Четвер 23 Травень 2024   Українська  /   Русский       Пошук    

Мудрі вислови

«Щоб наша любов була справжньою, ми маємо її очистити, видалити своє «я» з нашої любові. І коли всі видаляють своє «я» зі своєї любові, тоді кожен в іншому і всі об'єднані однією любов'ю Христовою».

«До всього стався духовно, з вірою та довірою до Бога. Думай про те, що ти в Божих руках, і якщо щось відбувається не так, як ти хочеш і бажаєш, приймай це з вдячністю».

«У співчутті прихована любов такої сили, що вона більша за звичайне кохання. Якщо ти співчуваєш іншому, то починаєш любити його сильніше».

«Ти свої власні плани постачаєш попереду Божих планів, тому страждаєш. Довірою Богові та смиренністю вирішуються всі проблеми».

«Потрібно повністю довіритись Богові і на кожне випробування дивитися як на дар, посланий Божою любов'ю».

«Помисли гордині приходять блискавично – це старий прийом диявола. А ти застосуй інший прийом – постійно обробляй смиренні помисли, щоб обігнати його».

«Потрібно уважно стежити, щоби дарування, які нам дав Бог, не присвоювати собі. Потрібно дякувати Богові і переживати, як би не виявитися негідними таких обдарувань».

«Коли людина засуджує і не дивиться на речі духовно, то втрачає духовні сили».

«Коли людина засуджує, відганяє від себе Божу благодать, стає беззахисною і тому не може виправитися».

«Щойно в нас поселяється помисел, що інша людина нижча за нас, ми закриваємо себе для допомоги Божої».

«Кохання невіддільне від смирення. У любові ти знаходиш смиренність і в смиренні знаходиш кохання».

«Щоб кохання зростало, треба його віддавати. Людина, яка не віддає навіть те небагато кохання, що в нього є, наче тримає в руці жменю насіння і не хоче їх посіяти».

«Ті, у кого мирське кохання, сперечаються один з одним, кому схопити для себе більше любові. Але ті, у кого духовна любов, сперечаються один з одним, хто віддасть іншому більше любові».

«Того, у кого справжнє кохання, не хвилює, оцінять його кохання чи ні. Жертву, яку він здійснює заради ближнього з чистого кохання, він навіть не пам'ятає».

«Щоб відчувати себе нижче за всіх сестер, думай про те, як багато дарувань дав тобі Бог, а ти їх не подвоїла».

«Людина, яка має велику довіру до Бога, радіє всьому. Будь він хворий, чи голодний, чи несправедливо скривджений, чи… чи… Він завжди вірить, що це попущено Богом, сподівається на Бога і завжди перебуває у безпеці, перебуваючи у пристані надії на Бога».

Друг дитинства

Жили двоє сусідів. Перший купив кролика своїм дітям. Діти іншого сусіда попросили, щоб і їм купили якусь домашню тварину. Батько купив їм щеня німецької вівчарки.
Тоді перший сказав другому:
- Але ж він з'їсть мого кролика!
- Ні, подумай, моя вівчарка - щеня! Вони зростатимуть разом, стануть друзями. Проблем не буде.
І схоже було на те, що господар с...

КРОКІСТЬ, АЛЕ НЕ ПАСИВНІСТЬ

«Рятуй взятих на смерть, і невже відмовишся від приречених
на вбивство? Чи скажеш: ось, ми не знали цього?
А випробувач серця хіба не знає? Хто спостерігає
за твоєю душею, знає це і віддасть людині за ділами
його» (Прип. 24:11,12).
Бачачи несправедливість, ми можемо або виявити байдужість, або втрутитися. Третього не дано. Той, хто тримається осторонь, коли з кимось пов...

Не тримайте зла!

«(Вам слід) радіти цьому, навіть якщо вам і доводиться терпіти якийсь час негаразду чи випробування, переносити спокуси. Як золото вогнем випробовується, так і (справжність) вашої віри – (віри), незмірно дорогоцінної, ніж приречене на знищення золото, – (у випробуваннях явить себе) до похвали, і слави, і честі вашої в день, коли прийде Ісус Христос ( Месія, Помазанник)&ra...

Що робити, якщо на душі тужливо?

Коли зневіряється, віруючі перестають ходити до церкви і віддаляються від інших віруючих. Ви знаєте таких людей? А може, і ви так чинили, коли накочувало зневіру або коли у вас починалася депресія?

Є багато причин того, чому християни, перебуваючи у похмурому, пригніченому стані, перестають ходити до церкви. Можливо, вони збентежені від того, що відповіді на їхні молит...

Не дивлячись на обставини

«Він встановив це на свідчення Йосипові, коли
він вийшов із єгипетської землі» (Пс. 80:6).
Як пастор я багато працював із молоддю з самого початку мого служіння, багато років пропрацював в освітніх закладах. Я бачив тисячі юнаків і дівчат, які виходили з найважчих ситуацій, і я зрозумів, що одним із факторів, що забезпечують успіх, є труднощі, а не їхня відсутність, я...

ЩО МИ МОЖЕМО ПРИНЕСТИ В ДАР ІСУСОВІ?

«І ось зірка, яку бачили вони на сході, йшла перед ними, аж поки, нарешті, прийшла і зупинилась над місцем, де було Немовля. Побачивши зірку, вони зраділи радістю вельми великою. І, увійшовши в дім, побачили Немовля з Марією, Матір’ю Його, і, впавши, поклонилися Йому; і, відкривши скарби свої, принесли Йому дари: золото, ладан і смирну. І, одержавши уві сні одкровення не повертати...

ТЕБЕ ХТО-ТО ЛЮБИТЬ!

Тебе хтось любить, прагне бути поруч,
Дивиться на тебе хтось лагідним поглядом,
Бажає тобі хтось щастя знайти,
До тебе хтось у серце мріє увійти.
Так, Хтось любить тебе, і тому шле тобі це невелике послання. Хтось любить тебе та щиро бажає ощасливити тебе. Я теж люблю тебе. Ми всі хочемо бути коханими та кохати. Для більшості з нас Кохання –...

Так просто...

Це так просто – пригальмувати на повороті, щоб пройшов пішохід: тоді його пальто та ваше сумління будуть чисті.

Це так просто - сказати дитині, яка розбила ялинкову іграшку: "нічого, малюк, це - на щастя!", а не кричати півгодини, ніби вона розбила не кульку, а ваше серце.

Це так просто – подзвонити мамі сьогодні, а не потім…

Це так просто &nd...

Притча про молитву

Стояло посушливе літо, і фермери, мешканці невеликого селища, були стурбовані тим, що буде з їхнім урожаєм. Одного недільного дня після меси вони звернулися до свого пастора за порадою.

— Батьку, ми маємо щось робити, чи ми втратимо врожай!

— Все, що вам потрібно, — це молитися з абсолютною вірою. Молитва без віри – це не молитва. Вон...

Відпочивайте під Його обітницями: Вчимося знаходити спокій за псалмами

Бувають ночі, коли гасне світло і в хаті стає тихо, здається, що спокійна тиша опускається на все довкола — але не на нас. Ми лежимо на ліжку, як руно Гедеона, єдине сухе місце у світі, омитому сном.

Тисячі думок не дають заснути, коли все довкола відпочиває. Думки про незавершену роботу та питання без відповідей. Думки про живі печалі та мертві втіхи. Думки про жаль минулого дн...