Четвер 18 Квітень 2024   Українська  /   Русский       Пошук    

Думай позитивно

Запрошую тебе сьогодні поглянути разом зі мною на дійсність віри в житті. Вірити – означає здобути те, у що віриш. Нічого в житті не здійснюється без віри. Чим сильніше віриш, тим швидше досягнеш того, чого прагнеш. Що це означає?

Якщо хочеш купити будинок, мусиш мати в голові його образ. Якщо бажаєш придбати автомобіль, то, перш ніж зробити це, уявляєш собі, як він виглядатиме. Перед тим, як піти до крамниці щось купити, подумки складаєш список того, що тобі потрібно. Отже те, що прагнеш здійснити в житті, спочатку мусить з’явитися у твоїх думках та уяві. Якщо прийдеш до магазину, але зовсім не знатимеш, що тобі потрібно купити, то не зможеш нічого придбати. Не можеш купити будь-яке авто чи будь-який будинок. Мусиш мати хоча б загальне, більш або менш точне уявлення про те, що бажаєш придбати. Приходячи до крамниці, купуєш те, що міститься у твоїй голові, або, інакше кажучи, немовби з уяви й серця виймаєш та просиш дати тобі те, що вже є в тобі.

Отож, перш ніж що-небудь у житті здійсниться, воно спочатку мусить постати в дусі. Насамперед щось мусить з’явитися в тобі, щоб потім ти зміг це втілити й заволодіти ним. Щоб народити, мусиш завагітніти. Матір спочатку має відчути, що хоче народити дитину. Подібно й усе інше: чого прагнеш у житті, спочатку мусить виникнути у твоїй голові, твоєму серці, щоб потім могло стати реальністю.

Така ж ситуація з життям. Ти живеш таким життям, яке є в тобі. А в собі носиш той образ життя, який сформувався в тебе, починаючи від раннього дитинства й до сьогодні. Якщо в дитинстві тебе замало любили, якщо ти почувався в небезпеці або зазнавав знущань, якщо був хворим чи покинутим, тоді твоє життя є похмурим, чорним, сповненим сумнівів; а ще тобі постійно бракує сил, щоб щось здійснити. Тож якщо у твоєму серці панує сум і морок, то таким буде й твоє життя. Якщо тебе переслідують болісні спогади минулого, життя завдаватиме тобі болю.

Однак, якщо ти вирвешся з полону таких спогадів і спробуєш заполонити уяву гарними образами, вишуканими бажаннями, сповненими тепла, довіри й успіху, то вони врешті-решт стануть дійсністю. А якщо в дитинстві ти був упевнений, що мати й батько люблять тебе, якщо не пережив великих потрясінь, якщо в тобі постійно зростала довіра, а твоя уява розвивалася під впливом прекрасних образів природи, дружньої родинної атмосфери й спілкування з цікавими людьми, то твій дух володітиме низкою гарних, добрих образів, які ти втілюватимеш у життя.

Однак не буває життя без стресів і негативних вражень. А тому їх треба корегувати й завжди перетворювати на позитивні цілі та бажання. Отож, твоє життя залежить від величини й інтенсивности твоїх прагнень. Бо ти – істота, що розвивається згідно з вищим задумом. Ти здатен зробити набагато більше, ніж думаєш. Ти схожий на зерно пшениці, яке, прорісши, може стати новою рослиною та принести двадцять нових зерен пшениці. Ти – як жолудь, з якого може вирости десяти-, двадцяти-, тридцятиметровий дуб.

Образи в тобі, твої думки – це проекти, над якими спонтанно працює усе твоє єство. Якщо у твоїй свідомості пануватимуть позитивні образи, твій дух залучатиме всі твої здібності до того, щоб утілити їх у життя. Якщо ж перебуватимеш під владою негативних образів, це погано впливатиме на твоє життя.

У цьому полягає різниця між людиною, яка творчо працює й здатна, як юнак, реалізувати всі свої задуми, і особою зламаною, котра ні в що не вірить, а тільки жаліється й постійно зазнає невдач.

Віра – це ти. Вона реалізує та інтенсифікує в тобі те, що даєш їй як матеріял. Наповни сьогодні свою уяву та свій розум позитивними, світлими, сповненими успіху думками.

Нехай твій дух оновить тебе й подарує тобі нову батьківщину.

24.09.2023

Церква та єдність: Що означає бути членом Церкви, і як ми можемо жити у єдності з іншими християнами?

