Четвер 23 Травень 2024   Українська  /   Русский       Пошук    

Чи необхідно нам щоденно займатися читанням Біблії?

Як навчитися читати Біблію, щоб отримати від неї користь, не опинитися далеко від Бога і уникнути духовних небезпек?

  • Згідно з Псалмами, той, хто розмірковує про Закон Господа вдень і вночі, є щасливим. Однак, якщо ми розглядаємо Боже слово як нагороду за наші роздуми, то знання може виявитися небезпечним, якщо ми не знаємо, що робити з отриманими знаннями. Для того, щоб уникнути цього, декілька практичних порад, які можна знайти в книзі "Як залишатися християнином у Семінарії" Девіда Матіса і Джонатана Парнелла, можуть допомогти. Одна з них - завжди захоплюватися благодаттю Бога, а не своїм знанням про Нього. Благодать покриває наше минуле, наповнює наше теперішнє і збільшується навічно у нашому майбутньому. Тому не можна охолонути до Божої благодаті.
  • Не виключай Бога зі свого читання Біблії, адже без молитви важко досягти спільності з Ним. Молитва є необхідною, щоб перетворити інформацію на близькість з Богом. Бог дав нам Біблію, щоб ми могли краще пізнати Його, а молитва допомагає зустрітися з Ним і відчути Його присутність. Молитва дозволяє нам приєднатися до найвеличнішої історії усіх часів - історії Божої любові до нас, яка проявилася в жертві Сина Божого на хресті. Наш куточок для молитви є місцем, де ми звертаємось до Бога у цьому світі. Якщо ми уникаємо молитви, наші знання можуть призвести до пихи і гордості. Тому не забувай молитися і проси Бога проявити Себе у твоєму серці, щоб ти міг краще пізнати Його та зустрітися з Ним.
  • Залишайся зосередженим на Ісусі під час читання Писання, щоб зробити його особистим. Це можливо, якщо ми ставимо Ісуса у центр нашої уваги, як нашого анкера, що допомагає нам залишатися міцними і впевненими серед вивчення Біблії та отримання інформації. Шукаючи на сторінках Біблії Ісуса, ми знаходимо щось більш важливе - змогу насолоджуватися Його присутністю та цінувати Його, щоб інші теж могли це зробити через нас

Зрозуміла правильна інтерпретація Писання, якщо ми знаходимо в ньому Ісуса у центрі. Це наповнює наше серце і розум інсайтами, які допомагають нам глибше зрозуміти Його й повторювати істини Євангелії з більшою свіжістю та силою. Біблія дає повний портрет важливої та задовольняючої особистості, яка ходила по землі, і залишатися зосередженим на Ісусі допомагає нам краще Його зрозуміти та відчути більшу непохитність у своїй вірі.

Отримання знань з Біблії є дуже важливою частиною нашого християнського життя, проте, ми повинні знати, що знання без дій є марними. Тому найважливіше, що нам потрібно зробити із знаннями - це жити згідно з ними.

  1. Перше, що ми можемо зробити, це взяти на себе відповідальність і зобов’язатися застосовувати отримані знання в нашому житті. Нам потрібно стежити за нашими діями і переконуватися, що ми застосовуємо наші знання в нашому побутовому житті, відносинах з людьми, та віри в Бога.
  2. Друге, ми можемо почати навчати інших про те, що ми дізналися, і допомогти їм застосовувати ці знання у їхньому житті. Це може бути в нашому християнському співтоваристві або серед наших друзів та родичів.
  3. Третє, ми можемо стежити за нашим зростанням в знаннях і не зупинятися на досягнутому. Ми можемо постійно шукати нові знання з Біблії та розвивати нашу віру та духовне життя.

Знання з Біблії повинні бути застосовані у нашому житті, навчані іншим, та ми повинні постійно розвиватися в нашому духовному житті. Тільки тоді наші знання матимуть сенс і стануть частиною нашого особистого відносини з Богом.

Сподівайтесь на Бога

«А ті, хто сподівається на Господа (що сподіваються на Нього), зміняться, оновляться в силі; піднесуться на крилах (ближче до Бога), як орли, будуть прагнути (до сонця), побіжать і не втомляться, будуть іти, і не втомляться».

