Неділя 14 Квітень 2024   Українська  /   Русский       Пошук    

Увага посилює вогонь романтичних стосунків

Гарні шлюби не трапляються власними силами. Шлюб саме такий, яким ви його робите. Якщо ви докладете зусиль, ви зможете придбати навички та мудрість, необхідні для побудови прекрасних стосунків, незалежно від того, яким був ваш шлюб досі.

У мене в арсеналі є кілька дієвих прийомів, які допомагають подружжю стати ближчими один до одного і до Бога. У більшості випадків ці принципи також можуть бути застосовні до будь-яких близьких відносин на будь-якому етапі людського життя.

Одна з навичок, яка допомагає покращити взаємини, і якій кожен може навчитися, чи то в шлюбі, чи то в дружбі, — це увага.

Коли ви фокусуєте на кому свою увагу, ви ніби віддаєте йому частинку свого життя.

Ваш час - це і є ваше життя, тому що воно йде безповоротно. Ось чому вашим яскравим свідченням любові по відношенню до чоловіка є увага до нього. Такі моменти фокусування розвивають взаємне почуття близькості і є одним із найважливіших способів сказати про своє кохання.

Правду кажучи, ви полюбили завдяки своїй увазі. Ви почали акцентувати на комусь свою увагу, і ця людина тим же відповіла по відношенню до вас. Ви купували квіти, писали записки і годинами розмовляли телефоном. Ви разом проводили вільний час.

Згодом ваша увага перемістилася. Сьогодні ви можете бути зосереджені на оплаті рахунків, турботі про дітей, реалізації себе через хобі або побудові своєї кар'єри. Ваш чоловік більше не в центрі вашої уваги. Зміщення фокусу відбувається непомітно, але якщо ви не відновите свою увагу один до одного, ваш шлюб, зрештою, звалиться.

Ослаблення уваги у шлюбі відбувається через припинення прислуховування один до одного. Гордість змушує вас думати, що ви знаєте, що сказав ваш чоловік, тому що вам здається, що ви слухали, як він каже це знову і знову протягом багатьох років.

Якщо ви перестали слухати свого чоловіка, поверніться до слухання сьогодні. Чому? По-перше, ви любите цю людину. А коли ви проявляєте свою увагу через слухання, ви показуєте любов. Також Бог іноді говорить через вашого чоловіка. Насправді, окрім Біблії, це улюблений спосіб спілкування Бога з вами.

Бог дає у Своєму Слові відмінний рецепт того, як посилити увагу через слухання та цим зміцнити шлюб. Якова 1:19 говорить: «Кожна людина нехай буде швидка на слухання, повільна на слова, повільна на гнів» . Коли ви виконаєте перші дві частини цього вірша, третя виявиться автоматично. Вчиняючи так, ваші відносини зміцнюватимуться і розвиватимуться.

Щоб спалахнув вогонь романтики у вашому шлюбі, почніть поступово повертати цю зосереджену увагу. Дайте зрозуміти чоловікові, що ви завжди з ним на зв'язку. Ви виявите, що чим більше уваги ви приділяєте один одному, тим ближчими ви стаєте, навіть не дивлячись на появу дітей, просування кар'єрними сходами або старість, зрештою.

Обговоріть таке:

  • Якими способами ви виявляли увагу до свого чоловіка в ранній період ваших стосунків?
  • Якова 1:19 наказує: «Кожна людина нехай буде швидка на слухання, повільна на слова, повільна на гнів» . Як ви можете застосувати це настанову до свого шлюбу та інших близьких стосунків у своєму житті?
  • Яку зміну ви можете зробити сьогодні, щоб посилити свою здатність приділяти увагу чоловікові? Ця зміна може стосуватися ваших трудових обов'язків, вимкнення телевізора або відключення мобільного телефону в той час, коли ви перебуваєте один з одним.

19.10.2023

Важливість духовних відносин між чоловіком і жінкою за біблійними вченнями: Дружина як "немощний сосуд"

Вступ: У сучасному світі, де сімейні відносини можуть ставати складними та непередбачуваними, віруючі звертаються до біблійних вчень для знаходження натхнення та керівництва у своєму сімейному житті. Один із унікальних аспектів біблійного вчення про шлюб полягає в концепції чоловіка як голови сім'ї, але не в сенсі начальства чи господства над дружиною, а скоріше в сенсі від...

