Неділя 03 Березень 2024   Українська  /   Русский       Пошук    

Десять способів невдало одружитися

Мабуть, усі знають милу романтичну комедію "Як втратити хлопця за десять днів" із Кейт Хадсон і Метью МакКонахі у головних ролях, тому переповідати не буду. Але для тих, хто все ж не в курсі, суть така: журналістка заради статті повинна продемонструвати на практиці типові помилки дівчат, які призводять до того, що хлопці втікають і роблять так, щоб їх більше не знайшли.

А ми підемо далі й поговоримо про десять способів невдало одружитися. І зауважте, люди роблять це у реальному житті не заради статті чи пари, а просто тому, що, одружуючись, думають не про те, як житимуть разом решту свого життя, а про те, наскільки вражаючим буде їхнє весілля. Чому саме десять? Бо люди повинні мати вибір навіть у тому, як саме псувати собі життя. Насправді, достатньо використати й один спосіб, аби перетворити подружнє життя на маленьке пекло; але є і такі відчайдухи, які використовують одразу декілька — мабуть, щоб закріпити ефект. Реальне життя — це зовсім інше кіно. Ну що ж, беріть попкорн, і ближче до справи.

Спосіб перший: зосередьтеся на "хімії" - коли ви разом відчуваєте особливе з'єднання, і це є найголовнішим аспектом, всі інші речі стають менш важливими. Не треба переживати за інші якості, такі як доброта, відповідальність, бажання мати спільних дітей, стриманість і чесність - вони стають на другий план, коли є ця "хімічна спільність". Але після одруження ви можете зрозуміти, що деякі процеси змінилися, і нові не розпочинаються - важко знайти спільну мову з егоцентричною особою, яка не бажає брати на себе відповідальність, не думає про інших, не вміє вирішувати проблеми, і тільки очікує від інших. Щоб уникнути переходу від "хімічної реакції" до гострої ненависті після одруження, важливо розробити новий спосіб взаємодії, щоб ваші стосунки функціонували гладко.

Другий підхід: чи є у вас певні сумніви чи незадоволення щодо характеру, поведінки чи поганих звичок вашої потенційної "другої половинки"? Не переживайте зазади. Переконайте себе, що людина зміниться після одруження, і не реагуйте на це. Ігноруйте чиїсь недоліки і нехай існує у вас переконання, що через кохання він/вона стане кращою версією себе і припинить робити все, що вас турбує. Якщо ви не готові приймати, терпіти і радіти життю з цією людиною такою, якою вона є зараз, то буде глибоке розчарування через відсутність будь-яких чудових змін. Вітаємо, ви розпочали шлях у чистилищі, і ваша сім'я може стати місцем, де вам не захочеться повертатися.

Спосіб третій: не турбуйтесь про те, наскільки співпадають ваші інтереси та життєві цілі. Ми живемо в іншому часі, індивідуалізм зараз у тренді! Неважливо, чи маєте ви різні рівні духовного розвитку, чи вас цікавлять різні речі і у вас зовсім інші життєві мети. Головне, як вже було сказано в пункті 1, - це "хімія"! Тож не варто хвилюватися через це. Проте, після декількох років, ви можете відчути, що заборгованості все-таки існують, але вам їх не віддали. Це може викликати вас негативні почуття розчарування та образи. Шкода за втраченим часом і болем від взаємних обвинувачень, що можуть підірвати вашу сім'ю і вести до складних рішень про майбутнє. Як виглядає життя для тих, хто сподівався на щасливий союз, але не давав нічого один одному?

Спосіб четвертий: ігноруйте психологічні та емоційні відмінності між статями. Вашим девізом може стати "Мій світ, мої правила". Проте, якщо вам все-таки вдасться переконати когось одружитися з вами, це вже є особливим випадком, який вартий окремого розгляду.

Спосіб п'ятий: чи можна мати статеві відносини до одруження? Звісно, це можливо. Церква може бути далеко від сучасних тенденцій. І Божі Заповіді були написані так давно! Нині мало хто дотримується їх. Живіть разом, перевірте, чи сумісна ваша сексуальна гармонія. Секс без зобов'язань може бути веселою справою, з одного боку, але з іншого - це може завдати шкоди глибоким відносинам, оскільки відносини можуть зосередитися на фізичному аспекті, виключаючи спілкування. Інколи безвідповідальний статевий контакт може призвести до неочікуваної вагітності, і ця ситуація може породити напругу і конфлікти. Врешті-решт, недбалість може підірвати вашу сім'ю і викликати негативні наслідки.

