Четвер 18 Квітень 2024   Українська  /   Русский       Пошук    

Не здавайтесь!

Щодня нам на думку спадає тисячі думок – хороших чи поганих. Для того, щоб зберегти позитивне ставлення та здорове мислення, ми повинні утримувати добрі думки та гнати погані. Ми так звикли думати про погане, що нам доводиться змушувати себе думати про хороше.

Позитивні думки роблять життя радісним, а негативні – сумним і сумним. Позитивні думки завжди сповнені віри та надії. Негативні думки завжди сповнені страху, сумнівів і діють руйнівно на ваше життя. Змінити своє мислення нелегко. Деякі люди бояться сподіватися на краще, тому що в їхньому житті було дуже багато болю та розчарувань, і тепер вони вирішили не чекати нічого доброго, щоби потім не розчаруватися.

Щодня у нашому розумі йдуть битви. І саме тоді, коли нам здається, що ми ось-ось програємо бій, ми маємо зібратися з силами та протистати негативним думкам. Ми маємо ухвалити рішення не здаватися. Зазнаючи бомбардування сумнівів і страхів, скажіть: «Я ніколи не здамся! Бог на моїй стороні, Він любить мене і допомагає мені! Я зможу перемогти!

Якою б важкою не була ця битва, не здавайтеся! Ви повинні повернутись на територію позитивного мислення, оскільки вона по праву належить вам. Навіть якщо доведеться вести бій за кожен дюйм, завжди покладайтеся на Божу благодать, а не на свої сили. Апостол Павло умовляє нас не здаватися! Бог шукає людей, які знайдуть у собі мужність прогнати негативні думки та почати думати позитивно.

З чим ви зараз не стикалися б у житті, я раджу вам не втрачати позитивного ставлення і не здаватися! Бог буде з вами і допоможе вам подолати ці важкі часи. Здатись легко, а для перемоги потрібні зусилля та віра.

Коли вам здається, що битві не буде кінця і вам не вижити в цій битві, пам'ятайте, що в цей момент у вас є можливість перепрограмувати свій розум і почати думати так, як думає Бог. З народження наш розум, як комп'ютер, завантажувався всяким сміттям. Але Бог – найкращий програміст, і щодня Він перепрограмує наш розум. Якщо ми співпрацюємо з Ним і дозволяємо Йому допомагати нам керувати нашими думками, Він оновлює наш розум.

Цей процес перепрограмування відбувається поступово, тому не розчаровуйтеся, якщо вам здається, що він проходить надто повільно. Не засмучуйтесь, якщо іноді ви все ще падаєте. Просто підніміться, струсіть розчарування і продовжуйте шлях. Коли дитина вчиться ходити, вона дуже часто падає і перш ніж навчиться ходити впевнено, вона наб'є багато шишок. Однак падіння не зупиняють його. Можливо, він заплаче, коли впаде, але все одно підніметься та продовжить свої спроби.

Також відбувається і зі зміною мислення. Іноді ми допускатимемо помилки – мислити негативно. Але не переставайте прагнути правильного мислення. Бог поступово навчить вас позитивно мислити. Головне – не здайтеся!

Чому Божі діти страждають?

У результаті нещасного випадку на воді дівчина-підліток Джоні Ірексон Тада залишилася повністю паралізованою. У наступні важкі роки вона навчилася все більше і більше бачити, як Бог сяє Своєю благодаттю в цьому темному світі. Він дійсно має владу над усім і знає, що робить.

“Запитайте в мого чоловіка – я зовсім не теолог. Мені жодного разу не вдалося дочитати до к...

Труднощі життя: Випробування, Розвиток та Сила в Нас

У світі, наповненому різноманітними досвідами та випробуваннями, труднощі є неодмінною частиною нашого життя. Вони приходять до нас у різних формах - фізичні, емоційні, фінансові чи духовні, і часто ставлять нас перед складними виборами та викликами.