Біблія про ролі чоловіка та дружини в сім'ї

В епоху потрясіння інституту сім'ї особливо важливо знати біблійні принципи та керуватися ними. Що ж говорить Біблія про роль і обов'язки чоловіка та дружини у християнській сім'ї?

Щодо можливості порятунку чоловіка та жінки рівні перед Богом ( Кол.3:11 ), проте в християнській сім'ї існує певна ієрархія. Святе Письмо виділяє для кожного з двох подружжя свою роль у поб...

Наш досвід сімейної молитви та вивчення Біблії

Явірю в сімейну молитву та вивчення Біблії – як, гадаю, і більшість із вас. Але коли я розмовляю з іншими християнами – особливо з чоловіками – виявляю, що ця проста сімейна традиція є джерелом великих жалю і розчарувань. Багато віруючих відчувають знайоме почуття провини щоразу, коли зупиняються серед суєтної гармидеру і починають думати про це серйозно. Якою б елементарною н...

Чому нам не вдається організувати практику сімейної молитви та читання Біблії

Кілька разів я вже писав про загальносімейну молитву і читання Біблії (найпізніша стаття – Наш досвід сімейної молитви та вивчення Біблії ), і, маю сказати, що кожного разу після цих публікацій йдуть читацькі відгуки.

Щоразу після того, як я пишу на цю тему, я відразу отримую листи та повідомлення від людей, які намагалися щось зробити в цьому зв'язку і зазнали невдачі, або ...

Шануй батьків, яких дав тобі Бог

Чому Бог, за всіх доступних Йому варіантів і можливостей, вирішив, що нове життя з'являтиметься і зростатиме через батьків ? Чому Він передбачив, що ми народжуємось у світ через батька і матір?

Бог має багато причин для всього, що Він робить (і більшість з них нам не відомі, принаймні поки що). Хоча книга Буття відкриває нам найголовнішу причину: «І сказав Бог: створимо люди...

Про “спробувати”

Розмова про християнське ставлення до сексу зазвичай викликає найживіший інтерес у людей нецерковних. А правда, що до весілля зовсім не можна? А як щоби спробувати? Раптом виявиться, що люди не підходять один одному? І взагалі, змінилися громадські устої, чому б і Церкві не піти назустріч людям у цій сфері – приблизно такі міркування мені раз у раз доводиться чути від найрізноманітніших л...

Забезпечуйте вічне майбутнє для своєї сім’ї

Коли Господь поєднав Адама і Єву подружніми узами, Адам виразив свою радість: «Оце тепер вона кість від костей моїх, і тіло від тіла мого» (Бут. 2:22,23). Творець мав на думці не тільки задоволення людей – Своїх дітей. Він хотів, щоб подружні пари і сім’ї виконували Його волю. Він сказав першій парі: «Плодіться й розмножуйтеся, і наповнюйте землю, овол...

Діти в домі

Ось і діти – насліддя від Господа; нагорода від Нього – плід утроби” (Псалом 126:3). Найбільш хвилююче видовище – новонароджене немовля, яке довірив вам Бог. Цей обов’язок, що вселяє трепет, Бог доручив вам як чоловіку і дружині. Цю людину ви учитимете і формуватимете на власному прикладі. Немає нічого прекраснішого, ніж чути, як діти сміються, спів...

Відкритий лист чоловікам сьогоднішнім і майбутнім

Дорогі мої друзі, браття мої в Христі, сьогодні мені хочеться поговорити з вами по душах. Я дуже люблю вас, дорожу кожним окремо, щиро дякую Господу, що ви в мене є, що разом працюємо в одній церкві, разом йдемо до вічної небесної Батьківщини.

Ви знаєте, мене іноді “тягне на подвиги”, от і сьогодні я хочу поговорити з вами на одну вкрай важку тему: “Правильне ставлен...

Як говорити з дітьми про війну в Україні

Минулого тижня мені, як батькові, довелося зробити одну з найскладніших речей: поговорити з моїми дітьми на похмуру тему. У цьому випадку про війну.

Такі розмови складні, але важливі. Хтось у будь-якому разі знайомитиме наших дітей з боями та насильством. Найкраще, якщо це будемо ми, тому що ніхто не перетворить розмову про війну на розмову про Ісуса краще, ніж ми.

Нижче про...