Четвер 18 Квітень 2024   Українська  /   Русский       Пошук    

План Бога для тебе!

Кожен хоче повністю віддати себе своєму обранцю, щоб мати глибокий внутрішній зв'язок з ним, бути єдиним і палко коханим.

Але Бог каже християнинові:
«Ні, поки ти не зазнаєш повної радості від Моєї любові, поки не довіриш себе Мені цілком і повністю, поки в тебе не буде міцного і надійного зв'язку зі Мною, поки ти не зрозумієш, що тільки в Мені можна знайти відповідь твоїм бажанням, ти не будеш здатний на досконалі людські стосунки, які Я присвятив тобі.

Ти не зможеш прийти до повного єднання з іншою людиною, доки не з'єднаєшся зі Мною, відмовившись від решти, від усіх інших, будь-яких інших бажань і устремлінь.

Я хочу, щоб ти перестав будувати плани і дозволив Мені визначити твою долю, щоб Я міг влаштувати її найкращим чином! Я хочу тобі тільки добра! Будь ласка, дозволь Мені створити його для тебе. Просто продовжуй надітися на Мене і сподівайся на краще. Не переставай радіти в Мені.

Не турбуйся! НЕ ТУРБУЙСЯ!

Не виглядай, що інші отримали, не виглядай того, що хотілося б отримати. Ти повинен повністю зосередити свою увагу на Мені, інакше ти пропустиш те, що Я хочу явити тобі. І тоді, коли ти будеш готовий, я нагороджу тебе любов'ю прекраснішою, ніж ти міг колись собі уявити. Зрозумій, поки ви обоє не будете готові (а Я працюю в цей момент), поки ви не навчитеся любити Мене і отримувати задоволення від того життя, що Я приготував для вас, ви не зможете випробувати один до одного того досконалого кохання, яке служило б прикладом ваших стосунків зі Мною.

Дитя моє, Я дуже хочу, щоб у тебе було саме таке прекрасне кохання! Я хочу, щоб ти побачив у тілі відбиток твоїх стосунків зі Мною. І насолоджувався фізично і реально нескінченним єднанням краси, досконалості та любові, що Я пропоную тобі.

Пам'ятай, що я люблю тебе безмежно! Я Бог вірний! Будь щасливий!!!

Божі ліки від знедоленості

Майже кожному з нас хоч одного разу довелося випробувати почуття знедоленості. Але більшість із нас не усвідомили ні природи цього почуття, ні його наслідків.

Знехтуваність може бути відносно невинною. Але може виявитися і настільки глибоко ранить, що вплине на все ваше життя і торкнеться всіх ваших взаємин.

Наприклад, вас не обрали грати за спортивну команду шко...

Домашнє вогнище

«Любов довготерпить, милосердить, любов не заздрить, любов не звеличується, не пишається. Не бешкетує, не шукає свого, не дратується, не мислить зла. Не радіє неправді, а тішиться істиною; Все покриває, усьому вірить, все сподівається, все переносить. Любов ніколи не перестає, хоч і пророцтва припиняться, і мови замовкнуть, і знання скасується» 1 Коринтянам 13:4:...

Радість життя в Ісусі Христі

«Тож немає нині жодного засудження тим, що у Христі Ісусі живуть не за тілом, а за духом, бо закон духу життя у Христі Ісусі звільнив мене від закону гріха та смерті» (Римл 8,1-2).

Одне з основних завдань дітей Господа навчитися жити в новій природі – у Дусі Христа, щоб дияволське тіло успадковане від загиблого Адама було розп'яте. Згадаймо повчання Господа сто...

ТВІЙ СВІТ

У мене маленький світ, але мені його вистачає!
У тебе маленький світ? А він наповнений Світлом?
З одного боку: ми не маємо права порушувати межі будь-якого світу, намагатися, хоч крапельку, чогось привносити в інші світи, але ми запитуємо: а твій світ наповнений Світлом? Тобі, друже мій, тепло? Ти не самотній у своєму пошуку? Тебе не змучило свідомість самотності та власної нікчемност...

Бог любить тебе

Любов Божа до нас відкрилася в тому, що Бог послав у світ єдинородного Сина Свого, щоб ми отримали життя через Нього. У тому любов, що не ми полюбили Бога, але Він полюбив нас і послав Свого Сина на милосердя за наші гріхи.
1-е послання Іоанна 4:9,10

Бог піклується про тебе, як про дитину Свою, про своє творіння.

Бо Ти вчинив мої нутрощі, і виткав мене в утробі м...

Радійте!

Одна із заповідей Спасителя і Господа нашого Ісуса Христа говорить: «Завжди радійте!»

— Господь це говорив навіть тоді, коли лишалися дні та години до Його хресних страждань. Радість — якесь почуття задоволення потреб людського духу, розуму, серця, душі. Коли цей стан властивий нам, ми виконані життєвими силами. У давнину премудрий Соломон сказав: «Серце ра...

Зцілення душі

Дорогий друг!
Чи доводилося тобі спілкуватися з людиною, у якої на перший погляд, начебто все нормально, а копнеш глибше – відчуваєш, що там не душа, а суцільна рана? Біль від ран на тілі в жодне порівняння не йде з болем душевних ран. Такі рани затягуються повільно і дуже важко...
Хто краще за тебе знає про це?! Хто краще за тебе знає, що таке бути знедоленим, що...

Прокинься, душа моя

Ми ніяк не можемо собі зрозуміти, що живемо щодня заново. І що там щодня? - Кожну мить! Ми дивовижно обожнюємо ховатися в кокони свого страху. Звикаємо, що ось така течія життя – будинок – сім'я – робота – це і є найголовніше! А решта – не існує! Рано-вранці (щоб не запізнитися!) біжимо на роботу, швидше сховатися в метро, і ось уже мч...

Радість життя

…Радість віри, що дає життя,
нехай як сонце в нас горить!

Радість - одна з позитивних основних емоцій людини, внутрішнє почуття задоволення, задоволення та щастя є позитивною внутрішньою мотивацією людини. Радість вважається протилежним смутку, смутку.
Чому ж є життєва радість? Бо без радості не можна. І в кому перебуває радість – той і радіє.&nb...

Радійте!

..радійте з того, що ваші імена написані на небесах. Лк.10:20

Так Ісус одного разу відповідав Своїм учням. Чи знаєш ти, що Він і твоє ім'я хоче записати в Книгу Життя? Ти, напевно, відгукуєшся на ім'я, записане у земних списках та документах. Але чи записано твоє ім'я у Небесній Книзі, Книзі Життя? Ти маєш знати це. День, коли твоє ім'я було занесено на ...