Четвер 18 Квітень 2024   Українська  /   Русский       Пошук    

Що таке щастя та як його знайти

Якби тебе зараз запитали: «Що ти бажаєш найбільше у своєму житті?»?, Найімовірніше ти відповів би: «Щастя!» Чому саме щастя? Чому ми так хочемо бути щасливими та бажаємо щастя іншим? Що таке щастя для тебе?

Один скаже: «Щастя – це бути здоровим». Інший: «Щастя – це мати багато грошей», третій: «Щастя – це бути відомим та популярним», четвертий: «Це кохати і бути коханим», п'ятий ще щось своє. І все-таки, як ти вважаєш, Щастя це те, що ми можемо мати колись? Чи це те, що ми можемо мати вже зараз?

Хочеш ми тобі відкриємо маленьку таємницю з приводу щастя? Щастя - це те, що ти можеш мати вже зараз, кожну хвилину свого життя, кожну мить насолоджуватися ним! Не чекаючи, коли щось у твоєму житті станеться, або тоді, коли ти досягнеш того, про що мріяв!

Адже багато людей, коли отримували те, що дуже сильно хотіли та чекали, виявилися насправді дуже нещасними людьми. Скільки нещасних мільйонерів, скільки нещасних артистів, письменників, акторів... Начебто вони мали все, що потрібно для щастя і досягли того, чого прагнули... І водночас вони були дуже нещасними!

Знаєш чому? Та тому, що щастя не можна купити за жодні гроші! Щастя не приходить, коли ми щось отримуємо або щось досягаємо. Щастя - це благословення, яке дає Господь, і воно завжди в тобі в будь-якій ситуації, в будь-яких обставинах, як би важко не було.

Господь завжди з тобою! Він завжди покаже вихід! Він завжди вкаже тобі шлях! Він заспокоїть, втішить, наповнить радістю! Він почав і кінець, у будь-якій ситуації! Він вирішення всіх твоїх проблем! Він – Щастя, яке не можна купити за гроші чи заслужити. Він завжди йде попереду тебе! І дарує тобі все те, про що ти так мрієш і хочеш досягти свого життя!

І знаєш що потрібно для того, щоб мати це щастя? Просто повірити, що Він твій Батько. Він створив тебе, і знає тебе таким, яким ти є! Він приготував для тебе найпрекрасніше життя, бо знає який ти і що потрібно тобі для щастя. Він ніколи не покине і не залишить тебе! Ніколи тому, що сильно любить тебе! Так сильно, що навіть віддав Сина свого на хрест, щоб Той забрав усі твої немочі, хвороби, невдачі, сумніви, нещастя. Він визволив тебе він сили гріха і дає тобі нове життя, життя повне Радості та Щастя! Незалежно від того, скільки тобі років, що ти робив, як чинив... Він хоче, щоб ти був щасливий! Дуже щасливий! І знаєш, що для цього потрібно зробити? Просто довірити все своє життя Йому! Просто повторюй:

«Дорогий Господь! Я повністю довіряю своє життя тобі! Керуй моїм життям! Направляй мене на ті шляхи, якими я маю йти, щоб бути щасливим. Я вірю тобі, що ти добрий і милостивий. Я вірю, що ти пробачив мені всі мої неправильні вчинки та справи, які заважали мені бути щасливим, які не давали жити, тим життям, яке ти для мене приготував. І з цієї хвилини я приймаю нове життя, те щасливе життя, яке ти даєш мені. І дякую тобі за неї і за Сина твого, який звільнив мене від усього старого, минулого, непотрібного і дав мені нове життя. Я живу новим щасливим життям в ім'я Ісуса Христа! Амінь!»

Вітаю! З цієї хвилини у тебе починається нове щасливе життя! Подивися довкола! Подивися на сонечко, яке тобі посміхається! Вдихни свіже повітря на повні груди! Подивися скільки всього прекрасного довкола, що ти раніше не бачив і не помічав! Просто Посміхнися! І пам'ятай – твоє життя у надійних руках! Твоє життя в руках Всемогутнього, Всесильного і Всезнаючого Бога! Як ти думаєш? Є для нього щось неможливе? Чи не під силу? Думаємо і знаємо, що ні!

Йди вперед! Роби те й так, як підказуватиме тобі твоє серце! І пам'ятай - попереду тебе йде Той, що все може! Він починає і завершує будь-яку справу! Дає вихід у будь-якій ситуації! І він завжди поруч, навіть якщо тобі здається, що всі покинули тебе і ти один... Він завжди поруч! Завжди! І якщо тобі важко, просто скажи: «Господи я знаю, що ти поряд. Допоможи мені! Я без тебе нічого не можу! І побачиш які дива почнуть відбувається у твоєму житті! Як вона почне змінюватись! І ти досягнеш всього того, що так мріяв! І будеш щасливий щохвилини свого життя!

