Неділя 21 Квітень 2024   Українська  /   Русский       Пошук    

Любов до старих батьків

Сьогодні ти роздратований, що твої батьки старі та повільні. Вони перетворилися на тягар, на гальмо для твого напруженого життєвого графіка. Ти відчуваєш за них сором перед своїми друзями.
Зрозумій, зараз твої батьки старенькі, і це твій шанс відповісти їм, вирости у своєму коханні, навчитися по-справжньому любити.
Проблема не в них. Це ти забув, що таке кохати. У тебе від життєвих проблем та турбот огрубіло серце, і зараз момент реанімуватиме його.
Зараз батьки потребують твоєї любові до них. Кохання перемагає все.
Якщо вони забризкують їжею свій одяг, якщо їм важко одягти взуття, таким був і ти, і вони любили тебе.
Якщо їм важко говорити і вони повторюють те саме по багато разів, таким був і ти, і вони любили тебе.
Якщо у них свої страхи та свої примхи, пам'ятай, таким був і ти, і вони любили тебе.
Якщо вони тобі здаються безпорадними, не розуміють нового, не розуміються на новій техніці, пам'ятай, таким був і ти, і вони любили тебе.
Якщо вони ходять дуже повільно і ти не маєш терпіння вивести їх на прогулянку, пам'ятай, таким був і ти, і вони любили тебе.
Якщо потребують постелі, пам'ятай, таким був і ти, і вони любили тебе.
Якщо кричать і дратуються без причини, згадай, скільки сліз та крику вони витримали від тебе, і все з любов'ю.
Якщо кажуть, що не хочуть жити, зрозумій, вони лише демонструють свій біль та безсилля тому, що почуваються зайвим тягарем у тебе на плечах.
Це твій шанс продемонструвати своєю любов'ю, що вони значущі для тебе.
Пам'ятай, що не так давно ти був маленьким і вони розуміли все. Знаєш чому? Бо любили тебе. Місія твоїх батьків щодо тебе ще не закінчилася. Вони дали тобі життя та сформували у дорослого, виростили. Зараз вони в твоїх руках для того, щоб ти міг звільнитися від себе самого і увійти в період зрілої любові та мудрості. Зараз ти, дорослий, формуєш себе, як Любов. Успіхів!

Свобода від ярликів

«Зухвалий, негідний хлопчик! Коли ж ти перестанеш знущатися з своїх однокласників, навішувати на них образливі прізвиська? Звідки в тобі стільки злості та цинізму?! - Зі спотвореним від гніву обличчям кричала жінка.
З тим же виразом обличчя і схожим на материнським голосом, худорлявий підліток парирував у відповідь: «Сама така… Сама така…»

Начищені черевики

Він ходив перед Господом майже сорок років.

За його чистоту та миролюбність, сусідки, ще по юності назвавши його Ігорьок, так і продовжували ласкаво до нього ставитися.

Він зберіг довгі роки і тихий голос, і доброту інтонацій.
Любив годинами перебувати у молитовному спілкуванні з Господом, навіть просто сидячи на лавці у дворі. За відстороненим, наповне...

Молитва – це розмова з Богом

Молитва – це наша спільність з Богом, спосіб спілкування та вираз нашої віри та залежності від Нього. Вона є необхідною для нас, подібно до того, як повітря і їжа важливі для нашого існування. Ми розуміємо, що усе, що ми маємо, надходить від Бога, включаючи життя, таланти, здоров'я і навіть наші щоденні потреби.

Молитва не обмежена часом проведення в храмі або формальними об...

ПОДАРУНКИ від нашого доброго пастиря

«Господь - Пастир мій; я ні в чому не потребуватиму: Він спочиває мене на злачних пажитях і водить мене до тихих вод» (Пс. 22:1, 2).
Я дуже люблю 22-й псалом з Псалтиря - псалом пастиря. Старіючи, я все більше помічаю красу цього уривка. Один коментатор цього псалма припустив, що ми можемо розглядати все, що приносить нам полегшення від щоденного тиску і відроджу...

Чому вчить Біблія

I. ВСТУП.

ПРИТЧА ПРО ДОБРУ

За вікном дув крижаний вітер, грозові хмари видерлися над лікарнею, де лежав маленький пацієнт. Він був дуже хворий, майже нічого не пам'ятав і не помічав.

Його відвезли до звичайної міської лікарні, всі родичі в голос кричали, що там немає лікарів, що ніхто не боротиметься за його життя, а мама просто вірила та молилася.

Якось дитина побачила гарні блакитні очі. ...

За все дякуйте

Мій знайомий розповів мені одну історію. Він знав чоловіка, який був дуже мирним і дуже спокійним. І якось мій знайомий запитав у нього: “Повідай мені свою таємницю! Що ти робиш, щоб мати такий спокій, такий мир?” Цей чоловік йому відповів: “У мене немає жодної таємниці”. Але мій знайомий цього так не залишив і поставив йому інше запитання: “Розкажи мені: як минає ...

Істинний щасливець

Один учитель, знаменитий своїми знаннями, довго і старанно благав Бога показати йому таку людину, від якої він міг би дізнатися прямий шлях, що зручно веде до Неба. Одного разу, коли він, перейнятий цим бажанням, старанніше за звичайне засилав молитви, йому здалося, що чує голос згори, що наказує йому вийти з келії до церковного притвору: "Там, - говорив голос, - знайдеш ти людину, яку шук...

Две дороги

Зустрічалися на роздоріжжі дві дороги. Вузька та широка.
— Зовсім ти себе запустила: вся в гострому камені, колдобинах, колючим тернням заросла! - Почала дорікати широка вузьку. — Твої мандрівники того й дивись помруть від втоми чи голоду! Чи то річ я: гарна, гладка! Уздовж мене кафе, ресторани, будинки з усіма зручностями. Живи — веселись!

Щаслива людина

Було в одного багатія все, що бажають люди. Мільйони грошей, і розібраний палац, і красуня дружина, і сотні слуг, і розкішні обіди, і всякі закуски, і вина, і повна стайня дорогих коней. І все це так набридло йому, що він цілий день сидів у своїх багатих палатах, зітхав і скаржився на нудьгу.
Тільки йому й була справа та радість – їжа. Прокидався він - чекав на снідано...