Четвер 23 Травень 2024   Українська  /   Русский       Пошук    

Простий спосіб розпочати день із Богом

Пдозвольте мені бути чесним з вами. Я постійно зайнятий. Насправді надто зайнятий. Я лягаю спати з думками про те, що мені потрібно зробити, і прокидаюся з ще більшим числом справ на думці. Іноді мені здається, що я, як та білка в колесі, просто виснажуюсь і нічого не домагаюся.

Однак, незважаючи на свою зайнятість, я навчився простого способу щоранку перемикати свою увагу з усього цього такого важливого на Бога. Зазвичай я молюся і вивчаю Біблію ближче до вечора, тому цей метод особливо корисний на початку дня. Все це не займе багато часу, але в моєму випадку це відіграє велику роль.

По-перше, як тільки я прокидаюся, я молюся молитвою «Отче наш». Я розумію, що це може стати рутинною та ритуальною дією, але я також згоден з Елом Молером у тому, що «Молитва Господня – це молитва, якою повинні молитися учні » . [1] Спочатку я молився тільки про те, щоб не впасти в спокусу і боротися з гріхом щодня (Матвія 6:13), але з недавніх пір я включив усю молитву «Отче наш» цілком. Справа в тому, що мій розум рухається в більш здоровому напрямку, якщо я з самого ранку зосереджуюсь на Богові, дякую за Його забезпечення і шукаю Його волю. Цей крок також відкриває двері для моєї молитви Господу протягом решти дня.

По-друге, я читаю щоденний «Вірш дня», який з'являється в моїй поштовій скриньці задовго до того, як я прокидаюся. Я підписався на цю розсилку, бо знаю, що я маю звичку вранці відкривати пошту перш, ніж робити щось ще, — а це не найкращий спосіб розпочати день. Я все ще перевіряю свою електронну пошту, але насамперед шукаю «Вірш дня». Наприклад, ось сьогоднішній вірш, коли я пишу цей пост:

« І до старості вашої, до сивини, це Я, Я піклуватимуся про вас. Я вас створив і носитиму вас, дбати про вас і рятувати» (Ісая 46:4).

Я не знаю, що на мене сьогодні чекає, але я чітко пам'ятаю, що Бог буде зі мною. А оскільки я залишу цей вірш у своїй поштовій скриньці і бачитиму його сьогодні щоразу, коли перевірятиму електронну пошту, я зможу запам'ятовувати його протягом дня, навіть не докладаючи особливих зусиль. Для мене це просто добрий спосіб продовжувати звертати своє серце до Господа.

Я все ще щодня навчаюсь ходінню з Богом, але дві ці прості речі допомагають мені добре починати щодня. Я молюся, щоб вони допомогли вам.

17.10.2023

Чому християни страждають?

«А якщо діти, то й спадкоємці Божі, а спадкоємці Христові, якщо тільки з Ним страждаємо, щоб з Ним і прославитися» (Римлян 8:17). Приємно усвідомлювати, що ми прославляємося з Христом, але не хочеться думати, що доведеться і страждати з Ним. Ісус помер одного разу за всіх нас на хресті, щоб позбавити нас від вічного покарання. Але щоб прославитися з Христом, ми смілив...

Чи правильно ви використовуєте своє життя?

«Отже, дивіться, чиніть обережно, не як нерозумні, а як мудрі, дорожать часом, бо дні лукаві. Отже, не будьте нерозважливими, але пізнайте, що є воля Божа» ( Ефесян 5:15-17).

Добреякщо ви хочете, щоб ваше життя приносило результат, треба навчитися розпоряджатися своїм часом. Ваш час – це ваше життя. Якщо ви не навчитеся ним керувати, бага...

Краса справжніх стосунків із Богом

З чим асоціюється слово «релігія»? з набором правил, розпоряджень та ритуалів або з живим Богом, з яким ви можете спілкуватися скрізь і завжди?

Для мене релігія асоціюється з Богом, з яким я можу спілкуватися через смерть і воскресіння Ісуса Христа.

Бог дав певні правила, які ми повинні дотримуватися, але при цьому Його метою було вберегти нас від гріха, а...

Сенс життя

У чому полягає сенс життя? Напевно, багато хто скаже, що сенс життя людини полягає в тому, щоб посадити дерево, побудувати будинок, народити сина і на цьому все. Це проста традиційна відповідь. Але, якщо людині дати можливість подумати, то у кожного обов'язково знайдуться якісь свої особисті переваги, якими можна буде доповнити або замінити традиційну відповідь. Для одно...

Свобода вибору і відповідальність

Людина створена за образом та подобою Божими (див. Бут. 1:26), і навіть внаслідок гріхопадіння, коли через відступ людей від Бога – єдиного Джерела життя, у світ прийшла смерть, люди остаточно не втратили своєї богоподоби, хоча, звичайно, сильно її спаплюжили. Якби люди остаточно відпали від Бога, втратили усяку подобу Божу, тоді Синові Людському не було сенсу приходити в цей світ і спаса...

Що таке справжня свобода?

Нас як віруючих часто звинувачують у тому, що ми живемо обмеженим або навіть, більше того, скованим життям. Причому наводяться аргументи на кшталт того, що ви, ніби вимушені читати Біблію, молитися, відвідувати церкву, а не відвідувати якісь особливі розважальні місця і заклади, не ходите на дискотеки, не п’єте і не палите і багато що інше.

Зараз перед нами стоїть завдання дати ...

6 духовних небезпек у телефоні, про які потрібно знати

Якщо у вас є смартфон, то на кінчиках ваших пальців більше сили, ніж ви, мабуть, усвідомлюєте. Наприклад, ваш телефон потужніший, ніж технологія NASA, яка дозволила висадити людину на Місяць.

Або порівняйте перший жорсткий диск, з розміром сховища в 5 мегабайт, і вагою в кілька тисяч фунтів із сучасним смартфоном, навіть із найдешевшим, у якого об'єм сховища як мінімум у 6000 разі...

Чи так нешкідливі заздрість і розбрат?

Диявол знає, що заздрість і розбрат розривають навіть міцну дружбу. Він чудово розуміє, що якщо йому вдасться посіяти заздрість і розбрат між вами і дорогими вам людьми, то він зруйнує ваші взаємини з ними, хоч би якими хорошими і теплими вони були. Чи намагається він зіпсувати ваші стосунки з близькими вам людьми?

Диявол цілиться не лише у вашу дружбу з цими людьми, він ма...

Чоловік Божий, яким Ви можете стати: Шість кроків до духовної зрілості

Можливо, ви новонавернений. Ваш характер кардинально відрізняється від того, що було всього кілька років тому, але ви знаєте, що вам доведеться ще довгий шлях. А може, ви вже давно віруючий, але відчуваєте, що духовно зупинилися. Вам нелегко згадати, наскільки ви просунулися у духовному розвитку за останній рік.

Якщо ви підходите під ці характеристики, то ця стаття та дві її цілі &nda...

Повернення до Світла: Процес Реабілітації від Гріха

Життя кожної людини переплетено подіями та рішеннями, і часом це може призвести до гріхів, які принесуть з собою наслідки. Однак в християнській вірі завжди є шлях реабілітації і відновлення. У цій статті ми розглянемо процес реабілітації після гріха та можливість повернутися до благодаті і благополуччя, навіть після порушень.

1. Визнання гріха

Перший крок до ре...