Четвер 23 Травень 2024   Українська  /   Русский       Пошук    

Божий дар чи яєчня

Світ постійно надсилає нам сигнали. Нам підказують, що наше, а що ні. Мабуть, найпоказовіший випадок, що стався зі мною, був таким. Я доглядав одну жінку, і, хоча вона мені подобалася, було відчуття, що щось складається неправильно. Проте на її запрошення ми зібралися до неї у гості. Занурилися в авто, я почав здавати назад і в'їхав у дев'ятку. Я сказав: "Все, зрозумів, більше не буду" - і що ви думаєте, через пару днів мені "підкинули" гроші саме на ремонт автомобілів.
При практичному використанні цієї концепції виникають питання. Не так легко розрізнити, де просто випадковість, а де «вказівка ​​згори». Ви зібралися на важливу зустріч, а машина не завелася – випадковість чи сигнал? Ви починаєте новий проект, а вас переслідують неприємності – кидати чи упиратися?
Навряд чи можна вивісити строгу закономірність. Я можу лише запропонувати аналогію. Світ поводиться як жінка. Адже ми вміємо розуміти, чи це наша жінка, чи відбудуться стосунки. За своєю жінкою треба побігати. Адже вона поводиться непередбачено, сигнали від неї надходять різні, вона може і не прийти на побачення, і відмовитися від подарунка, і зобразити ображену невинність. Але ви маєте вміти відчути, чи є інтерес до вас! Чи є рух у відповідь, підігравання, чи грає блешня або неживо висить і вона заточена не під вас?
А буває ще й пристрасне кохання, коли все змітаєш на своєму шляху, не думаючи про перешкоди – це точно твоє, це Шлях.

13.05.2023

КРАСА РОЗУМА

«В сердце моем сокрыл я слово Твое, чтобы не грешить пред Тобою»
(Пс. 118:11).
Ночью 3 марта 1947 года было темно и холодно. Я в одиночестве лежала в палате родильного отделения. Иногда ко мне заходила медсестра, чтобы проверить мое состояние. Схватки и роды всегда были для меня долгой битвой. Чтобы скоротать время между схватками, я про себя повторяла библейские тексты до...

Різні обличчя заздрості

Біблія надає численні приклади негативних наслідків заздрості. Історія спасіння, описана у Святому Письмі, засвідчує, що заздрість є однією з причин людського гріха та втрати невинності перед Богом. Біблія зазначає, що ті, хто вкрай нахилились до заздрості, стають жертвами цього стану (див. Книга Мудрості 2, 24). Як і з любов'ю, яка перемагає смерть, заздрість також заслуговує на особливу у...

Лист до Ісуса

Анечка поверталася додому з недільної школи і тихенько міркувала на слух.
-Тітка Іра сказала, щоб ми написали листа до Ісуса. А як тоді ми зможемо відправити його? Ісус живе на небі... Так далеко!-Дівчинка підняла голову вгору і замислилася.- Листоноша теж туди не дістанеться! Напевно, тітка Іра знає, як відправити листа. Я зараз прийду додому і почну писати. До ...

Вірність

Надворі було холодно. Сипав дрібний сніжок. Олена поверталася додому після вечірніх зборів, на які запросила її подруга по роботі. Цього вечора вона присвятила своє життя Господу. На серці було легко та вільно. Тяжкий гріховний вантаж був знятий люблячою рукою Спасителя. Олена поспішала додому, щоб якнайшвидше розповісти про все своєму чоловікові; вона була вп...

ТІЛЬКИ СВІТЛО РЯТУЄ

«Шлях же беззаконних, як пітьма; вони не знають, що спіткнуться»
(Прип. 4:19).
Один із викладачів теології в нашому університеті любив відпускати жарти, які нам, студентам, здавались тоді дурними, але зараз, після стільки років викладання та пасторської роботи з молоддю, я теж часом говорю щось схоже.
Наприклад, той викладач казав:
— Молоді люди, не гу...

Коли буває тяжко...

Деколи буває дуже важко. Кожен знає, як це, коли раптом разом навалиться. І неприємності по роботі, і з боку близьких людей нерозуміння, і якісь хвороби, і фінансові труднощі. До цього ще спотикання різні, гріхи, душу тяжкі, зневіра, в Божій милості сумнів. А може, й не так багато одразу, може, одне щось, але й воно так придавило, що ніяк з-під нього не виберешся.

Як ми повинні застосовувати біблійні оповідання?

Ви, мабуть, чули анекдот про людину, яка хотіла отримати вказівки від Бога, тому вона відкрила Біблію і навмання тицьнула в неї пальцем. Його рука зупинилася на «Юда пішов і повісився» (Матв. 27:5). Спробувавши ще раз, він зупинився на «І ти йди, і роби так само» (Луки 10:37). Немає потреби говорити, що він знайшов не зовсім те, на що сподівався.

Більшість із н...

І добро і зло починаються з помислу

Потрібно уважно стежити, щоб усе, що ми робимо і думаємо, завгодно Господу. Які наші думки, таке і наше життя. Ми й уявити не можемо, яку силу мають наші думки!

Ми можемо бути джерелом великого зла і великого добра. А ми звинувачуємо інших, хочемо виправити всіх довкола себе, але ніколи не починаємо з себе.

...

Притча: Погляд на проблеми

Професор почав свій урок із того, що взяв у руку склянку з невеликою кількістю води. Він підняв його таким чином, щоб усі його побачили, і спитав студентів:
- Як ви думаєте, скільки важить ця склянка?
– 50 грам, 100 грам, 125 грам, – відповідали студенти.
- Я справді не впізнаю, доки не зважу його, - сказав професор, - але моє запитання таке: що б сталося, якби я...

Що робити?

Він ішов у задумі тротуаром, розмовляв подумки з Богом, перебуваючи перед Ним з оголеним серцем. Було тихо, ніщо не відволікало від думок, душа була в тихому блаженному стані.

Крізь молитовну тишу увірвався несамовитий крик переляканої жінки. Вона бігла назустріч з божевільним виразом на обличчі, розпатлана, в очах плескався жах.

- Допоможіть, - кинулась ...