Неділя 03 Березень 2024   Українська  /   Русский       Пошук    


Ісус вчить бути співчутливим. Чудесне нагодування 5000 людей

158Дитяче християнське відео, розроблене Sophia Ukrainian School, є чудовим ресурсом для дітей, які хочуть дізнатися більше про Біблію та розвивати своє духовне життя. Одним з цікавих уроків, який пропонує це відео, є "Ісус вчить бути співчутливим. Чудесне нагодування 5000 людей" (Марка 6:35-44).

Цей урок має глибоке послання для дітей про те, як важливо бути співчутливим та допомагати іншим у потребі. Урок нагадує дітям про те, як Ісус, побачивши, що люди голодні, вирішив нагодувати їх. Здійснення чуда Ісусом, коли його було всього п'ять хлібів та дві рибки, показує дітям, що за допомогою віри і супроводжуючих дій можна дійти до великих результатів.

Урок також надихає дітей на те, щоб допомагати іншим у потребі та бути співчутливими до бідних та потребуючих. Він також надає можливість дітям зрозуміти, що Біблія має важливі повчання про те, як поводитися з іншими людьми та як розвивати власну духовність.

Це відео є чудовим доповненням до духовного виховання дітей, оскільки воно допомагає їм зрозуміти Біблію та її значення для нашого життя. Дитячі уроки також можуть бути корисними для батьків та вчителів, які хочуть допомогти дітям розвивати свою віру та бути кращими людьми.

Дивитися інші серії