Четвер 23 Травень 2024   Українська  /   Русский       Пошук    

Необхідні якості для досягнення успіху

Отже, брати мої любі,
будьте тверді, непохитні,
завжди процвітайте в Господній справі…
— 1 Коринтянам 15:58

Сьогодні я хочу поговорити про те, які риси характеру необхідно мати, щоб досягти успіху. Зауважте, люди, які досягли успіху в житті і залишили слід в історії, мали сильний характер. Я хочу зупинитися на кількох важливих якостях, які обов'язково повинні бути у кожного, хто хоче досягти багато чого в житті. Ось вони: «Отож, брати мої любі, будьте твердими, непохитними, завжди робіть успіх у Господній справі…» (1 Коринтян 15:58). Слово «тверді» ми розглядали у розділі «12 березня», а сьогодні розберемо слово «непохитні». Це, мабуть, найважливіша якість з усіх, кому потрібно володіти, щоб догоджати Богу і зробити щось істотне в житті.

Грецьке слово ametakinetos - «непохитний», має кілька значень:

* Постійний, стабільний;
* описує те, що важко схвилювати, потрясти, торкнутися;
* відноситься до міцних кам'яних споруд і людей з непохитним характером.

Слово описує тверду, незламну людину, яку важко схвилювати, потрясти, торкнутися; його відрізняють сталість, стабільність, стійкість, надійність. Це не вітряна, непостійна людина, яка має сім п'ятниць на тижні. Навпаки, ця людина вірна і надійна. Отже, враховуючи значення слова ametakinetos, людину можна охарактеризувати так:

завзятий,
постійний,
стійкий,
ґрунтовний,
міцний,
надійний,
незмінний,
вірний,
стабільний.

Приймаючись за щось нове або роблячи крок віри, ви обов'язково натрапите на перешкоди. І якщо ви заздалегідь не налаштувалися подолати кожну з них, то незабаром здатеся. Тому важливо бути непохитним і не відступати, доки здійсните задумане. Кожен, хто хоче чогось досягти в житті, повинен бути постійним, стабільним, надійним, непохитним, непохитним, твердим, які б труднощі не виникали. Ось, власне, коротка характеристика успішних людей.

Перше послання до Коринтян 15:58 можна перекласти так:

“Будьте постійним, стабільним, стійким, надійним, така людина завжди досягне успіху у Господній справі”.

Якщо Бог закликав вас зробити щось, розвивайте в собі твердість і непохитність характеру, тому що сатана не раз спробує загнати вас у глухий кут. Можете не сумніватися: він не дає спокою нікому, хто покликаний Богом. Диявол заважатиме вам через людей та їх негативні слова, він буде створювати вам матеріальні труднощі та несприятливі обставини, всіляко придушувати вас, а також використовувати інші способи перешкодити вам досягти мети. Тому ваше рішення виконати завдання, яке Бог вам довірив, має бути твердим, незмінним, стабільним, ґрунтовним, непохитним. Врахуйте і те, що оточуючі спостерігають за вами. Їм хочеться побачити, що таке справжнє посвята, особливо сьогодні, коли так поширене байдуже до всього ставлення.

Твердо і непохитно виконуйте те, чого Господь вас покликав. Рішуче налаштуйтеся непохитно дотримуватися свого покликання, чого б вам це не варте.

Моя молитва сьогодні.

Господь, я знаю, що кожного разу, роблячи крок віри, я зустрічатиму перешкоди на своєму шляху. Тому прошу, допоможи мені долати кожне з них, допоможи не відступати, доки моя мрія не здійсниться. Я хочу робити для Тебе великі справи, і тому я повинен бути постійним, стабільним, надійним, непохитним, непохитним, які б труднощі не виникали. І з Твоєю допомогою я зможу розвинути ці якості.

В ім'я Ісуса. Амінь.

Моє сповідання цього дня.

Я стану твердим і непохитним. Я рішуче налаштований зробити те, до чого Бог мене покликав. Я обов'язково виконаю все, що Він мені визначив, і виявлю в цьому завзятість, стійкість, твердість, вірність, постійність. Я не зупинюся, не здамся та не піддамся труднощам. Я маю намір стояти до кінця.

З вірою я сповідую це в ім'я Ісуса.

Поміркуйте над цими питаннями.

