Четвер 23 Травень 2024   Українська  /   Русский       Пошук    

КЛЮЧ ДО УСПІХУ

«Чи ти бачив людину спритну у своїй справі? Він
стоятиме перед царями, він не стоятиме перед простими»
(Прип. 22:29).
Ми живемо в епоху, коли все існує у варіанті "light". Передбачається, що успіху можна досягти легко і швидко. У минулому залишилися ідеї про необхідність докладати зусиль і наполегливо працювати.
Більшість людей забувають, що досягнення успіху необхідний, по-перше, час, по-друге, робота.
Успіх ні до кого не приходить просто так. Навіть ті, хто, як здається, досягають успіху миттєво, якимось чином готували цей момент упродовж тривалого часу.
Як сказав відомий британський письменник Вальтер Скотт, «щоб піднятися сходами, треба почати з першої сходинки». Неможливо в один стрибок опинитись там, куди інші прийшли ціною величезних зусиль.
Багато, особливо молоді, хочуть отримати якнайбільше, доклавши якнайменше зусиль. Так, мабуть, ми повинні економно витрачати енергію і отримувати найбільшу вигоду з наявних ресурсів, але це зовсім не означає, що досягнення трапляються власними силами, за примхою удачі.
Так, я згоден, є люди, які досягли успіхів завдяки ситуації, що сприятливо склалася, і уникли безлічі складнощів. Тим не менш, якщо ми замислимося, яку ціну вони заплатили за те, щоб залишатися на висоті цього успіху, то виявиться, що це не менш важко, ніж досягти успіху.
Будівля не зводиться за одну ніч. Необхідно терпляче класти цеглу за цеглою, зводячи стіни, отвори та кути. Починають не з даху, насамперед закладають фундамент, і на всіх етапах будівництва виникають свої складності та завдання.
Я боюся тих, хто вірить у легкі рішення. Те, що швидко приходить,
зникає так само швидко.
Праця, старанність, цілеспрямованість, наполегливість навіть за невеликих завдань — ось що формує характер і особистість.
Тобі складно дається навчальний матеріал? Тобі потрібно більше часу, ніж однокласникам? Не засмучуйся, це твоя перевага. Поки твої товариші, яким навчання дається легко, спочивають на лаврах, ти формуєш непохитний характер, який рано чи пізно дасть плоди.
Успіх прокидається рано-вранці, коли інші ще сплять. Успіх робить спробу за спробою, коли інші опускають руки.
Різниця між потерпілим поразка і досягли успіху над здібностях, а стосовно справі і характері. Якщо для того, щоб досягти поставленої мети, тобі треба побудувати гору, почни сьогодні камінь за каменем, і прийде день, коли ти опинишся на вершині.
Проси Бога зробити твій характер досить сильним, щоб ти зміг досягти успіху.

Під покровом крил

Хто живе під дахом Всевишнього
під покровом Всемогутнього, спочиває...
(Псалми 90:1)

Гримить десь на околиці, пахне гаром і пилом. Під вікном розбита гойдалка, зламана вишня. Щось лякаюче, схоплююче дихання підходить до горла і починає душити жалістю та невідворотністю, завдаючи біль у грудях. Краще закрити штори. Плотніше.

«Притулок мій...

ВІЛЬНІ ВИБИРАТИ

«Отже, стійте у свободі, яку дарував нам Христос,
і не піддавайтеся знову ярмо рабства» (Гал. 5:1).
В одній зі своїх книг Барбара Джонсон цитує вірш анонімного автора, який надрукували в церковному бюлетені:
Ми вибираємо, як жити:
Сміливо чи боягузливо,
Чесно чи безчесно,
Цілеспрямовано чи блукаючи.
Ми вирішуємо, що важливо,
А що другорядне в ...

День Спасіння

Книга Іова розповідає про життя самого Йова. Це була людина, яка мала багато переваг. Біблія каже, що Йов був людиною щирою, непорочною, справедливою, яка боїться Бога. Також написано, що він віддалявся від зла. Але в певний момент життя він сильно захворів, і ця хвороба змушувала його страждати і скорботи.

Одного дня, Йова відвідали його друзі ...

Руда

Перебудова і наступний за нею розвал Союзу, зробив багато як поганого, так і гарного в життя табору особливого режиму. Погане полягало в тому, що стали гірше годувати та з адміністрації поступово зникали представники слов'янських національностей. Але на житті російськомовних зеків це відбилося не в гірший бік. Виник дефіцит грамотних кадрів і найчастіше арештантів стали призн...

Двоє друзів та пастух

Двоє друзів заблукали влітку в горах. Вода у них закінчилася, і вони дуже страждали від спраги. Несподівано мандрівники вийшли до хатини пастуха, який виніс їм цебро чистої та прохолодної води. Вони зачерпнули по кухлі і почали пити. Один із друзів пив швидко й великими ковтками, а інший — маленькими, помалу, не поспішаючи.
Той, що пив маленькими ковтками, спитав ...

Про гріх

Гріх – це те, що відокремлює нас від Бога. Він породжує в нас почуття провини, сорому та страху. Гріх руйнує наші стосунки з Богом та іншими людьми. Коли ми чинимо гріх, ми втрачаємо нашу свободу, і стаємо рабами нашого тіла і наших пристрастей.

Але ми не залишені наодинці з нашими гріхами. Бог дав нам шлях до спасіння. Він дав нам Свого Сина, Ісуса Хри...

Чому вчить Біблія — Досліджуючи Писання

Що християнин повинен знати про Біблію? Вивчати Біблію необхідно, покладаючись на керівництво Духа Святого. Він наш Учитель, і ми повинні звертатися до Нього по допомогу (Івана 14:26, 16:13)....

НОВА МОЖЛИВІСТЬ

«Отже, хто в Христі, той нове творіння; давнє минуло,
тепер усе нове» (2 Кор. 5:17).
Про Томаса Едісона розповідають багато історій, які дають їжу для роздумів.
Винахід лампочки було титанічним завданням. Ще не існувало відповідної технології, треба було її вигадати. Якось, пропрацювавши майже 30 годин поспіль, Едісон та його співробітники таки зробили ...

Чи розумієш робити добро?

Недільні збори в домі Молитви закінчилися, але Діма не поспішав іти. З приміщення, де проводились заняття з дітьми, лунали дзвінкі дитячі голоси. Ну і весело сьогодні там у них. подумав він. Дитяче служіння сьогодні було незвичним. Кімнату прикрасили осіннім листям: червоним, жовтим, помаранчевим, різнокольорові надуті кулі додавали відчуття свята. Прощання восени....

Доброта до людей

У 1871 знаменитий англійський мандрівник Генрі Стенлі відправився в Центральну Африку на пошуки зниклого Д. Лівінгстона. Він знав, що зустріне там такі племена, які не зрозуміють його мови, але він був упевнений, що їм знайома мова совісті. Тому він суворо наказав своїм людям не ображати дикунів, не красти в них, не порушувати обіцянок, ставитись до них люб'язно і взагалі – не р...