Неділя 03 Березень 2024   Українська  /   Русский       Пошук    

Бог виконає Свої обіцянки, але ви повинні навчитися чекати

Біблія повна історій про чоловіків і жінок, які все чекали і чекали на виконання Божих обіцянок. Авраам і Сара чекали на народження Ісаака 25 років. Анна роками терпіла безпліддя в очікуванні своєї дитини. Давид провів роки в пустелі, перш ніж став царем.

Бог закликає нас приєднатися до Нього в Його роботі, але досягти чогось духовного — наприклад, побудувати церкву, займатися місіонерською роботою або вплинути на світську культуру для Христа — неможливо за людськими мірками. Ми нічого не можемо досягти для Бога без віри.

Бог дає нам обіцянку – це те, що легко. Але віра також включає війну. Він кидає сумніви та перешкоди в наш бік. Існують битви і іноді жертви. І завжди, завжди затримки. І ось у такий болісний час очікування у нас буває найбільша спокуса все кинути.

Зоровавель та Ісус Навин почали відновлювати храм Бога, але вони почули знайомий голос, що шепотів їм: «Ви ніколи не закінчите. Бог залишить вас посеред цього проекту».

На щастя, коли ці двоє чоловіків уже збиралися все кинути, з'явився пророк Аггей з підбадьорливим повідомленням. Він сказав їм:

«Але підбадьорися нині... виконуйте роботи, бо Я з вами, говорить Господь Саваот» (Агей 2:4).

Господь також обіцяв, що Він побачить будівництво до кінця. Він сказав:

«Слава цього останнього храму буде більшою, ніж колишнього... і на цьому місці Я дам світ» (9 вірш).

Ці пророчі обіцянки підштовхнули Зоровавеля та Ісуса продовжувати відновлення. Ці слова надихнули їхню стомлену віру і загартували їхню рішучість. Їхній запал був підкріплений. Їхні руки знову набули сили і вони повернулися до роботи. Славний Божий дім повстав із купи попелу.

Це Божа обіцянка всім, хто покликаний працювати з Ним. Він не каже вам щось почати для того, щоб потім кинути вас посеред роботи.

Апостол Павло знав це, коли він написав: «будучи впевнений у тому, що той, хто почав у вас, добре діятиме його навіть до дня Ісуса Христа» (Фил. 1:6). У перекладі Message Bible говориться так:

«У мене ніколи не було й найменшого сумніву, що Бог, який почав у вас велику роботу, продовжить її і доведе її до успішного кінця в самий день появи Христа».

Сьогодні багато Божих служителів стомлено. Він зайнятий тим, щоб абортувати Божі обіцянки. Навіть цього тижня ви могли б спробувати подати у відставку. Але я хотів би підбадьорити вас словами Аггея: «Мужайтесь! Бог з вами!"

Яке б прохання ви не принесли перед Богом і незалежно від того, як багато разів ви нагадували Йому про нього, майте на увазі ці пункти в очікуванні Його відповіді:

1. Божа робота потребує часу

Більшість людей у ​​Біблії, які просили Бога про щось велике, довго чекали на відповідь. Авраам посивів, чекаючи свого обіцяного спадкоємця, а він названий батьком нашої віри. Молитва – не магія. Наше завдання просити, але не диктувати чи контролювати. Дайте Богові бути Богом. Дайте терпінню мати свою досконалу дію. У результаті ми пожнемо, якщо не станемо втомленими.

2. Справжня молитва включає святий процес

Молитва іноді порівнюється із народженням. Коли Бог дає вам обіцянку, то ви по суті стаєте вагітними. Якщо ви збираєтеся виносити цю обіцянку весь термін, то вам доведеться винести страждання. Молитва віри не завжди приводить у дію негайні відповіді. Хоча Бог, звичайно, може відповісти негайно, Він нас часто закликає виношувати обіцянку доти, доки ми не станемо зрілими для того, щоб впоратися з відповіддю.

3. У вас є Помічник, який молиться за вас

У цьому ви не одні. Святий Дух клопочеться за нас, як писав апостол Павло, «невимовними зітханнями» (Рим. 8:26). Він молиться досконалою волею Бога і запрошує нас погодитися з Ним. Така молитва, що вивертає навиворіт, може бути безладною; вона не буде формальною чи витонченою; коли ми дійсно молимося у Святому Дусі, ми відмовляємось від наших планів і дозволяємо Йому молитися через нас. І це приводить нас глибше до Бога.

Ісус сказав: «Бо кожен, хто просить, отримує, і той, хто шукає, знаходить, і той, хто стукає, відчинять» (Матв. 7:8). Використані тут дієслова грецькою мовою знаходяться зараз у наказовому способі, означаючи постійне прохання, пошук і стукіт. Переважна молитва вимагає наполегливості, але коли ми відчуваємо себе надто слабкими для того, щоб просуватися вперед у вірі, Дух надає нам додаткового поштовху.

