючи на запитання та розв'язуючи завдання з різних аспектів цих свят.

Пасхальні кросворди для цікавого вивчення Великодня

Наші пасхальні кросворди охоплюють різні теми, включаючи події, пов'язані з останньою вечерею, розп'яттям та воскресінням Ісуса, символіку Великодня, а також традиції та звичаї, пов'язані з цим святом. Кожен кросворд призначений для різних вікових груп, від дітей до дорослих.

Завітайте на нашу сторінку з Пасхальними кросвордами на сайті Joymylife та завантажуйте ці захоплюючі головоломки, які допоможуть вам весело та навчально провести це свято. Насолоджуйтеся кросвордами та розвивайте свої знання про Пасху та Великдень.

Великодні кросворди для дітей та дорослих: Завантажуйте та грайте!

Не пропустіть шанс зробити Великдень ще цікавішим та пам'ятним! На нашому сайті Joymylife ви знайдете найкращі пасхальні кросворди, які розширять ваші знання про це важливе свято та подарують яскраві миті радості для всієї родини. Поглибіть своє розуміння подій, що пов'язані з Пасхою, та насолоджуйтеся веселою грою, вирішуючи наші цікаві завдання.

Ваша подорож у світ Пасхальних кросвордів на сайті Joymylife лише почалася. Завітайте на нашу сторінку та завантажте кросворди, які вас зацікавлять найбільше. Розвивайте свої навички та глибше пізнавайте Великдень разом з нами. Бажаємо вам веселої та пізнавальної гри, яка подарує незабутні миті святкування Пасхи!