Четвер 13 Червень 2024   Українська  /   Русский       Пошук    

Бог виконає Свої обіцянки, але ви повинні навчитися чекати

Біблія повна історій про чоловіків і жінок, які все чекали і чекали на виконання Божих обіцянок. Авраам і Сара чекали на народження Ісаака 25 років. Анна роками терпіла безпліддя в очікуванні своєї дитини. Давид провів роки в пустелі, перш ніж став царем.

Бог закликає нас приєднатися до Нього в Його роботі, але досягти чогось духовного — наприклад, побудувати церкву, займатися місіонерською роботою або вплинути на світську культуру для Христа — неможливо за людськими мірками. Ми нічого не можемо досягти для Бога без віри.

Бог дає нам обіцянку – це те, що легко. Але віра також включає війну. Він кидає сумніви та перешкоди в наш бік. Існують битви і іноді жертви. І завжди, завжди затримки. І ось у такий болісний час очікування у нас буває найбільша спокуса все кинути.

Зоровавель та Ісус Навин почали відновлювати храм Бога, але вони почули знайомий голос, що шепотів їм: «Ви ніколи не закінчите. Бог залишить вас посеред цього проекту».

На щастя, коли ці двоє чоловіків уже збиралися все кинути, з'явився пророк Аггей з підбадьорливим повідомленням. Він сказав їм:

«Але підбадьорися нині... виконуйте роботи, бо Я з вами, говорить Господь Саваот» (Агей 2:4).

Господь також обіцяв, що Він побачить будівництво до кінця. Він сказав:

«Слава цього останнього храму буде більшою, ніж колишнього... і на цьому місці Я дам світ» (9 вірш).

Ці пророчі обіцянки підштовхнули Зоровавеля та Ісуса продовжувати відновлення. Ці слова надихнули їхню стомлену віру і загартували їхню рішучість. Їхній запал був підкріплений. Їхні руки знову набули сили і вони повернулися до роботи. Славний Божий дім повстав із купи попелу.

Це Божа обіцянка всім, хто покликаний працювати з Ним. Він не каже вам щось почати для того, щоб потім кинути вас посеред роботи.

Апостол Павло знав це, коли він написав: «будучи впевнений у тому, що той, хто почав у вас, добре діятиме його навіть до дня Ісуса Христа» (Фил. 1:6). У перекладі Message Bible говориться так:

«У мене ніколи не було й найменшого сумніву, що Бог, який почав у вас велику роботу, продовжить її і доведе її до успішного кінця в самий день появи Христа».

Сьогодні багато Божих служителів стомлено. Він зайнятий тим, щоб абортувати Божі обіцянки. Навіть цього тижня ви могли б спробувати подати у відставку. Але я хотів би підбадьорити вас словами Аггея: «Мужайтесь! Бог з вами!"

Яке б прохання ви не принесли перед Богом і незалежно від того, як багато разів ви нагадували Йому про нього, майте на увазі ці пункти в очікуванні Його відповіді:

1. Божа робота потребує часу

Більшість людей у ​​Біблії, які просили Бога про щось велике, довго чекали на відповідь. Авраам посивів, чекаючи свого обіцяного спадкоємця, а він названий батьком нашої віри. Молитва – не магія. Наше завдання просити, але не диктувати чи контролювати. Дайте Богові бути Богом. Дайте терпінню мати свою досконалу дію. У результаті ми пожнемо, якщо не станемо втомленими.

2. Справжня молитва включає святий процес

Молитва іноді порівнюється із народженням. Коли Бог дає вам обіцянку, то ви по суті стаєте вагітними. Якщо ви збираєтеся виносити цю обіцянку весь термін, то вам доведеться винести страждання. Молитва віри не завжди приводить у дію негайні відповіді. Хоча Бог, звичайно, може відповісти негайно, Він нас часто закликає виношувати обіцянку доти, доки ми не станемо зрілими для того, щоб впоратися з відповіддю.

3. У вас є Помічник, який молиться за вас

У цьому ви не одні. Святий Дух клопочеться за нас, як писав апостол Павло, «невимовними зітханнями» (Рим. 8:26). Він молиться досконалою волею Бога і запрошує нас погодитися з Ним. Така молитва, що вивертає навиворіт, може бути безладною; вона не буде формальною чи витонченою; коли ми дійсно молимося у Святому Дусі, ми відмовляємось від наших планів і дозволяємо Йому молитися через нас. І це приводить нас глибше до Бога.

Ісус сказав: «Бо кожен, хто просить, отримує, і той, хто шукає, знаходить, і той, хто стукає, відчинять» (Матв. 7:8). Використані тут дієслова грецькою мовою знаходяться зараз у наказовому способі, означаючи постійне прохання, пошук і стукіт. Переважна молитва вимагає наполегливості, але коли ми відчуваємо себе надто слабкими для того, щоб просуватися вперед у вірі, Дух надає нам додаткового поштовху.

