Четвер 23 Травень 2024   Українська  /   Русский       Пошук    

Поповнюйте потреби інших віруючих

Один із найважливіших напрямків нашого служіння — це заповнювати потреби пасторів церков у Росії та країнах СНД. Ми з величезним бажанням допомагаємо пасторам, тому що багато з них не мали змоги здобути духовну освіту. Після аварії комунізму в колишньому Радянському Союзі почалося пробудження, і на чолі церков стали сотні пасторів, які не були готові вести за собою віруючих. Вони намагалися щосили, але їм не вистачало знань та навичок.
Ми створили асоціацію церков, і тепер пастори і церковні лідери, які колись були розрізнені, можуть спілкуватися один з одним. Між ними почалася тісна дружба, вони допомагають один одному, підтримують, підбадьорюють. Можна піти з головою у власні плани та проекти та не помічати людей, яким потрібна допомога, тому Павло просить нас «у потребах святих брати участь». У цей час року серця людей особливо схильні допомагати нужденним, і я думаю, що насправді дуже важливо використовувати будь-яку можливість благословляти людей, які не такі успішні, як ми. Щодня ми повинні питати Господа, як і кому ми могли б допомогти.

Грецьке слово koinoneo - "брати участь", ще перекладається розділяти, робити внесок. У цьому вірші воно вживається у значенні робити пожертвування постійно, регулярно. Слово chreia - "потреба", перекладається і як потреба, необхідність. Павло говорить тут про те, щоби жертвувати на насущні потреби святих.

Є багато благодійних організацій, яким ми могли б жертвувати гроші, але апостол Павло каже, що насамперед ми маємо жертвувати на потреби святих. І це вірно. Насамперед ми повинні допомагати віруючим, адже вони наші брати і сестри у Христі. «А хто має достаток у світі, але, бачачи брата свого в злиднях, зачиняє від нього серце своє, як перебуває в тому любов Божа?» (1 Івана 3:17). Бачачи, що брат чи сестра чогось потребує, ми повинні відгукнутися на їхню потребу. Про це говорить апостол Іван: «Діти мої! Будемо любити не словом чи мовою, а ділом та істиною» (Івана 3:18).

Можливо, ви зараз самі ледве зводите кінці з кінцями, але повірте мені, в інших частинах світу чи, можливо, по сусідству з вами є віруючі, які зазнають значно більших труднощів, ніж ви. Не думайте тільки про себе, не шкодуйте тільки себе, краще подумайте, як допомогти іншим. Надішліть, наприклад, додаткову пожертву служінню, яке ви регулярно підтримуєте. Допоможіть бідним і нужденним. Дізнайтеся, які труднощі у того чи іншого віруючого, попросіть Святого Духа підказати вам, скільки і кому пожертвувати. Відкрийте для себе радість допомоги братам і сестрам у Христі, які потребують будь-якої вашої підтримки.

Моя молитва сьогодні.

Господи, я не хочу думати лише про свої проблеми та потреби, я хочу помічати потреби моїх братів та сестер. Можливо, їхня ситуація набагато серйозніша за мою. Я не хочу зосереджуватися на власних проблемах настільки, щоб зовсім забувати про те, що є люди, які мають набагато більше труднощів. Навіть якщо зараз у мене важкий час, я знаю, що мені живеться все одно легше і краще, ніж моїм братам і сестрам, які живуть в інших частинах світу. Господи, допоможи мені завжди бути вдячним за все, що я маю. Підкажи мені, кому допомогти матеріально і як полегшити чиєсь життя. І, будь ласка, Господь, помножи це фінансове насіння, щоб воно повернулося до мене і заповнило мої потреби.

В ім'я Ісуса. Амінь.

Моє сповідання цього дня.

Я не зосереджуватимусь на своїх проблемах настільки, що у мене не буде часу та можливості допомагати іншим у вирішенні їхніх проблем. Замість того, щоб піклуватися лише про власні потреби, я жертвуватиму якусь частину своїх грошей іншим віруючим, які перебувають у більш скрутному становищі, ніж я. Я намагатимуся жертвувати стільки, скільки зможу, щоб змінити на краще чиєсь життя, привнести до нього радість, особливо в ці передсвяткові дні. І я знаю, що Божа обітниця здійсниться: я пожну те, що сію, і пожну набагато більше, ніж посіяв.

З вірою я сповідую це в ім'я Ісуса.

Поміркуйте над цими питаннями.

Як давно ви робили напередодні свят серйозну, відчутну пожертву іншим віруючим, які перебувають у гіршому становищі, ніж ви?
Ви знаєте віруючих, яким не завадила б матеріальна допомога, щоб добре зустріти майбутні свята?
Якщо у вас матеріальні труднощі, підрахуйте, яка вам потрібна сума, і зробіть пожертву — посійте насіння, яке принесло б вам цю суму.

