Неділя 03 Березень 2024   Українська  /   Русский       Пошук    

Стережіться цих 7 гидотів, що ненавидить Господь

У всі гидоти породжують родові прокляття. Це речі, які настільки неприємні Богові, що Він називає їх огидними.

Ті з вас, хто читає ці рядки прямо зараз, можливо, ніколи не пов'язували ці сім гидотів із виникненням прокляття, але Писання ясно говорить: вони можуть і призводитимуть до прокляття. Потрібно покаяння, щоб побачити руйнацію цих родових прокльонів, і до них не слід ставитись легковажно, оскільки вони мають серйозні наслідки, які можуть впливати на кілька поколінь.

Ось чому так важливо зруйнувати ці прокляття, і я говорю про це в фільмі « Come Out in Jesus Name » , що нещодавно вийшов . А поки давайте заглибимося і розглянемо сім гидотів, які несуть родові прокляття.

«Ось шість, що ненавидить Господь, навіть сім, що гидоту душі Його: очі горді, язик брехливий і руки, що проливають кров невинну, серце, що кує злі задуми, ноги, що швидко біжать до злодійства, лжесвідок, що намовляє брехню і сіє розбрат між (Приповісті 6:16-19).

1. Горді очі.

У наведеному вище уривку термін "горді очі" означає погляд на людей зверхньо. Єврейське слово, перекладене тут як «гордий» означає: зарозумілий, пихатий, пихатий . Отже, мати горді очі — означає вважати себе кращим за інших. Це може мати місце з багатьох причин: фінанси, походження, освіта і т. д. Де людина почувається краще, ніж хтось інший.

2. Брехлива мова.

Брехня про себе. Зазвичай вона спрямована на введення інших в оману щодо самого себе. Всі люди брешуть, і зазвичай якась частина брехні може бути ідентифікована як брехня, і слухачі не поспішають їй вірити. Але є й така брехня, яку говорять окремі люди, і навколо них та їх брехні побудовано цілі культури та системи.

3. Пролиття невинної крові.

Пролиття невинної крові виходить за рамки самих лише абортів. Хоча аборт відповідає вищезгаданому гріху і породжує родове прокляття (аборт — це вбивство), це набагато більше. Історія показує, що вбивства безневинних людей вже давно мають місце. Можна згадати вбивство Урії Хеттеянина (коли Давид убив його, щоб прикрити свій гріх перелюбу з його дружиною) або вбивство Навутея, коли Єзавель найняла наклепників, щоб убити його і забрати його виноградник, щоб передати його своєму чоловікові, царю Ахаву.

Це конкретне вбивство настільки сколихнуло небеса, що Богові це набридло, і Він почав готувати план ліквідації Єзавелі. Того дня, коли цар Ахав пішов заявити права на свій виноградник, Господь сказав Ахаву через пророка Іллю, що Ахав та його дружина Єзавель будуть убиті (3 Царств 21:1-25). Протягом усієї людської історії ми бачимо пролиття невинної крові, навіть починаючи з Каїна та Авеля. До речі, саме гріх Каїна, який пролив безневинну кров свого брата, змусив Господа проклясти Каїна.

4. Злі задуми.

Цей конкретний гріх змінює свою форму, оскільки є скоріше стратегічним планом для майбутньої вигоди. Деякі задуми можуть розтягнутися на десятиліття, перш ніж вони здійсняться. Існують злі державні режими та уряди, які будують плани для того, щоб у майбутньому стати їх єдиними бенефіціарами. Цілі країни перебувають під владою таких підступних планів. Таким чином створюються багато поколінь бідності. Моліться і просіть Святого Духа розкрити будь-які прокляття, в рамках яких діяли злі задуми у вашому роді, і розпочати процес їхнього руйнування.

5. Втеча до лиходійства.

Сьогоднішнє суспільство схильне до того, щоб швидко, без розбору, бігти творити зло. Люди в соціальних мережах поспішають перебивати, критикувати та паплюжити один одного, не замислюючись, що це може на когось вплинути. Якщо ви людина, схильна пліткувати проти інших, чи негайно приєднуватиметеся до розмови, яка не угодна Богу? Чи відчуваєте ви незрозуміле задоволення, спостерігаючи за смертю оточуючих вас людей, чи може історія вашої родини демонструє саме таку модель поведінки ваших родичів?

Небеса вимагають від нас думати про те, що істинно, що чесно, що тільки чеснота і похвала.

6. Лжесвідчення.

Слово, перекладене як "лжесвідчення", на івриті означає навмисну ​​фальсифікацію або обман. Воно передбачає навмисне бажання ввести в оману або спотворити інформацію, імовірно, заради власної корисливої ​​вигоди.

Будь-яке лжесвідчення є брехнею, але не всяка брехня є лжесвідченням у тому сенсі, що не всяка брехня впливає на репутацію інших людей і судження про цю людину в очах інших людей.

Лжесвідчення – величезний гріх у залі небесного суду. Це гидота! Воно впливає не тільки на людину, проти якої виступає лжесвідок, а й на всіх, хто з ним пов'язаний. Хвиля наслідків лжесвідчення проти будь-кого може продовжувати впливати на його родичів навіть після його смерті.

7. Сіяння розбрату.

Цей конкретний злочин говорить сам за себе. Я не на цьому надовго зупинятимуся, бо ми всі знаємо, наскільки небесам ненависні розбрат між братами. Мені не вистачить слів, щоб описати, наскільки огидні розбрати. Біблія каже, що коли брати перебувають у єдності, це призводить до обіцяного благословення.

