Четвер 23 Травень 2024   Українська  /   Русский       Пошук    

І буде так

На самому початку книги Буття ми читаємо пророцтво про те, що має статися, про те, що має здійснитися. Форми слова «трапитися» ми зустрічаємо у Біблії багато разів. В одному лише тридцять дев'ятому розділі книги Буття, де описується все, що довелося пережити Йосипу в Єгипті, куди його продали в рабство і де потім він став главою цієї країни, — фраза «і сталося» зустрічається вісім разів. У книзі Одкровення, останній книзі Біблії, йдеться про те, що має статися, тобто. “Чому слід бути незабаром” (Книга Об'явлення 1:1).
А це означає, що все у житті – тимчасово. Добре, що хоч би яким плачевним був наш справжній стан справ, Бог запевняє нас у тому, що все добре здійсниться.
Життя – це процес, а кожен процес супроводжується змінами. Зрозумійте це, і тоді вам буде легше пережити важкі часи, які, можливо, виникнуть на вашому життєвому шляху.

Не варто подумки триматися за те, що у вас було колись, — вірте, що щось хороше буде у вас і сьогодні, і завтра, і в усі наступні дні. Бог хоче, щоб ми раділи життю, незважаючи ні на що.

ПРИТЧА «КОЛЬОРИ, КОЛЮЧКИ ТА ЛЮБОВ»

Жила-була Роза чудової краси. І стрункий табір, і ніжне личко, і розкішна зачіска – око не відвести. Та аж надто гавкаючи, і на сусідок зверхньо поглядала. Так і жила злюкою та гордячкою.
Дивився на неї Бог, дивився, все чекав, раптом одумається, та й каже їй одного разу:
— Люба Роза, ти така прекрасна і витончена, але твоя злість зовсім не личить твоїй ніжн...

КРАСА РОЗУМА

«В сердце моем сокрыл я слово Твое, чтобы не грешить пред Тобою»
(Пс. 118:11).
Ночью 3 марта 1947 года было темно и холодно. Я в одиночестве лежала в палате родильного отделения. Иногда ко мне заходила медсестра, чтобы проверить мое состояние. Схватки и роды всегда были для меня долгой битвой. Чтобы скоротать время между схватками, я про себя повторяла библейские тексты до...

МОВА, ЯКА РЯТУЄ АБО ГУБИТЬ

«Не обманюйтесь: погані спільноти розбещують добрі звичаї»
(1 Кор. 15:33).
Нещодавно мій друг надіслав мені електронною поштою історію, дещо смішну, але змушує задуматися.
Один чоловік приїхав із засніженого Чикаго на курорт сонячної Флориди. Його дружина мала прибути наступного дня. Перебуваючи в готелі, він вирішив надіслати їй електронного листа, але, наб...

Позитивна позиція

Зигмунд Фрейд з 28-річного віку намагався позбутися душевних мук за допомогою кокаїну і вважав, що почуття щастя важко зазнати і що постійне відчуття «нещасливості» – доля більшості людей. Він писав: «Що хорошого для нас у довгому житті, якщо воно важке і позбавлене радостей і якщо в ньому так багато нещасть, то ми можемо лише вітати смерть як рятівницю?»

Любов до старих батьків

Сьогодні ти роздратований, що твої батьки старі та повільні. Вони перетворилися на тягар, на гальмо для твого напруженого життєвого графіка. Ти відчуваєш за них сором перед своїми друзями.
Зрозумій, зараз твої батьки старенькі, і це твій шанс відповісти їм, вирости у своєму коханні, навчитися по-справжньому любити.
Проблема не в них. Це ти забув, що таке кохати. У ...

Притча про порваний плащ

Якийсь солдат запитав одного разу одного зі старців, чи Бог дарує прощення грішникам. І старець відповів:

— Скажи мені, коханий, коли плащ твій порвався, ти його викидаєш?

Солдат відповів:

- Ні. Я його чиню і продовжую носити.

Старець уклав:

— Якщо ти піклуєшся так про свій плащ, невже Бог не буде милосердним до свого ...

Коли буває тяжко...

Деколи буває дуже важко. Кожен знає, як це, коли раптом разом навалиться. І неприємності по роботі, і з боку близьких людей нерозуміння, і якісь хвороби, і фінансові труднощі. До цього ще спотикання різні, гріхи, душу тяжкі, зневіра, в Божій милості сумнів. А може, й не так багато одразу, може, одне щось, але й воно так придавило, що ніяк з-під нього не виберешся.

День, про який ми забуваємо

Мені здається, що більшість із вас дозволяють залишитися дню Вознесіння непоміченим або не надають йому належного значення. Ми відзначаємо Різдво, коли вічний Божий син прийшов у цей світ, народившись у Віфлеємі, і ім'я йому «З нами Бог». Ми багато говоримо про життя Христа, як має бути. Ми багато говоримо про Його спокутну жертву, яку принесли за нас на хресті. ...

БЕЗ ПЕРЕДСУМКІВ І ПОПЕРЕДЖЕНЬ

«Я дивлюся не так, як дивиться людина; бо людина дивиться
на обличчя, а Господь дивиться на серце” (1 Сам. 16:7).
Коли я був дитиною, лиходіями у фільмах завжди були індіанці, байдуже, апачі, команчі чи черокі. Хороших індіанців не існувало ні у вестернах, ні у фільмах про піратів.
У підлітковому віці мені подобалися фільми про війну, там лиходіями були япон...

Притча про батька та сина

В одного чоловіка був син — юнак безтурботний і легковажний. Людина ця з дитинства намагалася навчити свого сина і наставити на шлях істинний, але все марно. Від горя він тяжко захворів і зліг. Перед самою смертю батько покликав до себе сина і сказав:
— Бідолашний хлопчику, скоро я піду, і залишишся ти зовсім один. Пробач мені, що не зміг я напоумити тебе.&n...