Четвер 23 Травень 2024   Українська  /   Русский       Пошук    

Сила пробачення: Відпустити, Любити, Жити

Серед найважливіших рис, які визначають нашу людську природу, є здатність до пробачення. Ця сила перетворює наші серця, змінює наше сприйняття та відкриває двері до щасливого та здорового життя.

Пробачення - це акт любові і милосердя, який звільняє нас від гніву, образ і болю, які можуть отруїти нашу душу. Воно дозволяє нам позбутися важкостей минулого і зосередитися на майбутньому. Це не означає забути чи оправдувати те, що сталося, але це означає визволити себе від багажу негативних емоцій і зв'язків, щоб знову знайти радість і свободу.

Пробачення - це сила, яка здатна видалити бар'єри і створити шлях до примирення і злагоди. Воно дає нам можливість зрозуміти інших людей, побачити їхню вразливість і зробити крок назустріч, незалежно від того, чи вони попросили про пробачення чи ні. Пробачення має силу змінити наші взаємини, наші родини, наше суспільство.

Пробачення - це дорога до внутрішнього зцілення і освітлення. Воно зв'язує нас з внутрішнім миром і духовною гармонією. Відпускаючи образи і негативні емоції, ми відкриваємо місце для любові, спокою і щастя у наших серцях. Пробачення надає нам можливість знову зацілити і відродитися, відкривши двері до нових можливостей і росту.

Тож нехай сила пробачення стане нашим путівником у житті. Відпустімо минуле, любімо один одного і живімо в гармонії з собою і з оточуючим світом. Зараз і завжди, вірте в магію пробачення і даруйте його не тільки іншим, але й собі.

10.06.2023

Двоє друзів та пастух

Двоє друзів заблукали влітку в горах. Вода у них закінчилася, і вони дуже страждали від спраги. Несподівано мандрівники вийшли до хатини пастуха, який виніс їм цебро чистої та прохолодної води. Вони зачерпнули по кухлі і почали пити. Один із друзів пив швидко й великими ковтками, а інший — маленькими, помалу, не поспішаючи.
Той, що пив маленькими ковтками, спитав ...

З життя християн

З життя християн
Розповіді, взяті з життя людей.
Розповідь1.
Дімі виповнилося 18 років. Настав час ставати на облік у військкоматі. З раннього дитинства батьки сіяли насіння Слова Божого в його душі, яке дало сходи у його юності.
Переступаючи поріг військкомату він навіть і не підозрював, що йому доведеться пройти. На серці було легко та радісно. ...

Притча про порваний плащ

Якийсь солдат запитав одного разу одного зі старців, чи Бог дарує прощення грішникам. І старець відповів:

— Скажи мені, коханий, коли плащ твій порвався, ти його викидаєш?

Солдат відповів:

- Ні. Я його чиню і продовжую носити.

Старець уклав:

— Якщо ти піклуєшся так про свій плащ, невже Бог не буде милосердним до свого ...

Сонячний світ

Тож згадай, звідки ти спав, і покайся,
і роби колишні справи; а якщо не так,
скоро прийду до тебе, і зсуну світильник твій з місця його, якщо не покаєшся."
Об'явлення Івана Богослова 2:5.

- Тату, тату, - на бігу, розмазуючи сльози по щоках, кричав молодший Ваня, - наш Льонька в аварію влучив.
Добігши до мене, уткнувся в живіт, здригаючись усім тілом: Він на велико...

Богу треба - ДОВЕРЯТИ

Богу потрібно — ДОВЕРЯТИ у всьому, і якщо Він – НЕ ВИКОНАЄ нашого прохання, значить, так потрібно, Він один знає, що нам — КОРИСНО, а що принесе ШКІДНИК, і коли — Приходить час для — ВИКОНАННЯ наших молитов.

Просіть і дано — буде вам!

Адже, якщо дитина просить у матері, мама зірви мені помідор, а помідори ще зелені, і мати тому не дає, к...

Коли буває тяжко...

Деколи буває дуже важко. Кожен знає, як це, коли раптом разом навалиться. І неприємності по роботі, і з боку близьких людей нерозуміння, і якісь хвороби, і фінансові труднощі. До цього ще спотикання різні, гріхи, душу тяжкі, зневіра, в Божій милості сумнів. А може, й не так багато одразу, може, одне щось, але й воно так придавило, що ніяк з-під нього не виберешся.

НЕ відрікаються люблячи

Був нічим не примітний ранок у звичайнісінькій поліклініці. Людина досить похилого віку прийшла до лікаря зняти шви з пальця руки. Було помітно, що він дуже хвилюється і кудись поспішає. Запитавши, коли буде лікар, чоловік тремтячим голосом повідомив, що до 9 години на нього чекає дуже важлива справа. А вже 8-30.
Я розуміюче відповів, що всі лікарі зайняті, і зможуть пр...

Троянда або верблюжа колючка

Людина, яка жила біля краю пустелі, посадив у своєму саду молодий рожевий кущ, який ще жодного разу не цвів. Довго він чекав, коли той нарешті зацвіте, але квітів все не було. І тоді садівник спитав рожевий кущ, чому він не цвіте.

- Чому я не цвіту? – здивовано перепитав кущ. - А чому, власне, я маю цвісти? Подивися довкола, ніхто не цвіте. Ось так...

Вибір

Навколо мене тиша. Ще дуже рано. Небо ще чорне. Світ спить. Настає новий день. Ще трохи – і він настане. Притулок рано-вранці буде переможений необхідністю прийняття рішень. У найближчі дванадцяту годину день буде пред'являти свої вимоги. Але саме зараз мені потрібно зробити вибір. Завдяки Голгофі я маю вибір. Тому я вибираю…

• Я обираю Любов...<...

Від себе не втечеш

Жила в одному поселенні людина - завжди всім незадоволена. Все довкола робили не те, і не так, навіть погода – і та була приводом побурчати. І він вирішив - якщо все навколо не так як треба - піду в ліс поживу в мисливській сторожці. Там точно людей немає - не буде кому дратувати мене - і я стану справжнім християнином.

І ось із твердим наміром він вирушив у ліс....