Вівторок 18 Червень 2024   Українська  /   Русский       Пошук    

Две дороги

Зустрічалися на роздоріжжі дві дороги. Вузька та широка.
— Зовсім ти себе запустила: вся в гострому камені, колдобинах, колючим тернням заросла! - Почала дорікати широка вузьку. — Твої мандрівники того й дивись помруть від втоми чи голоду! Чи то річ я: гарна, гладка! Уздовж мене кафе, ресторани, будинки з усіма зручностями. Живи — веселись!
— Що це ти раптом замовкла? Адже, судячи з твоїх слів, живеться тобі добре! - здивувалася вузька дорога.
— Добре воно добре… — зітхнула у відповідь широка. — Та тільки наприкінці мене — прірва. Бездонна, чорна, похмура. Така, що й описати не можу. Багато людей навіть і не підозрюють про неї. А ті, що знають, лише відмахуються. Мабуть, усієї правди не знають. А я ось так на цю прірву надивилася, що найбільше на світі боюся одного разу сповзти до неї. Бо це, боюся, вже буде тоді назавжди! Ну, а ти як живеш?
- Важко! - зітхнула вузька дорога. — І тим, хто йде до мене, нелегко. Але в кінці мого шляху — гора. І ті, хто зійшов на неї, такі світлі, радісні, щасливі, що я й описати тобі не можу! І знаєш, я найбільше теж хочу там опинитися. Адже це сподіваюся – буде вже назавжди!
Поговорили дороги та розійшлися в різні боки. А на роздоріжжі та людина залишилася, яка все це чула. І ось що дивно: досі там стоїть, ще думає, яку йому звернути дорогу!

Чудова робота

- Уф.. Ну і втомилася я, - прошепотіла Любаша, розгинаючи спину. Обтрушивши руки від землі, поставивши лопату під навіс, усміхнулася і підняла очі до неба.

- Господи, я посадила, а Ти. зростати. Слава Тобі за все. Віддаю все у Твої руки.


У неї і справді все зростало, урожай незалежно від погоди завжди був чудовим. Сусід тільки косився на її г...

Я найкращий за вас!

У сім'ї Тетяни та Сергія не було дітей. Жили вони дружно: у коханні та злагоді. Тільки одна біда-немає діток. Скільки часу було витрачено на лікарів та лікування, проте вирішити їм цю проблему так і не вдалося.
Тетяна виплакала вже всі сльози, але сльозами горю не допоможеш. Якось після роботи Сергій застав свою дружину знову сумною. Його серце надривалося ба...

БАЧИТИ КРАЩЕ

«Потім Варнава пішов у Тарс шукати Савла і, знайшовши його,
привів до Антіохії» (Дії 11:25).
Дослідження, проведене серед кількох сотень мільйонерів, показало, що всі вони мали щось спільне. Всі ці успішні чоловіки та жінки навчилися бачити в інших лише хороше та позитивне.
Прочитавши цю інформацію, я вважав її перебільшенням. Проте, читаючи інші книги з упр...

Підходьте до всього простіше!

«Прийдіть до Мене всі, що несуть тяжкий тягар трудів і турбот, і Я заспокою вас! (полегшу вашу ношу, оновлю душі ваші). Прийміть на себе ярмо Моє і в Мене навчайтеся, бо лагідний (ніжний) Я і смиренний (невибагливий) серцем, і знайдете спокій душам вашим (полегшення, оновлення, відновлення і блаженну тишу), тому що ярмо Моє зручне (корисно, добре, не тяжко, не сильно, не обтяжли...

Зцілювальне прощення

«Спадаючи один одному і прощаючи взаємно, якщо хтось на кого
має скаргу: як Христос пробачив вас, так і ви»
(Кол. 3:13).
Моя знайома, лікарка за професією, покликала мене відвідати одну з її пацієнток, дуже забезпечену жінку. Та була давньою її пацієнткою, і моя знайома вже не знала, що з нею робити, вважаючи, що медицина в її випадку безсила і проблема полягає в...

Скільки Бог дасть

- Селянкін!!!! . рознеслося гучним зв'язком по автомайстерні, - у тебе дочка народилася! Вітаємо! . на два голоси весело повідомили Олена та Зіночка.
- О, проставляйся! Ніжки обмиватимемо! . витираючи руки ганчір'ям, весело сказав Мишко. автомеханік, який місяць всього працює в автоколоні.
– Куди тобі! Ніс не доріс і ...

Є на Небі Місто

Ці слова так сповнені любов'ю і ніжністю до нас, немічних людей, покликаних Господом, обмитих і зцілених Його жертвою!
Це місце на Небі приготовлене для нас, спасених милістю Божою
. на зустріч з Господом і з близькими нам душами.Там
, у цьому Небесному Місті, на мене чекає моя сестра Томочка.Її

життєвий шлях був нелегким.Обман і розчарування в житті, важке сімейне жит...

День, про який ми забуваємо

Мені здається, що більшість із вас дозволяють залишитися дню Вознесіння непоміченим або не надають йому належного значення. Ми відзначаємо Різдво, коли вічний Божий син прийшов у цей світ, народившись у Віфлеємі, і ім'я йому «З нами Бог». Ми багато говоримо про життя Христа, як має бути. Ми багато говоримо про Його спокутну жертву, яку принесли за нас на хресті. ...

Що робити, якщо на душі тужливо?

Коли зневіряється, віруючі перестають ходити до церкви і віддаляються від інших віруючих. Ви знаєте таких людей? А може, і ви так чинили, коли накочувало зневіру або коли у вас починалася депресія?

Є багато причин того, чому християни, перебуваючи у похмурому, пригніченому стані, перестають ходити до церкви. Можливо, вони збентежені від того, що відповіді на їхні молит...

Секрет щастя

Небажання жити в наш час, на жаль, не рідкість. Це ненормальне явище існує у будь-якій країні світу, а до кінця XX століття, за статистикою, кількість самогубств зросла.

Зойк матері: «Як далі жити? Син став наркоманом. Я так мріяла про нього, він був моєю надією. Коли він народився, я була найщасливішою на землі, а тепер він перетворився на чудовисько, с...