Неділя 03 Березень 2024   Українська  /   Русский       Пошук    

Про шлюб і сімейне життя

Відомо, що навіть через декілька років після непорожніх стосунків з іноземцями під час міжнародних фестивалів і спортивних олімпіад, наші українські жінки народжували дітей, які не були схожі ні на батька, ні на матір, але були схожі на іноземця. Існують випадки, коли за гріхи матері страждали їхні доньки, які народжували дітей, подібних до іноземця, хоча вони ніколи не мали фізичного контакту з іноземцями. Це сталося через генетичну мутацію хромосомного ланцюга, ініційовану позашлюбними стосунками, навіть за декілька років до створення родин. Такі сімейні трагедії були наслідком цього.

Ми досі говорили про передачу фізичних ознак батька, але чи можуть його душевні якості бути передані? Так, і це найважливіший аспект. Навіть враження та емоції матері можуть вплинути на генетику. Душа впливає на тіло, і почуття матері передаються дитині, яка росте в її утробі. Що мати думає та відчуває має вплив на генетичний спадок дитини, і вона може народити дитину, подібну до того, кого кохала вперше, через почуття, які вклала в цю дитину. Святий Амвросій Медіоланський називав це "даром першого шлюбу" від Бога. Це відбувається навіть без фізичної близькості, тому наші предки дуже суворо ставилися до цноти перед шлюбом, знаючи про це. Вони відділяли жінок від непристойних стосунків, оскільки вони вірили, що від розпусної жінки не можна очікувати благополучної дитини. Такі традиції були в багатьох культурах, і вони визнавали необхідність збереження цноти перед шлюбом.

Відомо, що секс до шлюбу часто не дає свободу, а є наслідком рабства людських страстей. Секс перед шлюбом нерідко веде до незадоволення та розчарування. Часто жінки відчувають себе використаними, коли віддають своє тіло на одну ніч. Такі стосунки залишають погані спогади та травмують душу. Для багатьох жінок і дівчат це стає справжньою реальністю, і вони вирішують більше не мати стосунків до шлюбу.

Заявляють, що секс створює атмосферу довіри, але це не завжди правда. Довіра будується на чесності, відповідальності, взаємному розумінні і віддачі від серця до серця, а не лише на фізичній близькості. Багато молодих жінок стають жертвами митців слова, які маніпулюють їхніми почуттями і обіцянками. Внаслідок цього вони можуть розчаровуватися та страждати. Тому важливо пам'ятати про цноту та відповідальність перед Богом і самим собою, і не залишатися під впливом загублених цінностей, які відображаються у сучасному суспільстві, а зберігати свою гідність та віру у власні ідеали.

Якщо ви не проявляєте своєї сексуальності, це означає, що ви не розвинуті та відсталі.

Навіть у великому числі випадків, статеві стосунки до шлюбу супроводжуються проблемами та хворобами, які можуть негативно вплинути на психічний стан, особливо жінок, і на подальше життя у шлюбі. Отже, збереження цноти та очікування до шлюбу відзначаються далекоглядністю та сучасністю, а також спрямовані на майбутнє.

Іноді люди говорять: "Ми живемо в ХХІ столітті!" Та це правда, але це не означає, що нам слід безкритично слідувати всім модним тенденціям. Замість того, щоб поспішати і припускатися легковажливостей, чи не краще зачекати та дізнатися всю глибину відчуттів у шлюбі? Шлях, вказаний Богом, є не тільки правильним, але і сприяє здоровому співіснуванню. Багато пар сьогодні вибирають обв'язати себе в церкві, обіцяючи приймати один одного як Божий дар. Проте, якщо молоді вже "живуть разом" до шлюбу, це означає, що їхній союз розпочинається з брехні, яка вимовляється перед Богом і людьми. Це питання не стосується лише віруючих. Захищайте свою цноту перед шлюбом, бо ця моральна основа важлива для успішного та щасливого подружнього життя.

Існує в природі вітер, який називається "самум". Він дме з пустелі і є дуже спекотним, виснажливим та знищувальним для живих істот. Подібно до "самуму", вседозволеність у стосунках може висушувати та знищувати все живе та прекрасне у душах людей. Іноді невеличка помилка може призвести до негараздів, і це може мати серйозні наслідки. Суспільство повинно бути обережним, і нехай не дивується, коли воно зіткнеться з проблемами, такими як епідемія венеричних хвороб та висока кількість абортів. Зберігаймо свою душевну чистоту та цноту до шлюбу, це є моральним фундаментом щасливого подружнього життя.

Якщо ви вже зробили помилку, то не впадайте у відчай. Покаяння перед Богом може допомогти вам очистити совість. Священник може допомогти вам пройти таїнство покаяння та пом'якшити наслідки свого гріха. Покайтесь щиро перед Богом та живіть відповідно до Його заповідей, щоб побудувати благополучний шлюб та знайти свою другу половинку.

Важливо пам'ятати, що Господь завжди допомагає тим, хто шукає Його благословення та відповідність Його заповідям. Навіть якщо ви зробили помилку, Господь може вас простити та допомогти вам виправити її. Важливо лише бажання відмовитися від гріху та прагнення жити відповідно до моральних принципів.

