Четвер 18 Квітень 2024   Українська  /   Русский       Пошук    

Про Радість

Моя радість ллється як дощ, вона тече і чути шум її струмка. Походження не супроводжується сміхом, немає пафосного стану душі, це зовсім інше почуття, яке не тимчасове і зникає, але летить. 

Воно раптом падає і з розмаху розбивається об землю, то раптом підіймається проти всіх законів і йде далеко в небесну далечінь, куди забирає всі мої мрії і всю мою сутність. І це почуття радості переслідує мене постійно, не дві хвилини чи один день, але постійно живе у мені. 

Як я щасливий усвідомлювати присутність Господа в моєму житті, дуже радий усвідомлювати дарований мені порятунок і це підносить над суєтою як ніщо інше в моєму житті. Відчуття постійного польоту не втрачається зі зміною настрою, погоди чи життєвих обставин. 

Радість у Христі вона відчувається духом, вона живиться Духом, вона поза та у всьому. Важко пояснити те, що вище, важко описати те, що глибше, важко намалювати те, що невидимо, але повноцінно та багатогранно відчувається. Я молюся за вас, щоб і ви мали таке ж почуття радості.

Жага щастя та потреба в Радості

Кожна людина на землі хоче і прагне бути щасливою та радісною. Але не завжди ми добре розуміємо, що таке справжнє щастя і що таке справжня радість. І тому наші прагнення на щастя нерідко звертаються в гонитву за примарами, а радість так легко змінюється зневірою, тугою та розчаруванням.

А тим часом спрага щастя і потреба в радості – це не якесь суєтне бажання, не прим...

Що таке християнська радість

Джон Пайпер,
доктор богослов'я, пастор

Як нам жити, щоб разом з Богом ми могли прославити Бога? Як же нам підкоритись меті Творця Всесвіту, Який створив усе заради Себе? Заради того, щоб показати і звеличити Свою досконалість і славу по всьому Всесвіту! Як же нам досягти тієї самої мети? Я відповідаю: Насолоджуйтесь Богом понад усе! Бог прославляється у ...

Про радість

Життєрадісність – це не просто властивість темпераменту. Це якість, яка дуже потрібна мені і нашим сестрам у роботі, тому ми повинні навчитися радіти, вирощувати радість у наших серцях.

Радість множить наші сили, душевні та фізичні. Сестра, яка розвиває дух радості, менше втомлюється на роботі і завжди готова йти до людей і нести їм добро. Радісна сестра – ...

Завжди радійте!

Напевно, немає на землі такої людини, яка не хотіла б бути завжди задоволеною, радісною та щасливою. Але, скажете ви, чому мені радіти, коли на землі стільки горя, сліз, ворожнечі і неправди.
Писання говорить нам:
Філ. 4:4 Радійте завжди в Господі. і ще кажу: радійте.
2 1Фес. 5:16 Завжди радійте.
Звичайно, важко радіти, коли на серці сум, а очі застилає н...

Позитивна позиція

Зигмунд Фрейд з 28-річного віку намагався позбутися душевних мук за допомогою кокаїну і вважав, що почуття щастя важко зазнати і що постійне відчуття «нещасливості» – доля більшості людей. Він писав: «Що хорошого для нас у довгому житті, якщо воно важке і позбавлене радостей і якщо в ньому так багато нещасть, то ми можемо лише вітати смерть як рятівницю?»

Про Радість

Чи думав ти, що таке радість? Можливо, ти скажеш, що радість – це веселощі, сміх, тріумфування. Можливо для тебе радість – це умиротворення, захоплення чи розчулення.
Можливо, ще щось, про що я не знаю…


Знаєш, усе це прояви радості, але не сама радість. Радість – це стан серця! Радість – не тоді, коли все добре і хочеться рад...

Любов Отця

Моє дитя, може, ти не знаєш Мене, але Я знаю про тебе все
. (Псалом138:3) і навіть волосся на твоїй голові пораховане... (Матв.10:29-31)
Бо Я створив тебе за образом Моєму... (Буття1:27)
Мною ти живеш і рухаєшся, і існуєш... Діяння17:28)
Перш, ніж утворив тебе в утробі, Я пізнав тебе... (Єремія 1:4-5)
Я вибрав тебе перед створенням світу (Ефесянам1:11-12)
Ти -...

Що таке християнська радість

Як нам жити, щоб разом із Богом ми могли прославити Бога? Як же нам підкоритись меті Творця Всесвіту, Який створив усе заради Себе? Заради того, щоб показати і звеличити Свою досконалість і славу по всьому Всесвіту! Як же нам досягти тієї самої мети? Я відповідаю: Насолоджуйтесь Богом понад усе! Бог прославляється у вас найбільше тоді, коли ви знаходите максимальне задо...

Бог любить тебе таким, яким ти є!

Бог любить тебе! Він любить тебе зараз, не вчора і не завтра, а цієї хвилини. Він любить тебе таким, яким ти є.

Він створив тебе особливим і єдиним. У всьому світі немає подібного до тебе. Він створив тебе за своєю подобою та образом. Створив для радості, щастя, кохання!

Я розумію, тобі може бути зараз важко. Може, ти в розпачі, життя втратило...

Хто ви?

Багато хто дивиться, але бачать лише одиниці. Люди мистецтва дивляться навколишній світ особливими очима. Вони на звичайний камінь дивляться іншими очима, тому що бачать у ньому майбутній витвір мистецтва, майбутню скульптуру.
Коли світ відкидає вас, т.к. не бачить у вас внутрішньої цінності, і ви опиняєтеся поза суспільством, Бог знаходиться поряд з вами і не відкидає вас.&...