П'ятниця 12 Липень 2024   Українська  /   Русский       Пошук    


Притча про загублену вівцю! Бог любить мене!

249Дитяче християнське відео, розроблене Sophia Ukrainian School, є чудовим ресурсом для дітей, які хочуть дізнатися більше про Біблію та розвивати своє духовне життя. Одним з цікавих уроків, який пропонує це відео, є "Притча про загублену вівцю" (Лука 15:1-7).

Цей урок має глибоке послання для дітей про те, як Бог любить і шукає кожну загублену дитину, як вівцю, яка втекла з отари. Ця притча допомагає дітям зрозуміти, що Бог ніколи не відмовляється від нас, навіть якщо ми допустили помилки або заблукати від Його дороги.

Урок також вчить дітей тому, що вони є важливими для Бога і він завжди готовий до того, щоб допомогти їм повернутися на правильний шлях. Вчіться бути готовим до того, щоб прийняти допомогу та водити інших до Бога.

Це відео є чудовим доповненням до духовного виховання дітей, оскільки воно допомагає їм зрозуміти Біблію та її значення для нашого життя. Дитячі уроки також можуть бути корисними для батьків та вчителів, які хочуть допомогти дітям розвивати свою віру та бути кращими людьми.

Дивитися інші серії