Середа 17 Квітень 2024   Українська  /   Русский       Пошук    

Навчіться подобатися собі

Чи знаєте ви, що наші вчинки і ми як ОСОБИСТІСТЬ – не одне й те саме? Справа в тому, що хоча я не завжди вчиняю правильно, це не впливає на мою ОСОБИСТІСТЬ. Я знаю, що мене все одно люблять і що я продовжую залишатися доброю людиною. Я припускалася помилок у житті, я знаю, що і в майбутньому припустю їх чимало, але я все одно продовжую себе любити.

Якщо ви собі подобаєтеся, все у вас буде гаразд, навіть якщо ви більше нікому не подобаєтеся. Коли ви почнете подобатися собі, то й іншим людям почнете подобатися. Любити себе не означає гордитися. Любити себе означає приймати себе таким, яким вас створив Господь. Нам усім потрібно змінюватися не в одному, так в іншому, але для того, щоб стати емоційно здоровою людиною, дуже важливо прийняти себе як Боже творіння.

Якщо тільки ми навчимося подобатися собі, ми побачимо чудеса, які допоможуть нам позбутися почуття сорому. Поясню, що я маю на увазі.

Багато людей живуть під гнітом постійних невдач, я називаю це прокляттям невдахи. У них ніколи нічого не виходить. У них завжди все не так, завжди щось руйнується, не виходить; вони завжди засмучені, засмучені та розчаровані. Вони не подобаються собі, їх постійно тягне почуття сорому.

Протягом тривалого часу я не подобалася собі як особистість, мені не подобався мій характер, темперамент, поведінка. Я не хотіла бути такою прямою і зухвалою, якою була. Я не хотіла бути грубою та жорсткою.

Я хотіла бути, як одна з моїх подруг – милою, доброю та м'якою. Я не розуміла, що вона такою народилася, а я народилася з іншими рисами характеру. Через це я не подобалася сама собі і намагалася змінити себе. Я хотіла більше бути схожою на свою подругу, я хотіла бути ідеальною жінкою, ідеальною дружиною і матір'ю, яка вирощує свої власні помідори і сама консервує їх, варить джем і лагодить одяг домочадців.

Нічого не виходило. Я не могла стати іншою людиною. Зрештою, мені довелося прийняти себе такою, якою я є. Я почала розуміти, що хоча я в чомусь і змінююся, мій темперамент не зміниться ніколи.

У людини, яка соромиться себе, виникає безліч складних внутрішніх проблем, таких як депресія, самотність, відчуженість. Сором є коренем різних маніакальних розладів, наприклад наркоманії, алкоголізму та інших форм хімічної залежності; харчових розладів – булімії, анорексії, ожиріння; тяги до азартних ігор і марнотратства; різних статевих збочень і таке інше. Цей перелік довгий.

Наприклад, люди, які надмірно багато працюють, так звані трудоголіки, страждають на руйнівний маніакальний розлад, вельми поширений у сучасному суспільстві. Вони працюють так багато, що їм ніколи насолоджуватися життям. Вони вважають себе безвідповідальними, якщо не працюють двадцять п'ять годин на добу. А є такі люди, якою була я, наприклад: як тільки їм починає подобатися життя, вони одразу починають відчувати почуття сорому.

Ще один приклад руйнівного розладу – перфекціонізм. Це нездорове прагнення у всіх дрібницях досягати ідеальних результатів, і якщо щось не виходить ідеально, людина впадає в депресію. Деякі люди страждають на перфекціонізм через те, що в минулому їм доводилося багато страждати. Вони намагаються бути досконалими для того, щоб привернути до себе увагу та симпатії людей – адже цього вони були позбавлені минулого. Люди з таким розладом приречені на невдачу. Вони ставлять перед собою нездійсненні цілі та роблять нещасним своє життя та життя оточуючих.

Трудоголіки та перфекціоналісти – лише два типи людей, які не люблять себе такими, якими вони є. Сором за те, що, можливо, сталося в минулому, призвело до того, що вони перестали собі подобатися. Пам'ятайте, що ваші СПРАВИ і ваша ОСОБИСТІСТЬ – це не одне й те саме. Ви – унікальна і особлива особистість, яка має дані Богом таланти і навички, тому, незважаючи на всі допущені в минулому помилки, насолоджуйтесь життям і полюбіть себе.

