Неділя 14 Квітень 2024   Українська  /   Русский       Пошук    

Божий задум про створення сім'ї та її роль у житті людини

Християнська сім'я є одним з найважливіших елементів християнського життя. Біблія розповідає про Божий задум створення людини на своє подобу та про те, як він створив сім'ю як місце, де люди можуть жити разом в любові, згоді та співпраці. Сім'я має велике значення у формуванні моральних та духовних цінностей, а також у вихованні наступного покоління.

Згідно з Біблією, Бог створив чоловіка та жінку, щоб вони стали одним тілом та мали дітей (Бут 1:27-28). Це створення було не просто фізичним, а й духовним. Чоловік та жінка були створені для того, щоб доповнювати одне одного та бути партнерами у житті. Бог покладав великий акцент на любов та єдність між партнерами, а також на те, щоб вони плідно розмножувалися та виховували своїх дітей у вірі.

У християнській сім'ї, Бог має бути в центрі всього. Християнські родини мають вірити в Бога та служити Йому разом. Родина повинна бути місцем, де діти можуть навчитися бути послушними Богу, бути чесними, добрими та відкритими до допомоги тим, хто їх оточує. Родина також повинна бути місцем, де діти можуть розвивати свої таланти та навички, щоб стати корисними громаді.

Сім'я також повинна бути місцем, де батьки можуть виховувати своїх дітей у вірі. Це означає, що батьки повинні бути прикладом віри та практикувати релігію у своєму житті.

Як вести домашнє господарство

«Минає стан світу цього» (1Кор. 7:31).

Ті слова були написані понад 2000 років тому, але які ж вони актуальні в наш час! У світі дійсно багато що змінюється, особливо в питаннях сімейного життя. Те, що 40-50 років тому сприймалося як нормальне чи традиційне, сьогодні часто вважається неприйнятним. З цієї причини успішне ведення домашнь...

Важливість духовних відносин між чоловіком і жінкою за біблійними вченнями: Дружина як "немощний сосуд"

Вступ: У сучасному світі, де сімейні відносини можуть ставати складними та непередбачуваними, віруючі звертаються до біблійних вчень для знаходження натхнення та керівництва у своєму сімейному житті. Один із унікальних аспектів біблійного вчення про шлюб полягає в концепції чоловіка як голови сім'ї, але не в сенсі начальства чи господства над дружиною, а скоріше в сенсі від...

Романтика після народження дітей: десять способів підтримувати вогонь

Наш світ обертається навколо потреб та потреб. А потреби передбачають більш практичний та прозаїчний життєвий сезон, який майже виключає можливість романтики, вірно? Якісне проведення часу - без відволікань і повне енергії - здається привілеєм буржуазії.

Але чи це так? Чи повинні ми відмовлятися від романтики у такі сезони? Чи повинні ми просто стати пліч-о-пліч, а не віч-на-віч, борю...

Ви можете побороти проблеми, згубні для сім’ї

Уявіть собі стару машину, яку щойно помили й відполірували. Дивлячись на її блиск, перехожі можуть подумати, що вона майже нова. Але зсередини машину роз’їдає іржа. Подібно буває і з сім’ями. Хоча зовні все виглядає добре, усміхнені обличчя ховають страх і біль. За закритими дверима родинний мир роз’їдають проблеми. Дві такі проблеми – це алкоголізм і насилля.

...

Як захистити від образ ваш шлюб

Як розірвати пута, які негативні слова створили у вашому шлюбі? Все в християнському житті, включаючи ваш шлюб, починається з прощення. Ви повинні пробачити один одного за безліч образливих слів, сказаних у минулому. Прощення - це масло Духа, що зцілює і відновлює.

Далі потрібно діяти по-новому. Тут знадобиться 40-денний пост. За допомогою посту ви намагатиметеся завдати смертельного ...

Християнська сім'я в Бозі

Християнська сім'я, як і будь-яка інша, зі своїми радощами і викликами, є основою християнського життя і гармонійних відносин. Ось декілька рис і цінностей, які визначають значення стійкої християнської сім'ї:

  1. Віра в Господа: Головним принципом християнської сім'ї є спільна віра в Ісуса Христа та послухання Біблійним принципам. Віра є фундаментом, на якому бу...

Забезпечуйте вічне майбутнє для своєї сім’ї

Коли Господь поєднав Адама і Єву подружніми узами, Адам виразив свою радість: «Оце тепер вона кість від костей моїх, і тіло від тіла мого» (Бут. 2:22,23). Творець мав на думці не тільки задоволення людей – Своїх дітей. Він хотів, щоб подружні пари і сім’ї виконували Його волю. Він сказав першій парі: «Плодіться й розмножуйтеся, і наповнюйте землю, овол...

Які ознаки шлюбу?

Біблійне формулювання шлюбу наступне: “Тому залишить чоловік батька свого і матір свою і пристане до жінки своєї; і стануть два однією плоттю” (Бут. 2:24). Причому, ці слова були вимовлені Творцем ще до людського гріхопадіння, тому ми можемо вважати їх законом вічним.

На підставі цього закону Божого, а також на підставі численних прикладів шлюбу в народі Божому, о...

10 причин, чому багатьом з нас важко молитися з нашим подружжям щодня

Кілька років тому я опублікував статтю «Чому подружжю слід молитися разом щодня». Я, як і раніше, вважаю, що кожен має взяти на себе таке зобов'язання. Проте з того часу я зрозумів, що багатьом із нас досі веде справжню битву за втілення в життя цієї ідеї. І ось чому:

1. Ми взагалі мало молимося. Багато хто з нас буквально змушує себе молитися. У такому разі малоймовір...

Як любити свою дружину

100 коротких порад для покращення подружніх стосунків.

1. Виконуйте роль і вчителя, і учня у своєму подружжі. У повноцінному подружжі чоловік і дружина навчають одне одного і вчаться одне в одного.

2. Не змагайтесь зі своєю дружиною – будьте її другом. Бажаючи їй успіху та з ентузіазмом ставтеся до її досягнень. Хваліться нею!
...