Субота 20 Квітень 2024   Українська  /   Русский       Пошук    

До тебе повертається все, що ти говориш і робиш

Батько з маленьким сином йшли через гори. Хлопчик спіткнувся об камінь, впав, боляче вдарився і закричав:

– А-а-а-й!!!

І тут же почув звідкись з-за гори голос, який повторив за ним:

– А-а-а-й!!!

Цікавість перемогла страх, і хлопчик прокричав:

– Хто тут?

І отримав відповідь:

– Хто тут?

Розсерджений, він закричав:

– Боягуз!

І почув:

– Боягуз!

Хлопчик подивився на батька і запитав:

– Тату, що це?

Чоловік, посміхаючись, крикнув:

– Сину, я тебе люблю!

І голос відповів:

– Сину, я тебе люблю!

Чоловік крикнув:

– Ти – найкращий!

І голос відповів:

– Ти – найкращий!

Хлопчик був здивований і нічого не розумів. Тоді батько пояснив йому:

– Люди називають це луною, але в дійсності це є життя. До тебе повертається все, що ти говориш і робиш.

Мораль:

Наше життя – це просто відображення наших дій. Якщо хочеш більше любові від світу – віддавай більше любові оточуючим. Хочеш щастя – дай щастя тим, хто навколо тебе. Хочеш посмішки від душі – посміхнися від душі тим, кого знаєш. Це стосується всіх аспектів життя: воно нам повертаєте все, що ми йому даємо.

Наше життя – не збіг, а відображення нас самих.

---

 

Ця притча вказує на важливий життєвий принцип - "До тебе повертається все, що ти говориш і робиш." Притча показує, що наше життя і відношення до нас зазвичай віддзеркалюють те, як ми ведемо себе та як ми ставимось до інших людей.

Хлопчик у притчі намагається зрозуміти, як працює цей принцип, коли його вчитель - батько - показує йому, що те, що ми посилаємо у світ, часто повертається до нас відповідно. Якщо ми даруємо любов і позитивність, ми отримуємо їх назад. Мораль притчі закликає нас бути уважними до того, як ми поводимося і як ми ставимося до інших, оскільки це впливає на наше власне щастя і відношення до життя.

Отже, головне в цій притчі - це нагадати нам, що ми маємо вдавати увагу до своїх дій і слів, оскільки вони впливають на наше оточення і наше власне життя.

05.11.2023

ПРИТЧІ ІСУСА ХРИСТА

Світ, в якому ми живемо, дуже складний. На шляху кожної людини раз по раз трапляються спокуси чинити недобре іншому, зневіритися в успіхові справи, за яку взявся, зазнати поганого впливу, потрапити під владу шкідливих звичок.

Що може допомогти людині розібратися у проблемах навколишнього світу і в тому, що непокоїть її саму? Як їй навчитися долати спокуси? Як їй добром перемагати зло?...

Три мрії

Жив у світі Людина. Він мав три мрії: мати високооплачувану роботу, одружитися з красунею і... прославитися на весь світ. Одного разу морозною зимою Людина поспішала на співбесіду в офіс однієї відомої фірми. Раптом перед ним упав літній чоловік. Чоловік подивився на того, хто впав, у голові виникла думка, що той, швидше за все, п'яний і не подав руки. Це допомогло не с...

Неправильні горщики

Прийшов до одного села гончар та й залишився там жити. Збудував майстерню, піч для випалу та лавку для продажу. Почав працювати. Ліпив все: і тарілки, і чашки, і горщики, і глеки, і глечики, і пляшки для вина - всіх можливих розмірів та форм. Люди раділи, заходили до крамниці і вибирали собі те, що їм потрібне.
З'явились і постійні відвідувачі, які заходили щодня. ...

Перед світанком

За вікном давно ніч. Темно. Непроникна темрява й у думках.

- Немає жодного бога. Вигадали всі. Я ж бачу їх наскрізь. Мене роздобути надумали.
Я повинен попросити їх бога про щось. Смішно. Хочуть мене поставити навколішки.
Зламати мене хоче. Ще чого! Не дочекаєтесь. І вигадали ж! Попросити бога, щоб
дитину врятував. ...

Безумовне прощення

«І пробач нам борги наші, як і ми прощаємо боржникам
нашим» (Мт. 6:12).
Дехто каже: «Я прощаю, але не забуду!»
Говорити так само безглуздо, як нагадувати людині, яка вже віддала нам борг, що колись вона позичала у нас гроші.
Прощення має на увазі забуття, інакше це не прощення.
Люди, які не забувають образ, насправді не вибачають. А не проща...

Роби добро, як умієш і можеш

У наш світ прийшла християнська мораль. Вона принесла з собою добро, кохання, співчуття. Люди все більше і більше прагнуть допомагати тим, хто від народження або через нещасний випадок безпорадний.
Для цих нещасних тепер будують спеціальні будинки-лікарні, притулки. Найчастіше кошти при цьому допомагають збирати релігійні суспільства та організації. І ось один із заснов...

А ви говорите німецькою?

Дивно, - подумав Володя, - мова Шіллера, Гете та Мартіна Лютера. Класиків читаю, а ось те, що Лютер переклав Біблію німецькою мовою, не замислювався навіть. Хоча знав, звісно, про це. Він усміхнувся своїм думкам, підтримуючи за лікоть і допомагаючи вийти з машини жінкам похилого віку. Не вперше підвозив їх до церкви і чекав, поки йшло служіння, читаючи в машині тих самих кла...

Молитва – це розмова з Богом

Молитва – це наша спільність з Богом, спосіб спілкування та вираз нашої віри та залежності від Нього. Вона є необхідною для нас, подібно до того, як повітря і їжа важливі для нашого існування. Ми розуміємо, що усе, що ми маємо, надходить від Бога, включаючи життя, таланти, здоров'я і навіть наші щоденні потреби.

Молитва не обмежена часом проведення в храмі або формальними об...

Лист Бога до тебе:

Я задоволений тобою!
Ти дорогий для Мене! Я ціную твою щирість, коли ти ділишся зі Мною своїми болями і проблемами. Ти дорогий для Мене! Я ціную кожну хвилину, яку ти проводиш зі Мною! до Мене!
Часто ти потребуєш запевнення, що Я задоволений тобою.Але Я задоволений тобою не тільки тоді, коли ти відчуваєш близькість Моєї присутності.Наші
з тобою взаємини побудовані на коханні.Я лю...

Насолоджуйтеся життям

«Я прийшов для того, щоб вони мали життя і насолоджувалися нею, причому в надлишку (повно, поки не поллється через край)».
- Іоанна 10:10
Коли я була дитиною, я не вміла радіти. Мені не дозволяли поводитися, як дитина. Батьки лаяли мене, якщо їм здавалося, що я розігралася. У нашій родині радіти не дозволялося. Ми постійно жили у страху. Коли я под...