– Книга пророка Ісаї 40:31

Пророк Ісая закликає нас покладатися на Бога, коли ми розуміємо, що наші сили закінчуються. По...

Що включає молитва

Будь-якою молитвою та проханням моліться у будь-який час духом, і намагайтеся про це саме з усякою постійністю та молінням за всіх святих. - Ефесянам 6:18 Найчастіше слово «молитва», що зустрічається в Новому Завіті, є грецьким словом proseuche. Воно та його форми вживаються у Новому Завіті приблизно 127 разів. Його Павло вжив і в Посланні до Ефесян 6:18: «Всякою молитвою і проханням молітьс...

Уникання відповідальності

Віра в Бога – це стосунки. Стосунки з Особистістю, Яка створила Всесвіт. Навряд чи хто з людей буде поводитись зневажливо з людиною, яка займає набагато вище положення в суспільстві за їх власне. Тому і ставлення до Творця має бути шанобливим, відомим як «Страх Божий» (про страх Божий мова піде в наступному дописі).

Але...

Вчитеся бути гостинним

Коли писав Новий Заповіт, багатьом християнам і лідерам церков доводилося часто переміщатися з одного місця в інше. Чому? По-перше, під час гонінь за віру багатьох виганяли із будинків. По-друге, християни, проповідуючи Євангеліє, можна сказати, поширювалися як вогонь по всій Римській імперії.

Першоапостольська церква була дуже мобільною, тому віруючим треба було навчи...

Час говорити про себе гарне!

Що ви говорите про себе? Ви відгукуєтесь про себе добре чи надмірно критичні до своєї зовнішності, ваги, розуму, здібностей — словом, до всього, що до вас належить? Я був настільки прискіпливий до себе, що одного дня Святий Дух сказав мені: “Як ти смієш постійно говорити про себе так погано, коли Я вклав у тебе стільки доброго? Хіба ти не знаєш, як чудово Я створив те...

Життя, повне надій, одкровень та прагнень

Чи знаєте ви про те, що у Бога пов'язано з вами багато надій та очікувань? Це дійсно так. Той факт, що Він пожертвував життям Свого Сина, щоб звільнити вас, показує, наскільки ви Йому дорогі. Бог вірить у вас більше, ніж ви самі!

Раніше я думала, що Бог розчаровується в мені щоразу, коли я роблю помилки. Але Він знає про кожну нашу помилку, навіть про ту, яку ми ще не зробили, і все одн...

5 правил для успішного фізичного та духовного життя

1) Щоранку відводьте час на спілкування з Богом.

У Псалмі 5:4 Давид написав про своє рішення присвячувати Богові щоранку: «Господи! рано почуєш голос мій, — рано постану перед Тобою, і дивитимусь» (переклад з Біблії короля Якова).

Особливо хочу звернути Вашу увагу на ту частину вірша, яка виділена курсивом: «… і дивитимуся». Якщо ми не почина...

Що таке свобода від гріха?

Свобода від гріха – це коли ти так ненавидиш гріх, що краще помреш, ніж допустиш його до себе навіть у його початковій стадії, яка називається спокусою.

Це коли, дивлячись на сигарету, не відчуваєш нічого, окрім відрази до цього шляху повільного саморуйнування, коли в будь-якому алкогольному напої ти бачиш тільки бажання сатани оволодіти твоїм розумом з метою вивести тебе із спі...

Випробування: Як подолати труднощі та випробування, зберігаючи віру та духовне зростання

Життя може бути складним та несправедливим, іноді нас потрібно проходити через різні випробування та труднощі. Такі ситуації можуть спричиняти розчарування, страх та втому, іноді навіть можуть викликати сумніви щодо нашої віри та духовного росту. Але як ми можемо пройти через ці складні моменти, зберігаючи свою віру та розвиваючи своє духовне життя? Перш за все, ми можемо почати з того, що зроз...

Божий потік надприродних одкровень

Пам'ятаю, кілька років тому одного січневого ранку я прокинувся дуже рано. Спочатку я подумав, що мені просто не спиться і спробував знову заснути. Але що довше я лежав у ліжку, то краще розумів, що це Святий Дух розбудив мене, бо хоче мені щось сказати.

Протягом кількох місяців до цього я шукав відповіді на запитання щодо служіння та напряму, в якому я маю рухатися. Д...