Четвер 23 Травень 2024   Українська  /   Русский       Пошук    

Віра в Бога: відкриття духовної глибини

Віра в Бога є основою для багатьох людей і відіграє важливу роль у їхньому житті. Це глибоке і особисте переконання в існуванні Всевишнього, Верховної Сили або Вищого Буття, яке має контакт з людьми та впливає на їхні життя.

Віра в Бога виникає з потреби людини знайти сенс і мету свого існування. Це внутрішнє відчуття, що є щось більше за матеріальний світ, що існує вища реальність, яка керує всесвітом і дарує людям духовне збагачення. Віра в Бога може бути спричинена досвідом дивовижних чи непояснюваних подій, особистими розмірковуваннями або спілкуванням з віруючими та духовними лідерами.

Віра в Бога надає людині опору, надію та направлення. Вона впливає на її моральні цінності, вчить любові, милосердю, толерантності та взаєморозумінню. Віра в Бога також впливає на відношення до себе, до інших людей та до природи. Вона може стати джерелом мудрості, сили і спокою у складних моментах життя.

Віра в Бога може виявлятися у різних формах і відображатися в релігійних практиках, молитвах, обрядах та спільноті вірян. Але важливо розуміти, що віра в Бога є особистою спрямованістю, яка може існувати незалежно від конкретної релігії або конфесії. Вона заснована на глибокому переконанні та духовному відкритті і надає людині сенс і наповнення її життя.

10.06.2023

Загартовані у вогні

«З великою радістю приймайте, браття мої, коли впадаєте
в різні спокуси, знаючи, що випробування вашої
віри терпить» (Як. 1:2, 3).
Хтось дотепно зауважив, що діаманти — це лише шматочки вугілля, які добре попрацювали над собою — витримали найвищий тиск.
Проблеми самі собою непогані. Це лише можливості, які нам даються, щоб відкрити в собі щось но...

Молитви, що чує Бог

Давним-давно жив один святий старець, який багато молився і часто журився за гріхи людські. І дивним йому здавалося, чому це так буває, що люди до церкви ходять, Богу моляться, а живуть так само погано, гріха не убуває. «Господи,— думав він,— невже не прислухаєшся до наших молитов? Ось люди постійно моляться, щоб жити їм у мирі та покаянні, і ніяк не можуть.&nbs...

Подивіться, що вам дано як віруючому в Ісуса Христа

А тим, хто прийняв Його, віруючим в Його ім'я, дав владу бути чадами Божими.

- Іоанна 1:12

Завдяки Ісусу Христу нам дано дуже багато! У вас немає жодної поважної причини бути невдахою і не досягти у житті неймовірного успіху. Вам дано так багато, що ви можете уявити це собі. Сьогодні дозвольте мені розповісти вам лише про деякі дари, які ви отримали, прийняв...

Добрий, щедрий, чудовий Бог

У Ньому нам дано викуплення (визволення і спасіння) кров'ю Його, скасування (прощення) наших провин (гріхів і злочинів), за багатством і щедрістю Його доброти і милості, які Він рясно вилив на нас з усякою мудрістю і розумінням (з практичністю та проникливістю) )… за Своєю доброю волею (з найдобрішими намірами), яку Він задумав із самого початку і яка виповнилася в Ньому.
&ndash...

Лагідність

Блаженні лагідні, бо вони успадковують землю Мт.5:5

Один місіонер працював на острові Ямайка, що між Північною та Південною Америкою. Він викладав у недільній школі, де навчалися чорношкірі учні. Якось він запитав своїх учнів: "Кого можна назвати лагідним?"
Один із хлопчиків відповів: "Кроткий той, хто дає м'які відповіді на грубі запитання". Цей хлопчик сказав ва...

Біблійна смиренність. Приклад смиренності

Біблійна енциклопедія свідчить, що смиренність є гордістю. Ця чеснота вважається однією з основних у християнстві. Смиренність людини полягає в тому, що вона у всьому покладається на милість Господа і чітко розуміє, що без Нього вона не зможе нічого досягти. Смиренна людина ніколи не ставить себе вище за інших, з радістю та вдячністю приймає тільки те, чим обдаровує його Господь, не вимагає біл...

Є на Небі Місто

Ці слова так сповнені любов'ю і ніжністю до нас, немічних людей, покликаних Господом, обмитих і зцілених Його жертвою!
Це місце на Небі приготовлене для нас, спасених милістю Божою
. на зустріч з Господом і з близькими нам душами.Там
, у цьому Небесному Місті, на мене чекає моя сестра Томочка.Її

життєвий шлях був нелегким.Обман і розчарування в житті, важке сімейне жит...

Безумовне прощення

«І пробач нам борги наші, як і ми прощаємо боржникам
нашим» (Мт. 6:12).
Дехто каже: «Я прощаю, але не забуду!»
Говорити так само безглуздо, як нагадувати людині, яка вже віддала нам борг, що колись вона позичала у нас гроші.
Прощення має на увазі забуття, інакше це не прощення.
Люди, які не забувають образ, насправді не вибачають. А не проща...

Секрет щастя

Ви колись задумувались над тим, як часто ми дякуємо ближнім, Богові? Наскільки, висловлюючись біблійною мовою, у нас вдячне серце?

Ми зазвичай обурюємося, коли ближні не віддячують нам, чи віддячують, але, як на нашу думку, неналежним чином. Проте як часто ми самі помічаємо допомогу та підтримку ближніх, особливо в тому випадку, коли за це від нас вони нічого не вимагають?

Н...

Лагідність та помірність

Плід духу: любов, радість, мир, довготерпіння, доброта, милосердя, віра, лагідність, помірність. - Галатам 5:22–23

Одні вважають, що лагідність є необхідною якістю. Інші вважають, що лагідна людина — це людина слабка, боязка, сором'язлива, невпевнена, замкнута. Друга думка – вкрай помилкова. Лагідність — одна з найсильніших рис характеру, яка за...