Неділя 03 Березень 2024   Українська  /   Русский       Пошук    

Посібник з листування з протилежною статтю

Нет нічого зручніше листування онлайн.

Пальцем проводиш екраном і відправляєш слова підбадьорення другу, нагадування колегі або любовне послання чоловікові.

Найдивовижніше – я вже не пам'ятаю часу, коли не було таких повідомлень.

Останні 20 років стали справжньою революцією у суспільстві. Смартфони, соціальні мережі, інші технологічні досягнення – ми живемо в іншому світі, не тому, в якому виросли.

Ми вже не пишемо листи, не чатуємося годинами у чат-кімнатах. Тепер у нас є телеграми, Whatsapp, Вайбер та інші «передавачі» повідомлень. І кожен новий технологічний прорив привносить у наше спілкування один з одним та протилежною статтю свої особливості.

За псевдо-безпекою мобільного телефону двоє людей часом зовсім не помічають, як їхня розмова залишає дозволені рамки. Якщо вам важливо, щоб спілкування з протилежною статтю зберігало чистоту і не перетворювалося на драму, прочитайте кілька порад про те, чого слід уникати в спілкуванні за допомогою онлайн-переписки:

Повідомлення ні про що

"Що робиш?"
"Да нічого. Сиджу, розслабляюся»
«Круто»
«На вихідні зайнята?»
Ні. Відкрита для пропозицій»
«Окей»

Кінець розмови.

Ну добре. Можливо, ця розмова відбувається не зовсім так. Але це не змінює суті. Адже ви розумієте про що я говорю? Це листування, яке виглядає як розмова, спілкування з іншою людиною, але розмова ця ні про що.

Такі повідомлення створюють ілюзію спілкування з людиною, але стосунки не поглиблюються, адже за спілкуванням не слідує жодного практичного кроку назустріч один одному.

Навіщо питати людину, чим вона займається, якщо немає жодного бажання провести з нею час? Та й навіщо спілкуватися з тим, хто у реальному житті не хоче зустрітися та провести з вами час?

Спілкування двох людей протилежної статі має якусь мету. Якщо хтось постійно виходить із вами на зв'язок, але не виявляє ініціативи, щоб запросити кудись або поглибити спілкування – це знак, що ви підтримуєте стосунки, які нікуди не йдуть. Краще приділити час тому, хто готовий розвивати стосунки з вами і, у свою чергу, готовий приділяти час вам.

Може, варто забанити цього порожнього дзвінка? А то так і сидітимете вдома, читаючи нікому не потрібні повідомлення.

Секстинг

Мене дуже непокоїть те, наскільки сильно це заполонило наше суспільство сьогодні. Найстрашніше, що серед християн це стає чимось поширеним. Молоді люди більше не вважають чимось недозволеним обмінюватися непристойними картинками під час спілкування між людьми протилежної статі.

Найбільше засмучує те, що закономірності у спілкуванні такі, що, якщо спілкування почалося на хворій основі, за цією ж хворою схемою вони і будуть розвиватися. Для мене "секстинг" (повідомлення сексуального характеру) - це відображення егоїзму, тому що головна мета подібної взаємодії - отримати щось для себе.

Здатність поважати себе та оточуючих настільки, щоб розглядати секс, як щось священне та гідне захисту – це знак здорового спілкування. Все, що виходить за ці рамки – краще залишити.

Письменник останньої надії

Письменник останньої надії набирає вам рядок, коли йому більше нема з ким спілкуватися. Він пропадає на цілі місяці, навіть роки, а потім раз – і напише вам своє «здрасти», коли йому раптом стане нудно або всі інші варіанти вичерпані.

Якщо відчуєте закономірність у тому, коли хтось згадує про вас, або зробіть крок назад, або назвіть ці відносини тим, чим вони насправді є.

Можливо, вам «черкнули рядок» після розладу у стосунках з кимось, або просто видався тихий вікенд, коли всі інші друзі розібрані. Але закономірність наступна: ви отримуєте повідомлення лише, коли від вас хочуть щось отримати.

Краще займіться своїми стосунками. Говоріть "так" лише тим, хто готовий сказати вам "так" у відповідь.

Повідомлення, про яке нікому не потрібно говорити

Нещодавно після однієї з бесід у церкві до мене підійшла дівчина і розповіла, що не знає, що й думати про листування з одним із молодих людей у ​​церкві. Хоча він і не запросив її на побачення жодного разу, у них намітилися якісь теплі, навіть близькі стосунки у листуванні. Але коли вони бачилися очно, у реальному житті, молодик поводився, ніби вони зовсім незнайомі. Він не підходив, не розмовляв, навіть не дивився в її бік, коли довкола були інші люди.

Можна вигадати тисячі причин, щоб виправдати молоду людину, списати це все на сором'язливість. Але таке от спілкування теж надто поширене, щоб про нього не поговорити.

Наскільки я пам'ятаю, здорові стосунки не будуються потай, їм не потрібно «ховатися». У здорових стосунках те, що ви бачите, те й отримуєте: і в обличчя, і через екрани мобільного телефону.

