Неділя 14 Квітень 2024   Українська  /   Русский       Пошук    

Ти не самотній

Два слова найвищої важливості у цьому прикладі молитви – це два перші слова, «Наш Батько». По-перше, нам слід знати, що ми можемо молитися Батькові. Сенс цього слова не зводиться лише до сумарного хаосу, що нас оточує, не гра ніким незрозумілих і не контрольованих матеріалістичних сил. Ми більш ніж всього лише машини. Ми більше, ніж лише імпульси. Ми живі людські істоти, що дихають, створені за подобою Бога, який любить нас, піклується про нас і хоче бути нашим Батьком. За всім у цьому світі стоїть Щось, не просто нежива сила, якась містична влада, але є вічна, жива сутність і це наш Батько. Він керує. Він створив цей світ. Він створив нас і помістив у цей світ. Ми тут, тому що Він помістив нас сюди. У цьому різниця, як ми сприймаємо життя, світ, ситуації та оточення. Нам не потрібно відчувати самотність. Нам не треба ставати вразливими. Все в Батьківській руці. І далі він наш Батько, у якого багато дітей. І ти і я – лише одні з його дітей. Нам слід пам'ятати, що й інші – також Його діти. Нам треба думати про них і дбати один про одного. Нам треба бути добрими по відношенню один до одного. Нам треба забезпечувати одне одного і показувати ту саму любов і співчуття один одному, які Він явив нам. Пам'ятаєте, він наш Отець.

13.05.2023

Божа любов, яка дає надію та мир

Божа любов - одна з найважливіших тем християнської віри. Вона дає надію та мир і є основою для нашого життя. Багато людей у світі шукають сенсу в житті та відчуття щастя, але не знаходять його в матеріальних благах, статусі чи відносинах. Тому так важливо розуміти, що сенс іще є - в Богові та Його любові до нас.

Біблія говорить про те, що Бог не тільки створив світ, але і створив людин...

Ваша нагорода не за горами!

Отже, не залишайте надії вашої,
що має велику відплату.
— Євреям 10:35

Якщо ви жертвували час, гроші, сили, завжди були вірні Богові і ніхто цього не бачив, це все одно не залишиться непоміченим. Господь все бачив і винагородить вас сповна. Про це йдеться у Посланні до Євреїв 10:35.

Грецьке слово misthapodosia - "відплата", ще означає відшкодуванн...

Божа любов: найбільший приклад любові, який ми можемо дати світу

Божа любов - це найбільший приклад любові, який ми можемо дати світу. Вона стала для нас зразком та натхненням до того, як ми повинні любити один одного. Бог так полюбив світ, що дав свого Єдинородного Сина, щоб кожен, хто вірить в Нього, не згинув, але мав вічне життя (Іван 3:16). Таким чином, Божа любов виявляється в тому, що Бог віддає найкраще, що в ньому є, для того, щоб люди мали можливіс...

Бог абсолютно благий!

За всі мої роки пізнання Бога я зрозуміла, що Він абсолютно добрий. У Ньому немає нічого, що навіть було б схоже на егоїзм. З першого дня створення світу Він завжди віддавав Себе. Кожна сторона Його природи випливає з Його любові до Його творіння, і все воно є благим. Кожен день мого життя сповнений Його доброти.

Коли Бог послав на цю землю Свого Сина, Ісус був по...

Дар Божої любові: пробудження нашого серця

Є багато різних дарів, які Бог дарує нам. Один з найбільших та найцінніших дарів - це Його безмежна любов до нас. Ця любов не має меж, вона не обмежується ні віком, ні національністю, ні статтю. Бог любить кожну людину незалежно від того, хто вона є, тому що вона є Його створінням. І цю любов можна відчути, коли наше серце пробуджується до сприйняття Божої любові.

Пробудження серця - це...

Божа любов та наше покликання до прощення та милосердя

Божа любов є основою нашого відношення з Богом та іншими людьми. Вона надає нам силу проявляти прощення та милосердя, що є важливими складовими нашого християнського життя.

Прощення - це процес, який може бути важким, особливо коли ми відчуваємо біль, образу, чи зраду від людей. Але, коли ми розуміємо та відчуваємо Божу любов, ми можемо бути вільними від гніву, образи т...

Бог так полюбив світ: віра в Божу любов у складні часи

Існує безліч складних моментів у житті, коли може здатися, що Божа любов недоступна чи невірогідна. Нас оточує насильство, хвороби, конфлікти та багато іншого, що може підірвати нашу віру в Бога та Його любов. Але коли ми згадуємо про те, що Бог так полюбив світ, що надіслав до нас Сина Свого Єдинородного, щоб ми мали життя вічне, то ми розуміємо, що ніщо не може зупинити Божу любов.

Ві...

Як бути співучасниками Божої любові

Бути співучасниками Божої любові означає жити так, щоб наше життя стало свідченням про цю безмежну любов Бога до кожної людини. Божа любов не обирає, вона просто існує і не залежить від того, як ми себе поводимо чи якою вірою ми дотримуємось. Але коли ми приймаємо цю любов у своє життя, то ми можемо стати співучасниками того, що Бог робить в світі.

Перш за все, щоб бути співучасниками Б...

Ісус живе й перебуває серед нас

Чи ти знаєш, шановний читачу, що Ісуса Христа можна зустріти. Він помер, однак воскрес. А отже, живе як людина в тому самому тілі, що й до смерти, тільки одухотвореному, воскреслому. Він залишився тією ж людиною, що й був, – людиною, яка в усьому, крім гріха, подібна до нас.

Якщо не відчуваємо Ісуса своїми чуттями й не сприймаємо думками, то Його відчуває наш дух, сутність нашої...

Небесний Батько любить нас у будь-якому нашому стані

Небесний Батько любить нас у будь-якому нашому стані. І у стані падіння, і у стані повстання. І в стані гріха, і в стані покаяння після цього гріха. Він нас любить і чекає. І з яких причин ми до Нього не прийшли, Він завжди буде радий зустріти, обійняти і закласти для нас тільця вгодованого. Головне – нам не відвернутися від Нього.

###03.03.2024...