Четвер 23 Травень 2024   Українська  /   Русский       Пошук    

Мрійте про неможливе

Сподіваюся, що у кожного з вас є в серці бачення чи мрія про щось більше, ніж те, що ви маєте зараз. У Посланні до Ефесян 3:20 говориться, що Бог здатний зробити незрівнянно більше, ніж ми просимо або мріємо.

Не треба дурити себе. Розмірковуйте, просіть Бога багато про що і вірте, що отримаєте це. Розширіть свої горизонти: просіть Господа про велике, вимагайте неможливого. Я завжди кажу, краще просити Бога багато про що і отримати половину, ніж просити про щось незначне і отримати це.

Однак нерозумно лише мріяти та просити. Не забувайте, що підприємство будується наполегливою працею та мудрим плануванням. Мрії про майбутнє – це можливість, а не те, що я називаю впевненістю чи певністю. Іншими словами, ваші мрії, можливо, здійсняться, а можливо – і ні. Якщо ви хочете втілити їх у реальність – докладіть зусиль, багато зусиль.

Побачивши двадцятирічного атлета, який виграв золоту медаль на Олімпійських іграх, ми розуміємо: він присвятив цілі роки інтенсивним тренуванням, тоді як інші просто розважалися. Швидше за все, він менше відпочивав і веселився, ніж його друзі, проте його захопленість справою значно допомогло йому у розвитку власного потенціалу. І тепер він має те, що доставлятиме йому радість до кінця життя.
Багато людей не люблять чекати, вони хочуть отримати все й одразу. Заради миттєвих насолод вони нехтують довгостроковою перспективою і не вкладають у своє майбутнє.
Не починайте справу лише для того, щоб отримати насолоду від процесу, прагнете стати першим у тому, що ви робите. Біжіть, щоб здобути перемогу! (див. 1 послання до Коринтян 9:24-25).

Кожній людині Бог приготував прекрасне життя, все, що вам потрібно, – це сильне бажання пізнати волю Божу для свого життя. Моліться, щоб дізнатися про своє призначення. Простирайтесь до Бога, переборюючи всякі незручності, не звертаючи уваги на мінливі почуття, і Він відчинить перед вами двері, дасть силу, про існування яких ви й не підозрювали!

Друг дитинства

Жили двоє сусідів. Перший купив кролика своїм дітям. Діти іншого сусіда попросили, щоб і їм купили якусь домашню тварину. Батько купив їм щеня німецької вівчарки.
Тоді перший сказав другому:
- Але ж він з'їсть мого кролика!
- Ні, подумай, моя вівчарка - щеня! Вони зростатимуть разом, стануть друзями. Проблем не буде.
І схоже було на те, що господар с...

Любов до старих батьків

Сьогодні ти роздратований, що твої батьки старі та повільні. Вони перетворилися на тягар, на гальмо для твого напруженого життєвого графіка. Ти відчуваєш за них сором перед своїми друзями.
Зрозумій, зараз твої батьки старенькі, і це твій шанс відповісти їм, вирости у своєму коханні, навчитися по-справжньому любити.
Проблема не в них. Це ти забув, що таке кохати. У ...

Чому вчить Біблія

I. ВСТУП.

Господи дай мені терпіння

Ми часто молимося саме таким чином, просто і без зайвих роздумів говоримо: «Господи дай мені терпіння!», або «Господь наповни моє серце любов'ю!», ну і ще «Навчи мене Отче смиренності».
Молимося і припускаємо, що терпіння впаде на голову як сніг у січні. Прокинувся, а він уже лежить, і я вже такий терплячий, далі просто нікуди, просто переповн...

Начищені черевики

Він ходив перед Господом майже сорок років.

За його чистоту та миролюбність, сусідки, ще по юності назвавши його Ігорьок, так і продовжували ласкаво до нього ставитися.

Він зберіг довгі роки і тихий голос, і доброту інтонацій.
Любив годинами перебувати у молитовному спілкуванні з Господом, навіть просто сидячи на лавці у дворі. За відстороненим, наповне...

ПРИТЧА Язик за зубами

Якось поскаржився один чоловік мудрецю:

— Усі кажуть, що я не вмію тримати язика за зубами, навіть називають кляузником. Чесно кажучи, я багато лихословив у своєму житті. Як мені тепер виправити всі необдумані слова? Мудрець сказав:

— Візьми перову перину, піднімися на найвищий дах і розвій пір'я за вітром. Після повертайся до мене, я чекати...

Две дороги

Зустрічалися на роздоріжжі дві дороги. Вузька та широка.
— Зовсім ти себе запустила: вся в гострому камені, колдобинах, колючим тернням заросла! - Почала дорікати широка вузьку. — Твої мандрівники того й дивись помруть від втоми чи голоду! Чи то річ я: гарна, гладка! Уздовж мене кафе, ресторани, будинки з усіма зручностями. Живи — веселись!

Вірність

Надворі було холодно. Сипав дрібний сніжок. Олена поверталася додому після вечірніх зборів, на які запросила її подруга по роботі. Цього вечора вона присвятила своє життя Господу. На серці було легко та вільно. Тяжкий гріховний вантаж був знятий люблячою рукою Спасителя. Олена поспішала додому, щоб якнайшвидше розповісти про все своєму чоловікові; вона була вп...

Завтра можеш не встигнути

Часто ми думаємо що встигнемо зробити останній крок, але виходить інакше.
Коли ми говоримо собі, а-а завтра перепрошую то зазвичай завтра вже людина собі більше накрутила ніж сьогодні і ставати важче попросити вибачення, а ще важче цій людині простити тебе.
Буває коли нам треба сісти і підготуватися до навчання, доповіді, розмови чи поїздки, а ми говоримо завтра, але завтра вже ми не ...

Лист Бога до тебе:

Я задоволений тобою!
Ти дорогий для Мене! Я ціную твою щирість, коли ти ділишся зі Мною своїми болями і проблемами. Ти дорогий для Мене! Я ціную кожну хвилину, яку ти проводиш зі Мною! до Мене!
Часто ти потребуєш запевнення, що Я задоволений тобою.Але Я задоволений тобою не тільки тоді, коли ти відчуваєш близькість Моєї присутності.Наші
з тобою взаємини побудовані на коханні.Я лю...