10 біблійних віршів про Любов, Силу та Віру

У Святому Письмі, ми знаходимо нескінченну кількість віршів, які надихають та підбадьорюють нас у нашій вірі, нагадуючи про силу та незмірну любов, які можна знайти у наших відносинах з Богом. Чи ми стикаємося з викликами, відчуваємо сумніви, чи просто шукаємо духовне піднесення, Біблія надає нам керівництво та підтримку, необхідну для того, щоб упевнено та з надією подолати всі життєві труднощ...

Любов без лицемірства

Чи бувало з вами так: людина, яку ви вважали своїм другом, казала вам, що цінує вас і цінує вас, а сама обговорювала вас за очі, пліткувала про вас і вела себе. зовсім не як друг? Коли ви розмовляли з ним начистоту щодо його відносин і поведінки, чи визнавав він, що винен, і вибачався? Чи брехав, намагаючись прикрити свою провину? Чи було вам боляче дивитися, як він вдавав вашого...

Проповідуйте Євангеліє всьому світу

Отже, йдіть, навчіть усі народи… — Матвій 28:19

…Ідіть по всьому світу і проповідуйте Євангеліє всієї тварюки. — Марка 16:15

Сьогодні я хочу поговорити про доручення, яке Ісус дав усім віруючим: йти по всьому світу і проповідувати євангелію. Але чи мав на увазі, що для цього ми повинні залишити свою сім'ю, країну і вирушити н...

Як боротися із заздрістю та ревнощами?

Я пам'ятаю, як зайшла до будинку своєї нової подруги. Я так раділа її запрошенню на групу з вивчення Біблії: після переїзду до нової країни та приєднання до нової церкви я не знала, з чого почати будувати стосунки. Але моя радість швидко змінилася болем: розглядаючи її будинок з високими стелями та гарним килимом, я згадала про мій скромний, маленький будиночок, у якому ще не було нормальни...

Що б не сталося, не відступайте від Бога

Япочув цю зворушливу історію з перших вуст улітку 1983 року на великих християнських зборах. Спікером був всесвітньо відомий вчитель Біблії, а його аудиторія складалася з християн, які вірили, що Бог добрий, що Він і сьогодні зцілює і творить чудеса, і Його чудесний захист, який Він обіцяв Своїм дітям. Зрештою, хіба в Писанні не говориться, що “Ангел Господній повстає навколо тих, хто бої...

Ніколи не відмовляйтесь від мрії!

Триматимемося сповідання надії неухильно,
бо вірний Обіцяв.
— Євреїв 10:23

Що, на вашу думку, Бог повинен зробити у вашому житті? Які мрії не дають вам спати ночами і переслідують щодня? Ви мрієте про те, ким хотіли б стати чи чого досягти в майбутньому? А чи не спадало вам на думку, що ці мрії насправді можуть бути Божою волею для вас, що саме Бог коли...

Життя – наче виноградна лоза, яку треба обрізати

Якщо прагнеш, шановний читачу, вирушити назустріч щасливому, приємному, сповненому сенсу життю, то не можеш уникнути зречення. Зректися – означає відмовитися від того, що тобі подобається, влаштовує тебе; покинути те, що тебе приваблює; розірвати зв’язки, які притягують тебе до чогось приємного, але водночас ведуть до прірви.

Саме собою зречення не має сенсу. Тому що все, ...

Стережіться цих 7 гидотів, що ненавидить Господь

У всі гидоти породжують родові прокляття. Це речі, які настільки неприємні Богові, що Він називає їх огидними.

Ті з вас, хто читає ці рядки прямо зараз, можливо, ніколи не пов'язували ці сім гидотів із виникненням прокляття, але Писання ясно говорить: вони можуть і призводитимуть до прокляття. Потрібно покаяння, щоб побачити руйнацію цих родових прокльонів, і до них не слід ставит...

Вчитеся бути гостинним

Коли писав Новий Заповіт, багатьом християнам і лідерам церков доводилося часто переміщатися з одного місця в інше. Чому? По-перше, під час гонінь за віру багатьох виганяли із будинків. По-друге, християни, проповідуючи Євангеліє, можна сказати, поширювалися як вогонь по всій Римській імперії.

Першоапостольська церква була дуже мобільною, тому віруючим треба було навчи...

Молитва – джерело здорового суспільства

Я хотів би розповісти тобі, шановний читачу, як можеш стати духовно здоровим.

Ісус Христос прийшов, щоб вилікувати зламані серця. Зламане серце – це таке, яке не може спілкуватися не лише з Богом, а й з людьми. Воно нагадує пошкоджену телефонну лінію. Тому треба знову налагодити зв’язок і вилікувати зламане серце. Люди не в змозі зробити цього, але це під силу Богові.

...