Четвер 23 Травень 2024   Українська  /   Русский       Пошук    

Чоловіки, що ваші діти сказали про ваш шлюб?

Окрім вашої дружини, ваші діти бачать вас і ваш шлюб без фільтрів, як ніхто інший. Кілька років тому ми з дружиною запитали: «Зважаючи на те, що наші діти бачать день у день, що вони думають про подружнє життя і чи захочуть коли-небудь одружитися?».

Це питання нас упокорило, оскільки ми не були впевнені, що вони цього захочуть. Сьогодні я хочу поставити інше питання собі та моїй дружині, а також вам і вашій дружині. Якби хтось попросив ваших дітей поділитися своїми думками про шлюб (ґрунтуючись на тому, що вони бачать у вашому шлюбі), чи змусять вас їхні відповіді здригнутися?

Вам слід негайно покінчити з трьома наведеними нижче руйнівними підходами, свідками яких можуть бути ваші діти. Я поділюся, як це зробити і чим їх замінити.

1. Відмовтеся від пасивно-агресивної поведінки. Воно багато разів мало місце у нашому шлюбі. Хоча мені неприємно це визнавати, досі це з нами трапляється, але далеко не так часто і не настільки, як раніше. Адже й з вами таке бувало. Через непорозуміння чи невдоволення ви поринаєте в стан розчарування, та ще й такого глибокого, що ні про що не хочете говорити з нею, намагаючись уникнути загострення ситуації.

Коли вона запитує: "Як справи?", Ви відповідаєте сухо: "Все в порядку", хоча насправді це не так. Або ви зовсім нічого не кажете, демонструючи їй вашу байдужість. Можливо, у вас немає намірів образити свою дружину своїм мовчанням, але ваш непривітний вираз обличчя змушують її здогадуватися. Ви нічого не кажете. Ви нічого не говорите за вечерею, нічого не говорите перед сном, і, в гіршому випадку, нічого не говорите ні наступного дня, ні наступних днів. Все чого ви досягнете - це зб'єте її з пантелику і спровокуєте поділ.

Натомість сміливо, з любов'ю, зустрічайте проблеми, що виникають у шлюбі. Озвучуйте свої почуття. Діліться тим, як, на вашу думку, треба діяти. І скажіть дружині на що ви готові, щоб досягти кращого результату.

2. Припиніть негативно відгукуватися про свою дружину. Можливо, ви прочитали це та подумали про себе, що у вас немає такої проблеми. Може і так. Я сам так думав, але придивившись уважніше, я зрозумів, що помилявся. Звичайно, я не говорю поганих речей, щоб образити свою дружину в присутності інших. Тим не менш, я можу надмірно критично оцінювати помилки, які вона робить, і говорити про неї, іноді в присутності наших дітей.

Я можу буркнути щось собі під ніс або використати невербальний язик (скривити обличчя, закатати очі або сплеснути руками), щоб висловити своє розчарування чи досаду з приводу того, що вона зробила чи не зробила. Я винен у цьому. І я думаю, що ви, можливо, теж певною мірою винні в подібному.

Натомість завжди вселяйте підбадьорення, любов і життя у свою дружину. Доповніть добрими словами або жестами свою відповідь. Знайдіть слова, щоб підтримати її. Усміхайтеся замість того, щоб хмуритися або закочувати очі. Постарайтеся висловити своє невдоволення у конструктивній формі.

3. Перестаньте бути егоїстом! Я написав книгу, в якій говорю про те, що шлюб існує не заради вас одного. Це означає, що ви повинні зосередитися не на задоволенні своїх потреб, а на служінні та поповненні потреб вашої дружини та служінні тим, хто пов'язаний з вашим шлюбом (дітей, родичів, друзів тощо). Коли потрібно вибрати ресторан для побачення з вашою дружиною, довірте їй зробити вибір або допоможіть їй тільки без бурчання, якщо вона відчуває труднощі в цій галузі.

Якщо вам доводиться вибирати між гольфом, рибалкою, переглядом спортивної гри або спільним з дружиною проведення часу, обов'язково поставте її потреби вище своїх. Коли ви думаєте про те, як облаштувати вільне містечко у вашому будинку, відмовтеся від планів перетворити цей кут на свій чоловічий барліг, на користь задоволення потреб вашої дружини.

Є багато речей, які ми можемо зробити, щоб вплинути на наш шлюб і погляд на шлюб наших дітей і навіть інших людей. Придивившись уважніше, ви обов'язково знайдете, що можна поліпшити. Я закликаю вас любити свою дружину навіть більше, ніж ви любите себе, і це побачать усі, а головне, вона теж побачить це.

