Четвер 18 Квітень 2024   Українська  /   Русский       Пошук    

СВІТЛО СИНА БОЖОГО

«Бо Бог, що звелів з темряви світити, осяяв наші серця, щоб просвітити нас пізнанням слави Божої в особі Ісуса Христа»
(2 Кор. 4:6).
Сонце дає землі життя та здоров'я. Без нього ми б замерзли. Без сонця, яке вбиває мікробів, багато хвороб вийшли б з-під контролю. А без світла Сина Божого не було б надії, ми не знали б, якого життя Він чекає від нас, отже, не було б надії на вічне життя. Я багато думала про сонце і дійшла висновку, що мої стосунки з Сином Божим схожі на відносини землі з гігантською кулею, яку ми називаємо сонцем. Сотні років людина думала, що земля є центром всесвіту, а сонце обертається довкола нас. Так нам здавалося. Коли Коперник сказав, що земля обертається довкола сонця, люди в один голос закричали: «Єресь!». Сьогодні нам так само важко визнати, що ми не є центром всесвіту. Ми народилися з думкою про те, що життя обертається довкола нас. Коли ми виросли, ми дізналися, що це не так, але ми надто егоїстичні від природи. Нам хочеться робити те, що, на нашу думку, є правильним, ми хочемо їсти те, що нам подобається, слухати те, що нам хочеться. Ми обманюємо себе, думаючи, що можемо зробити щось за своєю сваволею і наслідків не буде. Але чим більше ми грішимо, чинимо по-своєму, тим щільніша темрява, яка огортає наші серця, самообман так затуманює наш зір, що стає майже неможливо побачити промені світла Сина Божого, який намагається висвітлити наш шлях. Сатана (бог століття цього) щосили намагається зберегти істину про зарозумілість живої. Він знає, що ми не можемо дивитися у двох різних напрямках одночасно. Тому, якщо він відволікатиме нас нашими потребами та бажаннями, ми продовжимо спотикатися у темряві. Так ми втратимо світло Сина Божого, Який веде до справжнього джерела життя, каже нам, щоб ми чинили з людьми так, як ми хочемо, щоб чинили з нами, спонукає любити інших так само, як Бог полюбив нас, і стверджує, що перший стане останнім. Настав час подивитися на нашу впевненість у правильному ракурсі і почати обертатися навколо Сина праведності, дозволяючи теплу Його любові та світла Його Слова зцілити нас від егоїзму, холоду, темряви та гріха.
Господи, допоможи мені відвернутися від власного егоїзму і дозволити Своєму Сину висвітлювати моє життя.

Коли ми просимо про щось Бога

Коли ми просимо про щось Бога, треба молитися з вірою та терпінням, і тоді обов'язково дочекаємося відповіді. Адже коли людина молиться з вірою, Бог певним чином зобов'язаний виконати те, про що він просить, щоб не осоромити цю віру. «Майте віру і не сумнівайтеся» (див.: Мт. 21, 21), – наказав Господь. Отже, якщо «не засумніємося», просячи про щось Б...

Заспокойтесь і візьміть себе в руки!

Сьогодні, напевно, немає жодної людини, яка б не страждала від стресу. Стрес став звичайним явищем. Невеликий стрес не створює серйозних проблем, але якщо стрес набуває затяжної форми, у нас починаються проблеми.

Наприклад, стілець служить у тому, щоб у ньому сидіти. Його зробили з таким розрахунком, щоб він міг утримувати певну вагу. Якщо ви використовуватимете с...

Зміст життя

Якось один мудрець, стоячи перед своїми учнями, зробив таке. Він узяв велику скляну посудину і наповнив її до країв великим камінням. Зробивши це, він запитав учнів, чи повна судина. Всі підтвердили, що повний.

Тоді мудрець узяв коробку з дрібними камінчиками, висипав її в посуд і кілька разів легенько струснув його. Камені розкотилися в проміжки між великими каме...

Притча «Секрет щастя»

Якийсь купець відправив свого сина до найголовнішого мудреця за секретом щастя. Сорок днів юнак йшов пустелею, доки не побачив прекрасний замок. Там жив мудрець, якого він шукав.

Проти очікувань, замок зовсім не був схожий на самотню обитель праведника, був сповнений народу: снували, пропонуючи свій товар, торговці, по кутках розмовляли люди, маленький оркестр виводив ніжну...

Бог завжди дає перемогу

Але подяка Богу, Який завжди дає нам тріумфувати в Христі і пах пізнання про Себе поширює нами у будь-якому місці." (2 Коринтянам 2:14)

Якщо Ви прочитаєте 1-й і 2-й розділ 2-го Послання до Коринтян, то побачите, що цю надихаючу фразу Апостол Павло написав після опису важких обставин, у яких він опинився. Чомусь деякі віруючі гадають, що ті, хто проповідує про силу і перемог...

Про воду і криницю

Якийсь чоловік, відчуваючи нестачу води, почав просити Бога дарувати йому воду. Довго він молився Богові своїм проханням. Нарешті почув голос Божий: «Я можу дати тобі воду, багато води.

Але в що ти приймеш її та в чому збережеш? Спочатку викопай колодязь. І Я наповню його чистою, прохолодною водою!

Підготуй своє серце і благодать негайно з'явиться...

Марфіно служіння

У гості приїхав брат із далекої церкви. Благословенний брат. Суворий брат. Улюбленою його проповіддю була тема ходіння та уваги Слова Божого. Часто він виступав з викриттями сестер, що багато часу приділяють господарству, життєвій метушні і тому мало часу залишається на вникнення Слова Божого.
Одностайно сестри вирішили розстаратися:
- Не засмучуватимемо брата.

БЕЗ ПЕРЕДСУМКІВ І ПОПЕРЕДЖЕНЬ

«Я дивлюся не так, як дивиться людина; бо людина дивиться
на обличчя, а Господь дивиться на серце” (1 Сам. 16:7).
Коли я був дитиною, лиходіями у фільмах завжди були індіанці, байдуже, апачі, команчі чи черокі. Хороших індіанців не існувало ні у вестернах, ні у фільмах про піратів.
У підлітковому віці мені подобалися фільми про війну, там лиходіями були япон...

Наскільки велика любов Господа до нас

Сьогодні я хотів би поділитися з вами про те, наскільки велика любов Господа до нас.

У світі, де стільки насильства, зла та неправедності, ми можемо часто почуватися безпорадними та самотніми. Ми можемо відчувати, що ніхто нас не розуміє, що ніхто не дбає про наше життя. Але це не так. Всевишній Бог любить нас незмірно і ніколи не залишить нас у біді.

Бог до...

Від страждань до слави

А якщо ми (Його) діти, то також і спадкоємці; ми спадкоємці Божі, і співспадкоємці Христові (ми розділимо Його спадщину з Ним); тільки коли ми хочемо розділити з Ним Його славу, нам доведеться розділити Його страждання.

– Послання до Римлян 8:17

Щоразу, коли нам хочеться одного, а Дух Святий каже нам зробити щось інше, то, послухавшись Його, ми, безсумнівно...