Спосіб шостий: віддавайте перевагу няшним істотам, які вас привертають своїм виглядом, самовпевненістю або гарним автомобілем. Не турбуйтесь про глибокі бесіди про життя, відповідальність і довіру. Чому б не розглядати ваше життя як безперервну вечірку, безтурботну подорож і феєрверк яскравих вражень? Чому б не планувати своє життя без хвороб, втрати роботи та труднощів? Поруч із вами повинні бути ті, хто вміє насолоджуватися життям, а не навантажувати вас. Не так? Тоді, можливо, варто задати собі питання про повагу і довіру до партнера перед одруженням. Ой? Ви вже одружені? Тримайтеся, бажаю успіхів у роботі та щастя!

Спосіб сьомий: не треба звертати увагу на те, що ви не можете бути собою поруч із коханою людиною до кінця. Завжди можна обрати свою роль і представляти те, що несете на вас. Втомились від цього? Хочете відчути справжню відвертість, але не відчуваєте довіри до вашого партнера? Не переживайте, рано чи пізно ви знайдете когось, хто вас почує, зрозуміє і пригорне. І от ви вже розглядаєте подання про розлучення і консультуєтеся з настоятелем щодо подання цього клопотання до церковного суду.

Спосіб восьмий: чи відчуваєте себе самотніми та нещасливими? Ваше життя пусте і позбавлене радості? Ви часто перебуваєте на межі поганого настрою та депресії? Психологи — це для слабких, чи так ви вважаєте? Одружіться. (Зробіть нещасним ще когось). Це єдиний спосіб визначити, що проблема в середині вас. Лише створивши сім'ю, ви побачите, що ваше почуття самотності та схильність до депресії не зникають. Ваше одруження може бути деструктивним, і це може робити вас і вашого партнера ще нещаснішими. Настав час задуматися над тим, чи дійсно психологи для слабких.

Спосіб дев'ятий: ви вдаюте, що ніколи не конфліктуєте. Це виглядає чудово, чи не так? Ви завжди уникатимете суперечок? Ви є прикладом ідеальної пари, якщо не звертати увагу на те, що ви не вирішуєте проблеми і просто приховуєте їх. Усі вас сприймають як вдалий приклад. Але чи зручно вам самим жити у відносинах, де ви не бажаєте вирішувати розбіжності? Рано чи пізно усі ваші незадоволення нагромадяться і спричинять серйозну кризу. Настав час подумати, чи не час вирішувати конфлікти, інакше ви ризикуєте втратити один одного.

Спосіб десятий: жоден із вище вказаних підходів вас не переконав? Можливо, цей? Одружіться з кимось "безхребетним", знайдіть собі когось, хто буде вас повністю підкорятися, бо що може бути краще, ніж мати когось, хто вам повністю підкоряється? Так, ця людина може бути безініціативною, не вміти приймати рішення, і не мати власних переконань. Але ви зможете керувати нею, і вона завжди буде робити те, що ви їй скажете і хотітиме те, що ви хочете. Звісно, вам доведеться завжди контролювати її і брати на себе відповідальність, але це ж незначні труднощі, чи не так? Чому б вам раптом захотілося, щоб ваш партнер мав свої амбіції та цінності? Ну це ж риторичне питання.

Як бачите, багато з цих порад є надто спрощеними та негативними підходами до створення та підтримання стосунків. Важливо пам'ятати, що щасливі відносини вимагають зусиль, відкритості, розмов та взаєморозуміння. Навіть ускладнені стосунки можуть бути виправлені, якщо ви готові працювати над ними та вести конструктивні діалоги. Надіюсь, ці поради допоможуть вам краще розumіти важливість здорових та збалансованих стосунків.

21.10.2023

Ідеальний вибір супутника життя

У більшості з нас на момент дорослішання сформовано ідеальний образ людини, яку хотілося б любити, з ким хотілося б створити сім'ю, виховувати дітей. На основі свого життєвого досвіду люди самі вирішують для с...