Завершуючи, хотілося б підкреслити, що сучасні молоді, вплинуті еротичними фільмами та порножурналами, шукають легкості та власної насолоди, не бажаючи взяти на себе відповідальність. Поведінка дівчини до шлюбу, коли вона захищає свою цноту, служить своєрідним випробуванням для хлопця: чи справді він її кохає, чи просто грається. Якщо любов справжня, то він буде чекати, але якщо він лише легковажливий, то швидше відстане і шукатиме схожу на себе. Таким чином, дівчина зберігає себе від майбутніх образ, розчарувань і сльоз. Якщо хлопець, якого ви вважаєте коханим, настоює на фізичній близькості і навіть грожить покинути вас, якщо ви відмовите, то най краще він піде своєю дорогою. Це розкриває його справжній характер. Намагатися утримати його будь-за-яку-ціну і, що ще гірше, жертвувати своєю чистотою – неприйнятно. Ваша дівочість має бути важливішою, ніж його тимчасові бажання. Сімейне щастя – це Божий дар, і воно залежить від того, як ви живете, дотримуючись Божих заповідей, а не від задоволення вимоги егоїста. Якщо ви вірні Богові та молитиметеся, Господь надішле вам гідного чоловіка, який відповідає вашій вірності.

21.10.2023

Ідеальний вибір супутника життя

У більшості з нас на момент дорослішання сформовано ідеальний образ людини, яку хотілося б любити, з ким хотілося б створити сім'ю, виховувати дітей. На основі свого життєвого досвіду люди самі вирішують для с...

Молодіжне служіння: Як молоді християни можуть служити у своїх церквах і спільнотах, включаючи організацію молодіжних заходів, служіння нужденним та проповідь євангелії.

Молодіжна служба – це важлива частина життя церкви, де молоді християни можуть виявити свої дари та таланти, а також служити Богу та своїм братам і сестрам. У цій статті ми розглянемо, як молоді християни можуть служити у своїх церквах і спільнотах, включаючи організацію молодіжних заходів, служіння нужденним та проповідь євангелії.

Насамперед молоді християни можуть організовувати моло...

Виклики та можливості для християнської молоді у сучасному світі

Християнська молодь у сучасному світі стикається з безліччю викликів та можливостей. З одного боку, сучасний світ пропонує молодим людям величезний вибір та безліч можливостей для зростання, розвитку та професійної реалізації. З іншого боку, світ також насичений спокусами, небезпеками та потенційними пастками, які можуть відволікти молодих людей від Божого шляху.

Одним із г...

Чому молитва важлива, як покращити своє молитовне життя, і як молитися навчально.

Молитва - це спосіб зв'язку з Богом, який відкриває перед нами можливість висловити свої потреби, подяку та покаяння. Для молодого християнина молитва є невід'ємною частиною його духовного життя, і варто навчитися молитися наставительно, щоб поліпшити своє молитовне життя.

  1. Важливість молитви

Молитва - це спосіб відкрити серце Богу та побачити світ інакше. Це дає м...

Християнський спосіб життя: Як застосовувати християнські цінності у повсякденному житті, включаючи відносини, фінанси та моральні рішення

Християнські цінності - це не просто слова, а певний спосіб життя, який має відображення в усіх сферах нашого буття. Якщо ми хочемо дійсно жити за Божими принципами, то ми повинні застосовувати ці принципи у нашому повсякденному житті, включаючи відносини, фінанси та моральні рішення.

Одним з головних принципів християнського життя є любов до Бога та до ближнього свого. Це означає, що м...

Якщо не хочеться інтимної близькості, заміж не можна?

У світі кожен тип сексуальної орієнтації отримує свій ярлик. У рубрику «Запитай у Джона Пайпера» надійшов анонімний лист від якоїсь 26-річної слухачки, яка, як і багато хто, мислить подібними ярликами. Ось що вона пише:

«Здрастуйте, пасторе Джоне. Що Ви думаєте про асексуальних людей – людей, які не хочуть інтимної близькості з будь-ким? Мені здається, я із так...

Життя християнської молоді: прагнення принципам Божого Царства

Християнська молодь прагне жити за принципами Євангелія і дотримуватися Божих заповідей. Вони шукають істину і свою життєву мету в Богові, і намагаються жити відповідно до Його волі.

У сучасному суспільстві молодь часто стикається з різними спокусами та спокусами, які відволікають їх від Божих принципів. Однією з таких спокус є тілесне життя, яке стає все більш поширеним у ...

Як християнська молодь може впоратися із пробудженням любові?

Це питання, яке займає розум багатьох батьків і духовних наставників, адже вони знають, що ці почуття можуть призвести до небажаних наслідків, якщо вони не контролюватимуться.

По-перше, християнська молодь повинна розуміти, що любов – це не лише фізичний потяг, а й духовний. Кохання – це стан душі, коли ти готовий жертвувати собою заради іншої людини. Тому, перш...

Шляхи до піднесеного християнського життя в юності

Юнацький вік – це період життя, коли молоді люди починають звільнятися від батьківського піклування та шукати своє місце у суспільстві. Але, як і будь-який перехідний етап, він може бути заповнений проблемами та складнощами. Одним із таких викликів може бути боротьба з поривами та прагненнями, які можуть вириватися назовні з вулканічною силою. Ці пориви можуть призвести до ...

Десять способів невдало одружитися

Мабуть, усі знають милу романтичну комедію "Як втратити хлопця за десять днів" із Кейт Хадсон і Метью МакКонахі у головних ролях, тому переповідати не буду. Але для тих, хто все ж не в курсі, суть така: журналістка заради статті повинна продемонструвати на практиці типові помилки дівчат, які призводять до того, що хлопці втікають і роблять так, щоб їх більше не знайшли.

...