Труднощі можуть здаля здатися непрохідними перешкодами, що перекривають наш шлях до щастя і успіху. Але насправді, вони мають глибше зна...

Я не дам вам зазнати невдачі

Пам'ятаєте, яку ви отримували втіху, чуючи такі слова від своїх батьків чи свого тренера, який знав, що ви зіткнулися з чимось уперше?

Подумайте, наскільки важливіше почути подібні слова від того, хто розуміє та присвячений тому, щоб стояти разом з вами та допомагати вам відповідати на всі ті виклики, які кидає вам духовний світ. Саме це й переживали віруючі у Філіппах, коли апо...

Зради та перевірки віри: як зберегти свою віру під час життєвих негараздів та зрад

Життя іноді несправедливе та непередбачуване. Ми можемо планувати та мріяти про щастя, але не завжди все складається так, як ми хочемо. Негаразди, зради та інші випробування часто приходять до нашого життя, і вони можуть підірвати нашу віру та вплинути на наші відносини з Богом.

Проте, важливо пам'ятати, що віра - це не лише вірування в існування Бога, але й прив'язаність до Нього та го...

Біль і людські страждання

У цьому світі немає жодної людини, яка б не зазнавала болю і страждань. І хоча здається, що одні люди піддаються їм більшою мірою в порівнянні з іншими, ніхто не оспорюватиме того факту, що абсолютно всі люди відчувають біль або страждають в якійсь мірі і в якійсь формі. Багато хто з нас був свідками тому, як хтось вигукує: «Але чому саме я, Господи?» Люди вважають, що вони отримуют...

У чому сенс страждань?

«Боже Мій, Боже Мій! Навіщо Ти Мене покинув?» (Мф. 27:46), – питав вмираючий Христос Свого Небесного Отця. Подібним питанням задавалась безліч людей протягом всієї історії. Часто ці слова, як здавалося в Ісусовому випадку, залишалися без чіткої, негайної відповіді. – «Деякі з тих, що стояли там, почувши це, говорили: Він кличе Іллю… А інші говор...

АНТИКРИЗНА ІНСТРУКЦІЯ

Прочитай цей список і подзвони туди куди тобі треба:
При появі занепокоєння дзвони Мф 11:25-30
При появі хвилювання дзвони Мф 6:19-34
При появі депресії дзвони Пс 26
При появі гордості та самовпевненості
дзвони Псалом 18 13
При появі невдоволення життям дзвони Колосянам 3:12-17
При появі нерозуміння християнства дзвони 2 Коринтянам 5:15-19
При появі невпе...

Чому Бог допускає зло і страждання?

Це дитяче і наївне питання я чую досить часто. І дивне те, що питання це, я чую в більшості випадків не від дітей, а від людей дорослих, до того ж, які вважають себе християнами. Чому ні в чому неповинні страждають, чому діти народжуються сліпими, чому багатообіцяюче життя рушиться в самому розквіті, чому існує соціальна несправедливість?

Приїхавши в США я спочатку ніяк не міг зрозумі...

Як знайти здатність прощати та проявляти любов у складних взаєминах з іншими віруючими та невіруючими людьми

Нинішній світ дуже складний, іноді нас змушують стикатися з різними ситуаціями, коли наша віра та духовність перевіряються. Однією з найскладніших речей, з якими нам доводиться стикатися, є відносини з іншими людьми - іноді це можуть бути відносини зі співвірниками, іноді зі знайомими людьми, іноді з колегами чи родичами. Важко зберегти любов та простірливість, коли у вас є різні точки зору, ал...

Утіха для розбитого серця

Бог лікує розбиті серця. У Своїй проповіді, виголошеній у Назареті, Ісус сказав, що Бог послав Його лікувати розбиті серця. Серце в нашій мові, а також у Біблії означає цілу людину або її центр, осердя. Адже саме в серці концентруються всі людські переживання та реакції. Про декого кажуть, що думає серцем, про іншого – що вирішує серцем, а ще про когось – що в нього слова пливуть пр...