Якщо ви раптом опинилися в ситуації, де вам не зовсім зрозуміло, що відбувається, або віртуальне спілкування не збігається з реальним, можливо, потрібно щось зробити: або відступити, або отримати відповідь на питання, що це за стосунки, і чому вони такі.

Отже, зробіть аналіз вашого листування з представниками протилежної статі та залиште у своєму спілкуванні лише те, що відображає зрілість, повагу та здоров'я. Навіть якщо це лише текстові повідомлення.

18.10.2023

Життя християнської молоді: прагнення принципам Божого Царства

Християнська молодь прагне жити за принципами Євангелія і дотримуватися Божих заповідей. Вони шукають істину і свою життєву мету в Богові, і намагаються жити відповідно до Його волі.

У сучасному суспільстві молодь часто стикається з різними спокусами та спокусами, які відволікають їх від Божих принципів. Однією з таких спокус є тілесне життя, яке стає все більш поширеним у ...

Як ментально бути готовим до подружнього життя

Як зрозуміти, що людина готова до шлюбу? Якщо ви перебуваєте в такому періоді життя, коли задаються цим питанням, пропоную кілька пунктів для роздумів.

Коли я озираюсь на сучасну культуру, я бачу багато хлопчиків, які думають, що вони чоловіки, але дозріти по-справжньому вони ще не встигли. Справжня зрілість настає тоді, коли людина буде готова не тільки зустрічатися з кимось, а й під...

Чому молитва важлива, як покращити своє молитовне життя, і як молитися навчально.

Молитва - це спосіб зв'язку з Богом, який відкриває перед нами можливість висловити свої потреби, подяку та покаяння. Для молодого християнина молитва є невід'ємною частиною його духовного життя, і варто навчитися молитися наставительно, щоб поліпшити своє молитовне життя.

  1. Важливість молитви

Молитва - це спосіб відкрити серце Богу та побачити світ інакше. Це дає м...

Якщо не хочеться інтимної близькості, заміж не можна?

У світі кожен тип сексуальної орієнтації отримує свій ярлик. У рубрику «Запитай у Джона Пайпера» надійшов анонімний лист від якоїсь 26-річної слухачки, яка, як і багато хто, мислить подібними ярликами. Ось що вона пише:

«Здрастуйте, пасторе Джоне. Що Ви думаєте про асексуальних людей – людей, які не хочуть інтимної близькості з будь-ким? Мені здається, я із так...

Десять способів невдало одружитися

Мабуть, усі знають милу романтичну комедію "Як втратити хлопця за десять днів" із Кейт Хадсон і Метью МакКонахі у головних ролях, тому переповідати не буду. Але для тих, хто все ж не в курсі, суть така: журналістка заради статті повинна продемонструвати на практиці типові помилки дівчат, які призводять до того, що хлопці втікають і роблять так, щоб їх більше не знайшли.

...

Як побудувати щирі та чесні стосунки?

У наш час багато молодих людей шукають своє місце в житті, прагнуть успіху та матеріального благополуччя. Однак, для християнської молоді, основним пріоритетом має бути прагнення життя, заснованого на принципах Божого Царства. Це означає, що вони повинні керуватися Біблією та принципами, які проповідує Ісус Христос.

Однією з важливих сфер життя молоді є відносини. Хрис...

Ідеальний вибір супутника життя

У більшості з нас на момент дорослішання сформовано ідеальний образ людини, яку хотілося б любити, з ким хотілося б створити сім'ю, виховувати дітей. На основі свого життєвого досвіду люди самі вирішують для с...

Про шлюб і сімейне життя

Відомо, що навіть через декілька років після непорожніх стосунків з іноземцями під час міжнародних фестивалів і спортивних олімпіад, наші українські жінки народжували дітей, які не були схожі ні на батька, ні на матір, але були схожі на іноземця. Існують випадки, коли за гріхи матері страждали їхні доньки, які народжували дітей, подібних до іноземця, хоча вони ніколи не мали фізичного контакту ...

Шляхи до піднесеного християнського життя в юності

Юнацький вік – це період життя, коли молоді люди починають звільнятися від батьківського піклування та шукати своє місце у суспільстві. Але, як і будь-який перехідний етап, він може бути заповнений проблемами та складнощами. Одним із таких викликів може бути боротьба з поривами та прагненнями, які можуть вириватися назовні з вулканічною силою. Ці пориви можуть призвести до ...

Християнський спосіб життя: Як застосовувати християнські цінності у повсякденному житті, включаючи відносини, фінанси та моральні рішення

Християнські цінності - це не просто слова, а певний спосіб життя, який має відображення в усіх сферах нашого буття. Якщо ми хочемо дійсно жити за Божими принципами, то ми повинні застосовувати ці принципи у нашому повсякденному житті, включаючи відносини, фінанси та моральні рішення.

Одним з головних принципів християнського життя є любов до Бога та до ближнього свого. Це означає, що м...