Можливо, ви просите про порятунок заблудлої дитини, про фінанси для служіння, про примирення у відносинах, про відновлення бізнесу, про відродження церкви, що застояла, або зцілення хворого родича. Продовжуйте стукати. Не здавайтесь. Ви зараз ближче до прориву, ніж будь-коли.

17.10.2023

Випробування: Як подолати труднощі та випробування, зберігаючи віру та духовне зростання

Життя може бути складним та несправедливим, іноді нас потрібно проходити через різні випробування та труднощі. Такі ситуації можуть спричиняти розчарування, страх та втому, іноді навіть можуть викликати сумніви щодо нашої віри та духовного росту. Але як ми можемо пройти через ці складні моменти, зберігаючи свою віру та розвиваючи своє духовне життя? Перш за все, ми можемо почати з того, що зроз...

Що включає молитва

Будь-якою молитвою та проханням моліться у будь-який час духом, і намагайтеся про це саме з усякою постійністю та молінням за всіх святих. - Ефесянам 6:18 Найчастіше слово «молитва», що зустрічається в Новому Завіті, є грецьким словом proseuche. Воно та його форми вживаються у Новому Завіті приблизно 127 разів. Його Павло вжив і в Посланні до Ефесян 6:18: «Всякою молитвою і проханням молітьс...

Вірити – означає знати

Вірити – це також означає знати. Робота шкіл базується не тільки на передаванні знань, а й на вірі. Учень вірить учителеві, що Земля кругла, що на планеті є п’ять континентів, існує Тихий океан, Гренландія і джунглі, а також Китай, Японія та Африка. Студент вірить викладачеві, що Н20 – це справді хімічна формула води. Він також разом з професорами вірить історичним ...

Прощення як дар

Здається, ми якось не так обходимося з прощенням. Якесь воно не таке, яким мало бути, те прощення, про яке ми говоримо. А може, ми прощенням називаємо зовсім ніяке і не прощення? Наприклад, як треба прощати своїх кривдників: кожного окремо і всіх разом?

Адже часто як буває – образить хтось когось, а потім каже: «Винен. Простіть. Хто старе згадає… Ви повинні мене про...

Вірте у Боже благовоління до вас

«Але Господь був із Йосипом; і простяг йому милість, і дарував йому благовоління в очах начальника в'язниці».

– Буття 39-21

З Біблії ми дізнаємося про багатьох людей, яким Господь благоволив. Оскільки Бог є безстороннім (див. Дії 10:34), ми можемо бути впевнені в тому, що Він щодня проявляє до нас Своє прихильність. У 39-му розділі книги Бу...

Поповнюйте потреби інших віруючих

Один із найважливіших напрямків нашого служіння — це заповнювати потреби пасторів церков у Росії та країнах СНД. Ми з величезним бажанням допомагаємо пасторам, тому що багато з них не мали змоги здобути духовну освіту. Після аварії комунізму в колишньому Радянському Союзі почалося пробудження, і на чолі церков стали сотні пасторів, які не були готові вести за собою віруючих.&nbs...

Ніколи не відмовляйтесь від мрії!

Триматимемося сповідання надії неухильно,
бо вірний Обіцяв.
— Євреїв 10:23

Що, на вашу думку, Бог повинен зробити у вашому житті? Які мрії не дають вам спати ночами і переслідують щодня? Ви мрієте про те, ким хотіли б стати чи чого досягти в майбутньому? А чи не спадало вам на думку, що ці мрії насправді можуть бути Божою волею для вас, що саме Бог коли...

Випромінюйте Боже світло

«І говорив Господь до Мойсея, і сказав: Скажи Ааронові та синам його: Так благословляйте Ізраїлевих синів, говорячи їм: Нехай благословить тебе Господь, і нехай збереже тебе; Нехай гляне на тебе Господь світлим обличчям Своїм і помилує тебе; Нехай Господь наверне своє обличчя на тебе і дасть тобі мир!

– Книга Чисел 6:22-26

Чи знаєте ви, що таке обличч...

Молитва – дорога до зцілення

ірю, шановний читачу, що у твоїй родині, серед сусідів, друзів чи товаришів є хтось, кому ти хотів би допомогти стати людянішим, духовно здоровим, тобто добрим, справедливим і чесним.

Можливо, ти переживаєш важку кризу через те, що не знаєш, як допомогти цій людині. Адже вже розмовляв з нею, робив їй зауваження, переконував її протистояти злу, навіть погрожував, але все марно.

...

СИЛА ПРАВИЛЬНОЇ ПОЗИЦІЇ

Дуже важливо мати правильну позицію. Позиція – це наше обдумане життя, вивернуте навкруги всім на огляд. Те, про що ви у своєму серці думаємо потай, зрештою виходить назовні у вигляді наших слів, виразів обличчя та у вигляді нашого відношення.
Коли ізраїльтяни готувалися увійти до Обіцяної землі, вони послали дванадцять шпигунів, і лише двоє з них повернулися з гарною новин...