18.10.2023

Діти – плід сім’ї

Один чоловік колись сказав, що готовий віддати все на світі, щоб повернути свою померлу матір і на колінах просити в неї прощення за кожну провину, якою він засмутив її ніжне серце. З роками будь-яка уважна дитина переживає подібне бажання, усвідомивши, скільки батьки зробили для неї.

Не думайте, що ваша дитина занадто мала, щоб вносити відчутний вклад до створення сімейного клімату. ...

І в горі, і в радості: залишаючи осторонь розбиті мрії у шлюбі

Чи виникало у вас колись почуття, що ваш шлюб виявився випадковістю? Чи питаєте ви іноді себе: «Чи не помилився я?» Можливо, спочатку ваше спільне життя було здоровим, а надії, як сонце, сяяли на обрії вашого життя. Але тепер мрії втратили висоту, а дехто навіть розбився об землю. І, правду кажучи, сімейне життя виявилося не таким, як ви очікували.

Джон та Тереза ​&#...

Виховуйте дитину змалку

«Діти – спадщина Господня», – з вдячністю вигукнув один батько близько 3000 років тому (Пс. 127:3). Справді, радість батьківства є цінною нагородою від Бога, і її може отримати більшість одружених людей. Однак, люди, які стають батьками, швидко з’ясовують, що, окрім радості, батьківство приносить із собою відповідальність.

Особливо сьогодні вихов...

Як знову розпалити кохання

1. Згадайте. Подумайте про те, що ви робили в перші дні разом, що змусило вас закохатися. Подумайте про щасливі дні. Перестаньте думати про всі проблеми, які у вас є зараз, і згадайте, з чого почалося ваше кохання.

2. Поверніться. Поверніть свою увагу до Бога. Дуже просто дозволити своєму фокусу переміститися на ваші проблеми, тиск, стрес та кар'єру. Але якщо ви хочете повернутися...

Відкритий лист чоловікам сьогоднішнім і майбутнім

Дорогі мої друзі, браття мої в Христі, сьогодні мені хочеться поговорити з вами по душах. Я дуже люблю вас, дорожу кожним окремо, щиро дякую Господу, що ви в мене є, що разом працюємо в одній церкві, разом йдемо до вічної небесної Батьківщини.

Ви знаєте, мене іноді “тягне на подвиги”, от і сьогодні я хочу поговорити з вами на одну вкрай важку тему: “Правильне ставлен...

Чи є надія на міцний шлюб?

Якось одна жінка поділилася зі мною своїм баченням про шлюб: «Це, неначе, я роздивляюся неосяжну пустелю через бінокль. Куди не гляну – скрізь бачу трупи на різних стадіях смерті – розлучення, самотність, кривда, зруйновані стосунки і т.д. Подивившись на це все, я запитую себе, чи хочеться мені взагалі починати таку подорож?»

Багато студентів сьогодні також ста...

Біблійні приклади сімейних відносин: Давид та його родина, Ісаак та Ревека, Притчі Соломона

Сімейні відносини завжди були надзвичайно важливим аспектом життя людей. В Біблії ми знаходимо численні приклади сімейних відносин, які можуть послужити нам як джерело натхнення та навчання. Розглянемо кілька з них.

Один із найвідоміших прикладів сімейних відносин в Біблії - це родина царя Давида. У Псалмах і ІІ Самуїлі ми бачимо, що він був батьком багатьох дітей, серед яких були Авсал...

10 фраз, які підтримують стосунки та зміцнюють родину

1. Слова, які висловлюють бажання партнера помиритися: «Давай спробуємо одне одного зрозуміти, знайдемо спільне рішення!», «Я дуже хочу помиритися і бути з тобою!».

2. Слова – вибачення за принесену партнеру біль, насильство, образи: «Пробач я був не прав(а), що даремно звинуватив тебе!», «Вибач за те, що образив тебе!».

Як знайти ідеального супутника життя?

Ідеальна дружина: на що чекає кожен чоловік?
Могла вийти заміж за зірку екрану, але хотіла вийти лише за вас.
Є експертом з кулінарії, прибирання, ремонту автомобіля або телевізора, фарбування будинку та мовчання.
Її улюблений вислів: "Що я можу зробити для тебе, любий?"
Що він отримує:
Вона вимовляє 140 слів за хвилину з поривами до 180.
Там,...

Що каже Біблія про роль чоловіка в шлюбі?

Постмодернізм, в якому ми живемо, намагається перевернути основоположні цінності по відношенню до інституту сім’ї і змінити мислення людей. Жінки, де за власним бажанням, де з нужди узяли на себе роль чоловіка, і це призводить до дисгармонії як у сім’ї, так і в суспільстві. Оскільки ми хочемо жити згідно мети, для якої створив нас Бог, оскільки ми хочемо мати сильні сім’ї і хо...