Правильне і зворотне.

Коли в сім'ї, подружніх парах, церкві, країні і т. д. виникають розбрат, тоді благословення припиняється! Бог не може благословити те, що не єднано. Але горе тій людині, яка викликає такий розлад. Жоден інший гріх у цьому списку гріхів небес не більше ненавидить, ніж цей. Чому? Тому що першим ініціатором розбрату був сатана. Повстання Люцифера призвело до того, що третина небесних ангелів приєдналася до нього і була вигнана.

У той час як більшість церкви шукає очевидних гріхів, мало хто згадує про ці конкретні гріхи, які Біблія називає «гидотою». Я щиро вірю, що більшість віруючих або нині чинять один або кілька з цих семи гріхів, або через незнання робили це в минулому.

17.10.2023

В старанності не слабніть

Якось я зустрічався з людиною, яка працює в уряді однієї країни. Під час нашої розмови він мені сказав: «Не можу зрозуміти багатьох християн, з якими я знайомий. Таких лінивих людей я ще не зустрічав. Я просто дивуюсь, як вони можуть задовольнятися такими низькими стандартами? Невже всі християни такі?
Його слова збентежили мене. Мені хотілося вибачитись за в...

Уміння прощати і просити прощення

«Пильнуйте за собою. Якщо ж согрішить проти тебе брат твій, докори йому; і коли покається, прости йому; і коли сім разів на день згрішить проти тебе і сім разів на день звернеться і скаже: каюсь, – прости йому» (Луки 17:3,4).

Коли я була підлітком, мене вразила історія однієї голлівудської актриси, котра одного разу ввечері вирушила до себе додому, а наступн...

Молитва – найліпший відпочинок

І ось знову, шановний читачу, ти вирішив долучитися до моїх роздумів. Я хотів би, щоб вони збагатили тебе.

Добре молитися – означає добре жити. Хто добре молиться, той має змогу в будь-якій ситуації отримати Божу допомогу. Той, хто добре молиться, ніколи не почуватиметься самотнім або безпорадним.

Але як це – добре молитися?

Молитва – це розмова з...

Що ви маєте думати про себе?

Якщо ви самі собі не подобаєтеся, то і життям своїм насолоджуватися не зможете. Людям, які не приймають себе, дуже важко жити з іншими. У Біблії написано: «Полюби свого ближнього, як самого себе». Протягом багатьох років я стикалася з багатьма проблемами у стосунках з іншими людьми, але, вивчаючи Боже Слово, зрозуміла, що корінь моїх проблем у стосунках з іншими людьм...

Живучи щодня у досконалій волі Божій

Я вірю, що зазвичай християни, думаючи про волю Божу для свого життя, уявляють щось велике: Куди я маю йти вчитися? Де я маю працювати? З ким я маю одружитися? Їхнє ставлення до незначних подій повсякденного життя таке: що буде, те й буде.

Але істина в тому, що Бог розробив Свій досконалий план для нашого повсякденного життя, навіть у дрібницях, як і Він розробив його ...

Будьте милостиві до інших — милостиві будуть і до вас

Ви коли-небудь були здивовані тим, що знайома вам людина поводилася зовсім не так, як ви того очікували? Чи поставилися ви до нього з любов'ю, чи вибачили його? Я вже давно зрозумів, що в основному люди кривдять когось ненароком, ненавмисно. Досить часто своїм ненавмисним вчинком вони справляють на оточуючих неприємне враження, ображають інших і завдають їм болю, навіть не усвідо...

Зустріч з Біблією: Як читати Писання і застосовувати його вчення у повсякденному житті

Біблія - це одна з найважливіших книг для християн, але не завжди легко знайти в ній той зміст, який необхідний для нашого духовного розвитку. Якщо ви хочете краще зрозуміти Біблію і застосувати її учення у повсякденному житті, розглянемо деякі практичні поради.

  1. Розуміння Біблії: Почніть з базових знань про Біблію та її історію. Досліджуйте культурні та історичні контексти, ...

Простити = не гніватися?

«Бо якщо ви прощатимете людям провини їхні, то простить і вам Отець ваш Небесний. А коли не будете прощати людям провин їхніх, то і Отець ваш не простить вам провин ваших» (Мф. 6:14-15).

Ці слова про прощення ми чули стільки разів, що як би оглухнули до них. Але от варто лише на секунду вдуматися, вслухатися, струсити із себе внутрішню до них звичку, як вони знову...

Не поводьтеся як жертва!

Ми повинні враховувати той факт, що існують невидимі сили зла, які мають на меті вкрасти і зруйнувати все добре, що у нас є. У Біблії йдеться про те, що ці демонічні сили об'єднуються, щоб агресивно виступати проти віруючих, у тому числі й проти вас.

Ця істина ясно простежується в Новому Завіті, тому що Павло багато писав про духовну боротьбу, духовну всеозброєння і про те, як п...

Жінка у Вірі: Надія, Сила та Покликання

Жінки відіграють важливу роль в християнському світі і в Церкві. Вони є носіями віри, надії та любові. В цій статті ми розглянемо, як жінки можуть розвивати свою віру, знаходячи в ній надію та силу, і як вони можуть відповісти на своє покликання у Божому плані.

1. Віра як Джерело Надії

Віра в Бога є найпотужнішим джерелом надії. Жінки можуть покладатися на Б...