Вівторок 18 Червень 2024   Українська  /   Русский       Пошук    


1. Дитяча Біблія: Дитяча Біблія Діяння Апостолів

228"Дитяча Біблія Діяння Апостолів" є першою частиною серії відео-біблії для дітей "Біблійні Історії". У цьому відео розповідається історія після розп'яття Ісуса та воскресіння, коли апостоли відправилися в міста та села, щоб проповідувати євангеліє.

У відео показано, як апостоли зіткнулися з різними викликами та перешкодами, але завжди довіряли Богу та були захоплені євангелієм. Розповідається про П'ятидесятницю, коли апостоли отримали Духа Святого та здатність говорити мовами. Також розповідається про чудеса, які здійснювали апостоли, такі як ісцілення хворих та воскрешення мертвих.

Відео показує, як апостоли створили першу церкву та як вони були переслідувані через свої вірування. Але вони залишались віддані Богу та продовжували проповідувати євангеліє, навіть коли це призводило до їхньої тюремної ув'язненості та страждань.

Це відео чудово підходить для дітей, оскільки допомагає зрозуміти основні події Дій Апостолів в простий та цікавий спосіб. Розповідь про віру та надію, яку апостоли мали на Бога, може допомогти дітям зрозуміти, як важливо довіряти Богу та пройти через труднощі в житті з вірою та оптимізмом.

Схожі