Лідія Фокєєва

Християнська Радість

Пилип'ян 1:3-11
Радість – це захоплення, захоплення, насолода в житті, вона глибша за біль чи задоволення. З біблійної погляду радість не обмежена зовнішніми обставинами.
Радість - це " Божий дар " і, як й інші духовні дари, її можна відчувати навіть за надзвичайно складних обставин.

Як у Старому, так і Новому Завітах радість показана як постійна характерна риса ...

Про Радість

Моя радість ллється як дощ, вона тече і чути шум її струмка. Походження не супроводжується сміхом, немає пафосного стану душі, це зовсім інше почуття, яке не тимчасове і зникає, але летить. 

Воно раптом падає і з розмаху розбивається об землю, то раптом підіймається проти всіх законів і йде далеко в небесну далечінь, куди забирає всі мої мрії і всю мою сутність. І це почу...

Ялин радості

Вираз «ялин радості» у грецькому перекладі звучить, як «олія тріумфу». "Ти полюбив правду і зненавидів беззаконня, тому помазав Тебе, Боже, Бог Твій оливою радості більше за співучасників Твоїх" (Євр.1:9).

Що таке радість? Радість – це таке почуття, внутрішнє відчуття, стан людської душі, чи просто – добрий настрій. Вона приходить ві...

Помічай красу!

«... З того часу, як людина стала людиною, з тієї миті, коли він задивився на пелюстки квітки та вечірню зорю, він почав вдивлятися у самого себе. Людина збагнула красу.
Краса – це глибоко людське. Краса існує незалежно від нашої свідомості та волі, але вона відкривається людиною чи осягається, живе в її душі, не було б нашої свідомості, не було б і краси. Ми при...

Про Радість

Чи думав ти, що таке радість? Можливо, ти скажеш, що радість – це веселощі, сміх, тріумфування. Можливо для тебе радість – це умиротворення, захоплення чи розчулення.
Можливо, ще щось, про що я не знаю…


Знаєш, усе це прояви радості, але не сама радість. Радість – це стан серця! Радість – не тоді, коли все добре і хочеться рад...

Секрет щастя

Небажання жити в наш час, на жаль, не рідкість. Це ненормальне явище існує у будь-якій країні світу, а до кінця XX століття, за статистикою, кількість самогубств зросла.

Зойк матері: «Як далі жити? Син став наркоманом. Я так мріяла про нього, він був моєю надією. Коли він народився, я була найщасливішою на землі, а тепер він перетворився на чудовисько, сором...

Магазин щастя

Понеділок - день важкий, і дякувати Богові, що він колись закінчується. Я тяглася з роботи, на душі було приблизно так само, як і на небі – похмуро, похмуро та сльота. Мрячив нудний дрібний дощик, який логічно довершував безрадісний день. На довершення всього, коли я звернула на вулицю, що веде до рідного будинку, виявилося, що пройти неможливо, - вулиця була перекрита, там...

Джерело життя

Серце, що тече як річка. Майк Бікл


Запрошення випробувати на собі вічне життя

Серце, що тече річками води живою, як пропонував Ісус в Івана 7:37-39, - це надприродна праця Духа Святого, що є запрошенням для кожної людини і спадщиною кожного відродженого віруючого. Як часто ми, погоджуємося на нудне, безрадісне та неживе християнство? Господь сказав, що...

План Бога для тебе!

Кожен хоче повністю віддати себе своєму обранцю, щоб мати глибокий внутрішній зв'язок з ним, бути єдиним і палко коханим.

Але Бог каже християнинові:
«Ні, поки ти не зазнаєш повної радості від Моєї любові, поки не довіриш себе Мені цілком і повністю, поки в тебе не буде міцного і надійного зв'язку зі Мною, поки ти не зрозумієш, що тільки в Мені можна знайти відповідь твоїм...

Ти не самотній

Тоді моліться так: «Наш Отець, небесний творець, нехай буде в пошані ім'я Твоє» (NAS) Матвій 6:9

Два слова найвищої важливості у цьому прикладі молитви – це два перші слова, «Наш Батько». По-перше, нам слід знати, що ми можемо молитися Батькові. Сенс цього слова не зводиться лише до сумарного хаосу, що нас оточує, не гра ніким незрозумілих і не...