Посібник з листування з протилежною статтю

Нет нічого зручніше листування онлайн.

Пальцем проводиш екраном і відправляєш слова підбадьорення другу, нагадування колегі або любовне послання чоловікові.

Найдивовижніше – я вже не пам'ятаю часу, коли не було таких повідомлень.

Останні 20 років стали справжньою революцією у суспільстві. Смартфони, соціальні мережі, інші технологічні досягнення – м...

Життя християнської молоді: прагнення принципам Божого Царства

Християнська молодь прагне жити за принципами Євангелія і дотримуватися Божих заповідей. Вони шукають істину і свою життєву мету в Богові, і намагаються жити відповідно до Його волі.

У сучасному суспільстві молодь часто стикається з різними спокусами та спокусами, які відволікають їх від Божих принципів. Однією з таких спокус є тілесне життя, яке стає все більш поширеним у ...

Християнський спосіб життя: Як застосовувати християнські цінності у повсякденному житті, включаючи відносини, фінанси та моральні рішення

Християнські цінності - це не просто слова, а певний спосіб життя, який має відображення в усіх сферах нашого буття. Якщо ми хочемо дійсно жити за Божими принципами, то ми повинні застосовувати ці принципи у нашому повсякденному житті, включаючи відносини, фінанси та моральні рішення.

Одним з головних принципів християнського життя є любов до Бога та до ближнього свого. Це означає, що м...

Як зрозуміти, що ця людина — «та сама»?

Якщо ви неодружені або перебуваєте на етапі побачень, швидше за все, вам спадало на думку таке запитання:

«Як дізнатися, чи це «та сама, для мене» людина?»

У Книзі Буття написано: «Але для людини не знайшлося помічника, подібного до нього».

Це слово " подібний " визначається як " сумісний ". Адам шукав когось ...

Чому молитва важлива, як покращити своє молитовне життя, і як молитися навчально.

Молитва - це спосіб зв'язку з Богом, який відкриває перед нами можливість висловити свої потреби, подяку та покаяння. Для молодого християнина молитва є невід'ємною частиною його духовного життя, і варто навчитися молитися наставительно, щоб поліпшити своє молитовне життя.

  1. Важливість молитви

Молитва - це спосіб відкрити серце Богу та побачити світ інакше. Це дає м...

Як християнська молодь може впоратися із пробудженням любові?

Це питання, яке займає розум багатьох батьків і духовних наставників, адже вони знають, що ці почуття можуть призвести до небажаних наслідків, якщо вони не контролюватимуться.

По-перше, християнська молодь повинна розуміти, що любов – це не лише фізичний потяг, а й духовний. Кохання – це стан душі, коли ти готовий жертвувати собою заради іншої людини. Тому, перш...

Молодіжне служіння: Як молоді християни можуть служити у своїх церквах і спільнотах, включаючи організацію молодіжних заходів, служіння нужденним та проповідь євангелії.

Молодіжна служба – це важлива частина життя церкви, де молоді християни можуть виявити свої дари та таланти, а також служити Богу та своїм братам і сестрам. У цій статті ми розглянемо, як молоді християни можуть служити у своїх церквах і спільнотах, включаючи організацію молодіжних заходів, служіння нужденним та проповідь євангелії.

Насамперед молоді християни можуть організовувати моло...

Як побудувати щирі та чесні стосунки?

У наш час багато молодих людей шукають своє місце в житті, прагнуть успіху та матеріального благополуччя. Однак, для християнської молоді, основним пріоритетом має бути прагнення життя, заснованого на принципах Божого Царства. Це означає, що вони повинні керуватися Біблією та принципами, які проповідує Ісус Христос.

Однією з важливих сфер життя молоді є відносини. Хрис...

Ізучення Біблії: Як створити здорову звичку читання Біблії та як застосовувати її в житті молодого християнина

Ізучення Біблії - це важлива складова частина християнської духовності. Біблія містить в собі найважливіші історії, настанови та поради для нашого життя. Проте, не кожен християнин має здорову звичку читання Біблії та застосування її в своєму житті. У цій статті ми поділимось кількома порадами, як створити звичку читання Біблії та як застосувати її в житті молодого християнина.

  • Р...