Церква - це об'єднання людей, які вірять в Бога та Його Сина Ісуса Христа. Бути членом Церкви - це не просто відвідувати богослужіння, але й жити в єдності з іншими християнами, підтримуючи їх та допомагаючи у їхніх потребах.

У наші дні, коли суспільство все більше розділене та конфліктне, єдинство у Церкві є особливо важливим. Як ми можемо жити в єдинстві з іншими християнами? Можливо,...

Три поради охочим почути Бога серед мирського шуму

Задолго донині, коли Європа ще тішилася науковим прогресом, Фрідріх Ніцше записав своє похмуре пророцтво: «Бог помер. Ми вбили Його» . На думку філософа, це страшне вбивство кидає тінь на майбутнє нашого світу, тож останні люди житимуть у мороці та холоді, у розпачі та втраченості.

Сьогодні, враховуючи успіхи технологій у створенні інформаційного шуму, він міг би сказати т...

Бог розраховує на вас!

Отже, брати мої любі,
будьте тверді, непохитні,
завжди процвітайте в Господній справі...
— 1 Коринтянам 15:58

Ви коли-небудь думали про кого-небудь: «Так, ця людина дуже надійна, на неї завжди можна покластися!»? А що ви мали на увазі, даючи людині таку високу оцінку? Які риси характеру найбільше привабили вас у ньому? І чи можна назват...

Життя – це боротьба

Людське життя, шановний читачу, – це боротьба. Нічого не можна здобути чи зберегти, не борючись проти неминучого розпаду та руйнівного впливу часу. Постійно треба втамовувати голод і спрагу, деколи мусимо вживати ліки проти хвороби; завжди маємо пильнувати, щоб не потрапити в автомобільну аварію, уважати, щоб не знищити взуття й одяг, доглядати за пам’ятками культури, берегтися від ...

Бути делікатним – означає глибоко шанувати життя!

Сучасна людина ні за чим так сильно не тужить, як за делікатністю. Життя настільки зматеріялізувалося й підпорядкувалося економічним інтересам та конкурентній боротьбі з іншими, що людина стала нині зовсім беззахисною і вразливою. Стосунки між людьми такою мірою раціоналізувалися й об’єктивізувалися, що здається, наче тепер уже все можна науково пояснити й обґрунтувати, а отже – дем...

Духовна боротьба: Що означає бути християнином у світі, де є зло та страждання?

Бути християнином в світі, де є зло і страждання, означає жити у постійній духовній боротьбі. Ми повинні захищати нашу віру і залишатися вірними Богу, незважаючи на зустрічені негаразди і спокуси.

Для того, щоб перемагати зло в своєму житті і в світі, ми повинні використовувати нашу віру. Нам потрібно бути твердими віруючими, знати Святе Письмо і молитися, щоб отримати силу і направленн...

Нехай моє сумління буде чисте

Залишімося сьогодні разом, щоби пізнати таємницю життя. Порозмовляймо про сумління. Існування сумління вказує на те, що людина вічна й незнищенна. У своєму сумлінні вона недоторканна, повністю захищена й безсмертна. Крім того, у сумлінні людина безмежно вільна, у ньому реалізує себе до кінця, торкається Бога. Тому немає нічого дивного в тому, що, топчучи власне сумління, людина топче в собі те,...

Молитва і богослужіння: Як ми можемо перебувати у постійному спілкуванні з Богом через молитву та участь у богослужінні?

Молитва і богослужіння є ключовими складовими нашого духовного життя, які допомагають нам находитися в постійному спілкуванні з Богом і підтримувати нашу віру. Існують різні способи молитися і участі в богослужіннях, і кожен з нас може знайти той спосіб, який найбільше відповідає нашим потребам і віруванням.

Молитва - це особисте спілкування з Богом, і вона може бути рі...

Що таке справжня свобода?

Нас як віруючих часто звинувачують у тому, що ми живемо обмеженим або навіть, більше того, скованим життям. Причому наводяться аргументи на кшталт того, що ви, ніби вимушені читати Біблію, молитися, відвідувати церкву, а не відвідувати якісь особливі розважальні місця і заклади, не ходите на дискотеки, не п’єте і не палите і багато що інше.

Зараз перед нами стоїть завдання дати ...

Знайдіть надію, коли друзі відпадають

Ви відчинили двері нашої квартири. Один із наших найдорожчих друзів передав нам свою Біблію та християнські книги. Наші серця стиснулися. Він був першим віруючим у нашому місті, і він більше не хотів брати участь у житті Христа. Через три роки нашого служіння за кордоном ми були спустошені.

Однією з найважчих проблем, з якими стикаються місіонери, є горе відступництва. Відступництво &...