1. Якої думки про вас оточуючі: ви вітряна і непостійна людина? Чи стабільний, надійний і постійний?
2. Якби вам була потрібна людина для виконання важливої роботи, вибрали б ви когось, схожого на вас?
3. Якщо вам властива непостійність, то як ви могли б позбутися цього недоліку?

Кроки до виконання Слова Божого

Єз.36:27: Вкладу всередину вас дух Мій і зроблю те, що ви будете ходити в заповідях Моїх, і устави Мої будете дотримуватися та виконувати.

Тут, і навіть у вірші вище, у ст.26, йдеться про епоху НЗ. Господь тут сповістив наперед про ту роботу, яку Він виконає щодо зміни та перетворення Свого народу. Він сказав, що вкладе нове серце, проте не тільки це. Цей вірш говорить про те, що Госп...

Залиш старе заради нового

«Ніхто не бачив, ніхто не чув, і ні в кого не було в думках того, що Бог приготував тим, хто любить Його».

– Перше послання до Коринтян 2:9

Напевно, ви хотіли б щось змінити у своєму житті, але боїтеся.

Хочу порадити вам не боятися змін. Навіть якщо ви помилитеся – це не кінець світу. Скористайтеся можливостями і почніть щось зм...

Шукаючи Бога: Як розвивати своє духовне життя та зміцнювати віру в Христа

В цій статті можна розглянути різні аспекти розвитку духовності і зміцнення віри в Христа. Наприклад, важливість регулярної молитви і читання Святого Письма, а також розуміння біблійних принципів і цінностей.

Можна також поговорити про важливість духовного спілкування зі співвірними, розвиток християнських духовних практик, які допоможуть у зміцненні віри, і про здійснення духовного рос...

Шлях до впевненості, спокою, сили в оточенні проблем

Чи хочеш бути впевненим, що Бог керує твоєю дорогою, твоїм життям, що Він спрямовує, стимулює твої рішення і готовий вирішити твої проблеми?

Ці слова із кн. Притч є ключем до такої впевненості. «У всіх твоїх шляхах визнавай Його», Господа. Кожну паузу, на кожному перехресті, будь-якої миті, коли ти можеш розслабитися і перевести дух. Коли на тебе не тис...

Перетворююча зустріч з Ісусом

1 Після того знову з'явився Ісус учням Своїм при Тиверіадському морі. З'явився так:

5 причин насолоджуватися богослов'ям

Роберт Дженсон якось сказав, що богослов'я – це певний вид “граматики”. Можна сказати, що церква, як громада, говорить “християнською мовою”, а богослов'я формулює синтаксис та семантику цієї мови.

Слово "теологія", що складається з двох грецьких слів Теос (Бог) і Логос (слово), буквально означає "слово про Бога" або "бесі...

Благословляйте людей, які навмисне роблять вам зло

Легко благословляти тих, хто благословляє вас і робить вас щасливим, але як поводитеся з людьми, які роблять з вами несправедливо і спеціально хочуть зробити вам боляче? «Благословляйте ваших гонителів» (Римлян 12:14).

Якось, багато років тому, мій помічник приніс мені одну популярну газету, і — о жах! - Просто на першій сторінці про мене надрукували розгр...

РАСЧИСТИТЕ РУСЛО РЕКИ

У кожному з нас тече річка – річка життя. Ця річка – чудовий Божий дар, який оновлює та живить наше життя. Я впевнена, ви зустрічалися з людьми, які прожили важке, але щасливе життя, тому що незважаючи на всі труднощі, вони завжди дивилися на життя позитивно, а тому їхня «річка» була сильною.

А є люди, які постійно відчувають нездужання, перебувають у зневірі і н...

25 вдохновляючих біблійних віршів, які стосуються теми ЛЮБОВІ

Любов - це могутня та перетворююча сила, що існує вже з самого початку людської історії. Вона втілена в численних творах мистецтва, літературі та музиці, вшанована та відзначена у різних культурах та релігіях. Біблія, зокрема, багато говорить про любов і її незмінну силу, як для окремих осіб, так і для суспільства в цілому. У цій блозі ми підготували список з 25 біблійних віршів про кохання, ко...

Досконала любов виганяє страх

Раніше я неправильно розуміла цей вірш. Я думала, у цьому вірші говориться, що якщо я зможу виявляти до людей досконале кохання, у моєму житті не буде місця страху. Я старанно намагалася любити інших, але мені нічого не виходило. Я навіть мало не могла любити їх, не кажучи про те, щоб любити зовсім!

У моєму житті було дуже багато страху – страху, який виявлявся у не...