Можливо, ви просите про порятунок заблудлої дитини, про фінанси для служіння, про примирення у відносинах, про відновлення бізнесу, про відродження церкви, що застояла, або зцілення хворого родича. Продовжуйте стукати. Не здавайтесь. Ви зараз ближче до прориву, ніж будь-коли.

17.10.2023

Основа віри

А без віри догодити Богові неможливо, бо треба, щоб той, хто приходить до Бога, вірував, що Він є, і тим, хто шукає Його, дає винагороду” (Євр. 11:6).

Віра християнина будується на підставі існування Бога і знання про те, що Він ставиться до тих, хто шукає Його інакше, ніж до тих, хто не шукає Його. Якщо ми дійсно віримо в це, то догоджаємо Богові, бо шукаємо Йог...

Простий план для вашого особистого часу з Господом

Чщоб з користю провести свій тихий час із Богом, як і для більшості інших справ, за які ви беретеся, потрібен план. Біблія вчить: “Думки старанного прагнуть достатку, а всякий квапливий зазнає позбавлення” (Приповісті 21:5).

Якщо у вас раніше не було практики особистого проведення часу з Господом, то, швидше за все, хорошого і простого плану – як його провести &ndash...

Чи не час наслідувати Бога?

Отже, наслідуйте Бога, як діти кохані.
— Ефесянам 5:1

Ви коли-небудь опинялися в такій неприємній ситуації, що ви хотіли втекти, але ви не могли цього зробити? Як ви поводилися тоді: дратувалися, обурювалися, показували своє невдоволення? Чи, взявши себе в руки, не давали волю емоціям? А може, ви стиснули зуби чи натягнуто посміхалися, намагаючись усім вигля...

БУДЬТЕ МИЛОСЕРДНІ, ЯК І ОТЕЦЬ ВАШ МИЛОСЕРДНИЙ

«Будьте милосердні, як і Отець ваш милосердний» (Лк. 6:36).

Це слово Ісуса – правдивий виклик: і справді, як можна уявити, що ми можемо бути милосердні до інших, як Бог Отець милосердний до нас?

ЧИ БОГ СПРАВДІ МИЛОСЕРДНИЙ?

Багатьом людям важко повірити в те, що Бог милосердний. Це випливає з нашого образу Бога: судді, нещадного поборника ...

Подивіться, що вам дано як віруючому в Ісуса Христа

Завдяки Ісусу Христу нам дано дуже багато! У вас немає жодної поважної причини бути невдахою і не досягти у житті неймовірного успіху. Вам дано так багато, що ви можете уявити це собі. Сьогодні дозвольте мені розповісти вам лише про деякі дари, які ви отримали, прийнявши Ісуса Христа.

«А тим, що прийняли Його, віруючим в Його ім'я, дав владу бути чадами Божими&ra...

Уникання відповідальності

Віра в Бога – це стосунки. Стосунки з Особистістю, Яка створила Всесвіт. Навряд чи хто з людей буде поводитись зневажливо з людиною, яка займає набагато вище положення в суспільстві за їх власне. Тому і ставлення до Творця має бути шанобливим, відомим як «Страх Божий» (про страх Божий мова піде в наступному дописі).

Але...

Внутрішня Гармонія: Духовний Розвиток у Сучасному Світі

Сучасний світ часто відзначається стрімким темпом, технологічними вибухами і безперервними викликами. В цьому суцільному потоці подій і інформації, розвиток духовності може бути важливим інструментом для досягнення гармонії та особистого зростання. У цій статті ми розглянемо, як розвивати свій духовний бік в сучасному світі та досягати внутрішньої гармонії.

1. Пошук Внутрішньо...

Вам не потрібно довго молитися, щоб привернути увагу Бога

Уюності в мене була спокуса повірити, що ефективна молитва має бути тривалою та інтенсивною. І я змушував себе. Навіть постив по 10 днів.

Але в міру духовного зростання я виявив, що іноді навіть на короткі молитви приходять швидкі відповіді. Якось я стояв у дворі свого будинку під час сильного шторму і просив Бога відвести торнадо. Я просто не мав часу молитися довго. Пізніше я дізнав...

25 вдохновляючих біблійних віршів, які стосуються теми ЛЮБОВІ

Любов - це могутня та перетворююча сила, що існує вже з самого початку людської історії. Вона втілена в численних творах мистецтва, літературі та музиці, вшанована та відзначена у різних культурах та релігіях. Біблія, зокрема, багато говорить про любов і її незмінну силу, як для окремих осіб, так і для суспільства в цілому. У цій блозі ми підготували список з 25 біблійних віршів про кохання, ко...

5 правил для успішного фізичного та духовного життя

1) Щоранку відводьте час на спілкування з Богом.

У Псалмі 5:4 Давид написав про своє рішення присвячувати Богові щоранку: «Господи! рано почуєш голос мій, — рано постану перед Тобою, і дивитимусь» (переклад з Біблії короля Якова).

Особливо хочу звернути Вашу увагу на ту частину вірша, яка виділена курсивом: «… і дивитимуся». Якщо ми не почина...