Ворожнеча, сварки, суперництво та гнів

Ворожнеча, сварки,
суперництво та гнів
Справи плоті відомі; вони суть: перелюб, блуд, нечистота, непотребство, ідолослужіння, чари, ворожнеча, сварки, суперництво, гнів... —
Галатам 5:19–20, KJV
Одного разу я почув, як наш шестирічний син сказав своєму дев'ятирічному братові:
— Ненавиджу тебе!
Я підійшов до нього і спитав:

Що таке свобода від гріха?

Свобода від гріха – це коли ти так ненавидиш гріх, що краще помреш, ніж допустиш його до себе навіть у його початковій стадії, яка називається спокусою.

Це коли, дивлячись на сигарету, не відчуваєш нічого, окрім відрази до цього шляху повільного саморуйнування, коли в будь-якому алкогольному напої ти бачиш тільки бажання сатани оволодіти твоїм розумом з метою вивести тебе із спі...

Чути голос Бога не так вже й складно

«А вівці йдуть за Ним, бо знають Його голос. За чужим (ні за що) не підуть».
– Євангеліє від Івана 10:4-5

Господь розмовляє з нами по-різному. Багато віруючих вважають, що не чують Бога, тому що шукають якихось знамень, але не знаходять їх, оскільки найчастіше Бог звертається до нас тихим, спокійним голосом, який звучить цілком природно, а не надприро...

Не поводьтеся як жертва!

Ми повинні враховувати той факт, що існують невидимі сили зла, які мають на меті вкрасти і зруйнувати все добре, що у нас є. У Біблії йдеться про те, що ці демонічні сили об'єднуються, щоб агресивно виступати проти віруючих, у тому числі й проти вас.

Ця істина ясно простежується в Новому Завіті, тому що Павло багато писав про духовну боротьбу, духовну всеозброєння і про те, як п...

Духовні дари та покликання: Як визначити свої духовні дари та використовувати їх для служіння Богу та людям

Кожен людина народжується з духовними дарами, які допомагають їй відчувати своє призначення і місію в цьому світі. У релігійному контексті, духовні дари вважаються даром від Бога, і вони можуть бути використані для служіння Богу та іншим людям.

Ось деякі аспекти, які можна розглянути, щоб детальніше зрозуміти духовні дари та призвання:

  1. Що таке духовні дари і як вони прояв...

Доданки успіху

Сучасне суспільство вважає за краще дивитися на речі простіше, особливо не старатися і не турбувати себе. Ми хочемо негайних результатів. Ми хочемо отримувати бажане відразу. І завдяки стрімкому прогресу ми справді можемо багато чого отримати негайно. На Заході люди зосереджені на тому, щоб домагатися всього легко, швидко і без зусиль. Молоде покоління настільки звикло ...

Бог заповнить нашу потребу в любові

«Хай Христос через віру вашу (справді) живе (має, перебуває, творить Своє постійне житло) у ваших серцях! Укоріняйтесь і утверджуйтеся в любові».

– Послання до Ефесян 3:17

З моменту народження кожна людина відчуває потребу в любові. Ми отримуємо любов і даруємо її протягом усього свого життя, доки не помремо. Буває і так, що замість кохання...

Що означає мати здоровий глузд?

Коли ви відчуваєте стрес, ви пригнічені, вас долає страх або ви настільки виснажені, що не можете розумно міркувати, — чи запитуєте ви: «Що відбувається? Мені здається, я божеволію!»

Якщо таке траплялося з вами раніше або ви зараз відчуваєте подібне, хочу запевнити вас: ви не збожеволієте. Боже Слово говорить, що вам дано здоровий глузд, який не підведе на...

Божа сила належить вам — то черпайте її!

Нарешті, браття мої, зміцнюйтесь Господом
і могутністю Його сили.
— Ефесян 6:10

Багато років тому я проповідував кілька служінь поспіль на тему про силу Святого Духа. Наприкінці одного зі служінь бажаючих отримати хрещення Святим Духом попросили вийти вперед. Вийшло близько сотні людей. Вони опустилися навколішки, схилили голову і приготувалися просити ...

Радість та мир

Мені не забути, як один так званий брат у Христі намагався знищити наше служіння в одному місті. Коли я розкрив його підступний задум, то був приголомшений. Я не міг повірити, що диявол примудрився використати людину, якій я довіряв. Історія Іуди Іскаріота знову повторилася. Завдяки Святому Духу і пильності наших співробітників ми запідозрили недобре, простежили за цією люди...